;
سرگرمی

تست بینایی ایموجی خنده،ایموجی خنده در بین آیکون های علم و دانش مخفی شده در مدت 10 ثانیه پیداش کن!

تست بینایی ایموجی خنده: آیا می توانید ایموجی خنده در بین آیکون های علم و دانش مخفی شده را در تصویر ببینید؟ در این تصویر توهم نوری، ایموجی خنده در بین آیکون های علم و دانش به طرز ماهرانه ای پنهان شده است. فقط بادقت‌ترین افراد می‌تواننداین ایموجی پنهان را ببیند. آیا شما یکی از آنها هستید؟ اکنون مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید! مطالعات نشان داده اند که شرکت در چنین فعالیت های چالش برانگیز مغزی می تواند به طور منظم به کاهش خطر زوال شناختی در بزرگسالان و بهبود عملکرد کلی مغز کمک کند.

همچنین ببینید: رئیس این کمپانی معروف دختر رو به خاطر خوشگلی زیاد اخراج کرد!!

توهم نوری از Illusion از کلمه لاتین illudere گرفته شده است که به معنای تمسخر یا فریب دادن است. بنابراین، فرض اصلی یک توهم نوری فریب مغز انسان با فریب دادن آن است. توهمات نوری می توانند توانایی های شناختی را تقویت کنند و مغز را به تفکر خلاق تحریک کنند. آنها یک راه سرگرم کننده برای به چالش کشیدن ذهن و بهبود مهارت های حل مسئله شما هستند. مهارت های مشاهده خود را با تست بینایی ایموجی خنده و مجله خبری گفتنی آزمایش کنید.

شاید جالب باشد: فقط افراد ریزبین می تونند 3 تفاوت تصویری مادربزرگ شیرینی پز را در مدت 10 پیدا کنند.

تست بینایی ایموجی خنده

چالش های توهم نوری مانند این می تواند به بهبود توانایی های شناختی مانند توجه به جزئیات، حل مسئله و تفکر انتقادی کمک کند. انجام چنین فعالیت‌هایی می‌تواند منجر به بهبود حفظ حافظه و افزایش چابکی ذهنی کلی شود و آن را راهی عالی برای حفظ سلامت مغز و جلوگیری از زوال شناختی کند. شما در این تصویر باید بتوانید ایموجی خنده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟خوب آماده هستید؟

ببینید: تست هوش جمع سه میوه؛اگه خودتو باهوش میگیری در 7 ثانیه بگو جمع نهایی چند میشه؟

تست بینایی ایموجی خنده-1

همچنین ببینید: آزمون هوش شناخت خانواده مافیا:میتونی بگی کدوم خونواده جزو گروه مافیا می باشند؟

.

.

.

.

.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت نامزد پسر؛ آیا از سرنخ های موجود در تصویر می توانید بفهمید که نامزد این مرد کیست؟

.

.

.

.

.

.

ببینید: تست تفاوت تصویری راهنمای تور گردشگری،در مدت 12 ثانیه فرصت داری 3 تفاوت تصویری را پیدا کنی!

پاسخ تست بینایی ایموجی خنده

خوب به تصویر با دقت نگاه کردید؟ آیا توانستید در مدت 10 ثانیه ایموجی خنده را شناسایی کنید؟ اگر توانستید که به شما تبریک می گوییم و این نشان می دهد شما دقت بالایی دارید و اگر پاسختان نه است اشکال ندارد باز هم به خودتان فرصت دهید و با مجله خبری گفتنی همراه باشید،ما در این مجله از این مورد تست ها  وآزمون به صورت روزانه قرار می دهیم و شما می توانید خود را مورد آزمایش قرار دهید تا دقتتان افزایش یابد.

شاید جالب باشد: معمای هوش مربع با چوب کبریت؛ آیا می توانید با حرکت دادن 1 چوب کاری کنید که شش مربع تشکیل شود؟

تست بینایی ایموجی خنده-2

تست ها همزمان با محبوبیت اینترنت و شبکه های اجتماعی محبوب شدند

محبوبیت شبکه های اجتماعی و اینترنت دنیایی از امکانات بی نهایت را به ما نشان می دهد. تنها با چند کلیک، می‌توانید پایان‌نامه‌های آکادمیک را بیابید، دوستان دوران کودکی خود را پیدا کنید، اخبار سراسر جهان را بخوانید و حتی با فردی در استرالیا چت کنید، همه اینها بدون ترک کاناپه امکان پذیر است!

همچنین بخوانید: آزمون هوش شناخت زوج فقیر؛ فقط یه تیزبین واقعی میتونه بفهمه کدوم زوج فقیر هستن؟

برای متولدین دهه 1990 به بعد، این نوع تعامل با جهان غیرممکن به نظر می رسید. بزرگ شدن در واقعیتی که در آن، برای صحبت با یک دوست، باید شماره تلفن ثابت او را در دفترچه تلفن صفحات زرد غول پیکر جستجو می کردید و بدون دانستن اینکه آیا او در خانه خواهد بود یا نه با او تماس می گرفتید.

زمانی که اینترنت شروع به برداشتن اولین گام‌های خود به سمت جهانی شدن کرد، کسانی که این امتیاز را داشتند که بتوانند در هر زمان وصل شوند، تنها کسانی بودند که درآمد مالی خوبی داشتند، زیرا در طول روزهای هفته این اتصال حساب می‌شد و بسیار گران قیمت بود.

این واقعیت به تدریج تغییر کرده است و همه کسانی که از سال 2000 میلادی به بعد متولد شده اند، دنیای کاملاً متفاوتی در مورد روابط انسانی پیدا کرده اند. در حال حاضر شبکه های اجتماعی امکانات بی نهایتی را در اختیار ما قرار می دهند و حتی برخی از آنها با پلتفرم های مختلف درآمد خوبی کسب می کنند.
امکان دیگر در اینترنت این است که بتوانید با بازی های ساده و خنده دار دوستان خود را به چالش بکشید. این تست‌ها به این دلیل محبوب شده‌اند که به افراد از سراسر جهان اجازه می‌دهند حول یک چیز مشترک متحد شوند: پاسخ.

شاید جالب باشد: حکایت حاکم نیشابور و کشاورز بیچاره!

معما، تست بینایی و تست ها چگونه ما را به چالش می کشند؟

انواع بازی های فکری مانند تست بینایی و تست هوش، ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کنند و باعث میشوند تمرکز و دقت شما افزایش یابد. حل مداوم معماهای تست بینایی و تست و هوش سرعت تفکر شما را بالا می برد و همچنین روشی ساده اما موثر برای بهبود حافظه است

خطای دید و تست بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. خطای بینایی ناشی از توهم نوری شگفت انگیز و جالبی است که جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند. تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. تست بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

این مطالب هم جالبه ببینید:

چشمات واقعا تیز بینه؟ می تونی در مدت 10 ثانیه 3 تفاوت تصویری دخترک و داداش کوچولوی شاد را پیدا کنی؟

علت چاق بودن زنان قاجار: واقعا مرد ایرونی چاق دوست داره؟؟

معمای هوش چگونگی زنده ماندن؛میتونین بگین پسر چگونه توانست از تصادف جون سالم به در ببرد؟

بازی هوش جالب چوب کبریت؛ با جابه جایی دو چوب کبریت معادله رو اصلاح کن و ثابت کن یک نابغه ای!

تفاوت تصویری کاپیتان دزد دریایی؛ اگه میتونی در 12 ثانیه 6 تا تفاوت تصویر رو پیدا کن.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا