;
سرگرمی

تست شخصیت رودخانه به شما می گوید که چگونه خشم خود را کنترل می کنید؟ یک رودخانه انتخاب کنید!

تست شخصیت رودخانه به شما می گوید که چگونه خشم خود را کنترل می کنید؟ یک رودخانه انتخاب کنید!

این آزمون روانشناسی سه رودخانه مختلف را بررسی می‌کند که هر کدام رویکرد متفاوتی را برای مقابله با خشم نشان می‌دهند. این تست به شما کمک می‌کند تا بینش خود را در مورد نحوه مدیریت خشم خود به دست آورید و فرصتی را برای تفکر در مورد چگونگی بهبود خود فراهم می‌کند.

همچنین ببینید: تست هوش مربع ریاضی؛ اگه رمز گشاییت خوبه در 15 ثانیه به جا علامت سوال عدد درست را جایگزین کن

تست شخصیت رودخانه مجله گفتنی به شما کمک می کند تا نشان دهیم که تجربه شما از برخورد با خشم چقدر با نحوه نمایش هر یک از این سه رودخانه رویکردهای متفاوتی را نشان می دهد. در پایان آزمون، باید درک بهتری از رویکرد خود برای مدیریت خشم داشته باشید و به خودتان قدرت دهید تا تغییرات مثبتی ایجاد کنید.

شاید جالب باشد: آزمون شناسایی آسانسور کم خطر؛شما کدوم آسانسور را برای نجات پیدا کردن انتخاب می کنید؟

تصویر تست شخصیت رودخانه:

تست شخصیت رودخانه

نتایج تست شخصیت رودخانه در پایین صفحه:

 

شاید جالب باشد: شناسایی گوسفند متفاوت،می توانید گوسفندی را که با بقیه فرق دارد شناسایی کنید؟

.

.

اگر می خواهید ذهنی فعال داشته باشید آزمون سرگرمی امروز گفتنی را از دست ندهید. ضمنا انواع تست هوش وب سایت را نیز می توانید ببینید.

.

.

.

.

.

.

همچنین ببینید: آزمون شناخت راننده ماشین بنز؛اگه گفتی کدوم فرد راننده ماشین مرسدس بنزه؟

نتایج تست شخصیت رودخانه:

شماره 1: کسانی که در اطراف خشم جریان دارند

تست شخصیت رودخانه: افرادی که اولین رودخانه را انتخاب کردند، دریانوردان ماهر احساسات خود هستند . آن‌ها هرگز اجازه نمی‌دهند خلق و خوی‌شان بهترین حالت را داشته باشد، در عوض ترجیح می‌دهند در اطراف آن مانند رودخانه‌ای در اطراف صخره جریان داشته باشند.

آنها به خشم به عنوان یک مانع نگاه می کنند نه یک دشمن و با احتیاط و احترام به این لحظات نزدیک می شوند. افراد با این شخصیت رودخانه ای به دلیل آرامش و سطح سرشان اغلب به عنوان رهبرانی توانا در مواقع استرس دیده می شوند.

اینم ببینید: آزمون شناسایی تفاوت مرغ بامزه؛چشمان تیزبین در مدت 5 ثانیه می تونه تفاوتهای تصویری راپیدا کنه!

شماره 2: کسانی که از خشم راه انحرافی می گیرند

تست شخصیت رودخانه: کسانی که رودخانه دوم را انتخاب کردند رویکرد غیرمستقیم تری برای کنترل خشم خود دارند . آنها به جای اینکه مستقیماً از احساسات عبور کنند، انحرافی را انتخاب می کنند و از آن دور می شوند.

این بدان معنا نیست که آنها کاملاً آن را نادیده می گیرند، بلکه ترجیح می دهند از زاویه ای متفاوت به آن بپردازند. آن‌ها خشم را چیزی می‌دانند که باید برای رسیدن به یک نتیجه مسالمت‌آمیزتر تلاش کرد و اغلب در یافتن راه‌حل‌های سازنده موفق هستند.

پیشنهاد می شود: عجیب ترین رشته های دانشگاهی که تا به حال نام آنها را نشنیده اید

شماره 3: کسانی که در خشم فرو می روند

تست شخصیت رودخانه: افراد دارای شخصیت رودخانه سوم از مواجهه رودررو با خشم خود ابایی ندارند. آن‌ها می‌دانند که تنها راه خروج از این راه است، و مایلند در احساسات خود فرو بروند تا درک کنند که چرا احساس عصبانیت می‌کنند.

افراد با این شخصیت می توانند پرشور و پرشور باشند، اما در مواجهه با موقعیت های دشوار نیز فوق العاده شجاع و انعطاف پذیر هستند.

امیدواریم از آزمایش ما لذت برده باشید و برای درک اینکه آیا خشم خود را بیرون می‌دهید یا آن را در درون خود نگه می‌دارید مفید بوده باشد. ذکر این نکته ضروری است که این آزمون صرفا جنبه سرگرمی دارد و ارزش علمی ندارد.

شاید جالب باشد: تست بینایی خرگوش متفاوت؛آیا میتونید در 8 ثانیه خرگوشی که با بقیه فرق می کند را تشخیص دهید!

تست شخصیت شناسی چیست؟

تست شخصیت شناسی ابزاری است که برای ارزیابی شخصیت انسان استفاده می‌شود. آزمون و ارزیابی شخصیت به تکنیک‌هایی اشاره دارد که برای اندازه‌گیری الگوهای مشخصه ویژگی‌هایی که افراد در موقعیت‌های مختلف از خود نشان می‌دهند طراحی شده است.

از تست‌هایشخصیت شناسی می‌توان برای کمک به مشخص کردن تشخیص بالینی، راهنمایی مداخلات درمانی و کمک به پیش‌بینی نحوه واکنش افراد در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد.

شخصیت چیزی است که ما هر روز آن را به‌طور غیر رسمی ارزیابی و توصیف می‌کنیم. وقتی ما در مورد خودمان و دیگران صحبت می‌کنیم، اغلب به ویژگی‌های مختلف شخصیت یک فرد اشاره می‌کنیم. زمانی که روانشناسان شخصیت را در سطحی منظم‌تر و علمی‌تر ارزیابی می‌کنند، تقریباً همین کار را انجام می‌دهند.

مطالبی که دیگران دوست داشتند:

همچنین جالب است: فقط افراد ریزبین می تونند 3 تفاوت تصویری مادربزرگ شیرینی پز را در مدت 10 پیدا کنند.

اگر باهوش هستید و ریاضیتون خوبه ارزش عددی هر گوسفند، پنگوئن و جوجه چقدر است؟

حکایت شاه عباس و مرد پینه دوز!

سوال معمایی ورزش مغز،باهوشا معما رو می تونن حل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا