;
سرگرمی

تست شخصیت شناسی خمیردندان شما نشان می دهد چجور آدمی هستید!

تست شخصیت شناسی خمیردندان: پاسخ دهید کدام شکل خمیردندان شما را نشان می دهد.

این تست زوایایی عجیب و نابی ازشخصیت شما را نشان می دهد. شما فقط باید به تصویر زیر نگاه کنید و طبق عادات خود به ما بگویید که چگونه خمیر دندان خود را فشار می دهید و کدام را بهتر می بینید؟!

شاید جالب باشد: تست هوش تصویری نقشه دارک بچه دزدی رو کی کشیده؟ اگه حس ششمت قوی هست میتونی بفهمی!

این نوع از تست های شخصیت به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای شناخت وجوه پنهان شخصیتی تان انواع مختلفی از این مطالب را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید!

خیلی جالبه: اگر زرنگ هستید سریعا بگویید مرد با کدام یک ازدواج خواهد کرد؟!

تست شخصیت شناسی خمیردندان

معمولا عادت دارید خمیردندان خود را چگونه فشار دهید؟!

حتما ببین: معمای تصویری اسب در خانه: اگر ظرف 3 ثانیه پیداش کنی سلطان تیزچشمایی!

تست شخصیت شناسی خمیردندان- عکس دو

این تست جالب رو از دست نده: معمای چه چیزی در تصویر اشتباه است؟

.

.

این خبر رو از دست نده: عاشق شدن نامجون لیدر بی تی اس خبرساز شد! آیا او عاشق شده؟!

.

.

.

نتایج تست شخصیت شناسی خمیردندان

حتمن اینم ببین:  آزمون هوش زن تنوع طلب: به کدام زن می خورد 4 بار ازدواج کرده باشد؟!

خمیر دندان شماره 1

تست شخصیت شناسی خمیردندان: اگر خمیر دندان شما شبیه شماره 1 است، به این معنی است که از تنهایی لذت می برید، شما یک رویاپرداز بزرگ و یک فرد بسیار هنرمند هستید. گاهی اوقات به نظر می رسد که شما در دنیای خودتان در درون ذهن خود زندگی می کنید. شما حساس، ملایم، بردبار و با ملاحظه هستید. در عین حال می توانید بسیار مستقیم و سخاوتمند باشید.

تست چالش برانگیز: تست قدرت بینایی: قابل توجه تیزبین‌ها اگر حرفه ای هستید زنگوله را پیدا کنید!

خمیر دندان شماره 2

تست شخصیت شناسی خمیردندان: اگر خمیردندان خود را از وسط فشار دهید، به این معنی است که شما فردی بسیار واقع بین و فعال هستید که معمولا همیشه عجله دارید. شما مرتب ترین فرد نیستید، اما اگر با چالشی روبرو هستید، می توانید خودتان را جمع و جور کنید و مشکلات را حل کنید. شما بسیار اجتماعی هستید، دوستان زیادی دارید و دوست دارید در جمع باشید.

خمیر دندان شماره 3

تست شخصیت شناسی خمیردندان: اگر خمیردندان شما شبیه شماره 3 است، به این معنی است که شما بسیار سرسخت هستید و می توانید کارهای زیادی برای رسیدن به خواسته های خود و رسیدن به اهداف خود انجام دهید. همچنین  مستعد بدبینی هستید و خیلی به افراد اعتماد ندارید، عادت دارید فقط به خودتان اعتماد کنید. شما خود محور هستید و خودتان را دوست دارید.

خمیر دندان شماره 4

اگر آن را رول کنید به این معنی است که شما فردی بسیار صرفه جو و مرتب هستید. در حالی که به وسایل خود اهمیت می دهید، به اطرافیانتان نیز اهمیت می دهید. شما یک کمال گرا هستید و دوست ندارید چیزی را هدر دهید، بنابراین از تمام منابعی که در اختیار دارید حداکثر استفاده را می کنید.

خمیر دندان شماره 5

در نهایت، اگر خمیردندان شما مانند شماره 5 به نظر می رسد، به این معنی است که شما توانایی دیدن جهان را به صورت متفاوت از اکثر مردم دارید، و بسیار هنرمند و خلاق هستید. شما می توانید زیبایی را در همه جا پیدا کنید. ممکن است برای شما سخت باشد که همیشه وقت شناس و منظم باشید، بعلاوه ممکن است در برنامه ریزی و انجام کارها مشکل داشته باشید، اما بسیار خوش بین و روشن فکر هستید.

نظر شما در مورد تست چیست؟

نظر شما در مورد تست شخصیت شناسی خمیردندان چیست؟ آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خوب، اگر توانستید بیشتر در مورد خودتان و نحوه وجود یا تفکرتان بدانید، به شما تبریک می‌گوییم و اگر برای شما کافی و راضی کننده نبود نگران نباشید. علاوه بر این تست، نوع دیگری از چالش ها وجود دارد که مورد پسند شما خواهد بود. ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع چالش ها ادامه دهید!

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

تقویت حافظه با انجام تست های جدید امکان پذیر است!

وقتی خودتان را به انجام مداوم یک کار جدید عادت می‌دهید، مسیرهای عصبی جدیدی در مغز شکل می‌گیرند که موجب می‌شوند در انجام کارهای جدید، کارآمدتر و پرسرعت‌تر ظاهر شوید. مطمئن باشید تشکیل مسیرهای عصبی جدید در مغز به تدریج آغاز می‌شود. با ادامه‌ی این روند، به تدریج از فردی تنبل که عادت دارد انجام هر کاری را به لحظه‌ی آخر موکول کند، به فردی زبر و زرنگ تبدیل خواهید شد که هر کاری را به وقتش انجام می‌دهد.

تست های جالب دیگر:

معمای تصویری ماسه: اگه ادعا داری عقابی قورباغه کجا قایمه؟!

آزمون شخصیت شناسی شرک ضربه فنی میکنه: تو رابطه عشقی شبیه کدومی؟!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =

دکمه بازگشت به بالا