;
سرگرمی

تست شخصیت: محافظه کار هستید یا ماجراجو؟ بگذارید این گل های سفید زیبا پاسخ را نشان دهند!

تست شخصیت محافظه کار یا ماجراجو: جرات دارید اعماق شخصیت خود را کشف کنید؟ تست شخصیت محافظه کار یا ماجراجوی ما را انجام دهید! این تست ساده، جذاب و روشنگر است. آیا آماده کاوش در قلمروهای ناشناخته شخصیت خود هستید؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که در طیف شخصیتی کجا قرار می گیرید ؟ آیا شما بیشتر یک ریسک‌پذیر هستید که آماده هر ماجراجویی هستید یا یک سنت‌گرا که امتحان شده و واقعی را ترجیح می‌دهد؟

این تست شخصیت منحصر به فرد برای پاسخ دادن به همین موضوع طراحی شده است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک گل سفید را از تصویر زیر انتخاب کنید. اما به یاد داشته باشید، سریع انتخاب کنید و زیاد به آن فکر نکنید. اجازه دهید ناخودآگاه شما صحبت کند و جنبه جالبی از شخصیت شما را آشکار کند .

حکایت ملانصرالدین و زن کاملی که به دردش نمی خورد!

تصویر تست شخصیت محافظه کار یا ماجراجو

تست شخصیت محافظه کار یا ماجراجو 1

.

.

گل 1

اگر اولین گل را در تست شخصیت محافظه کار یا ماجراجو انتخاب کردید، احتمالاً فردی محافظه کار هستید . شما برای سنت و ثبات ارزش قائل هستید و معمولاً افرادی هستید که دیگران برای مشاوره صحیح به آنها مراجعه می کنند.

شما یک محیط ساختار یافته را ترجیح می دهید و دوست دارید همه چیز را قابل پیش بینی نگه دارید . این بدان معنا نیست که شما کسل کننده هستید، بلکه به این معنی است که آرامش را در چیزهای آشنا پیدا می کنید. شما یک احساس وظیفه قوی دارید  و به دلیل قابل اعتماد بودن خود شناخته شده اید .

گل 2

اگر گل دوم در تست شخصیت محافظه کار یا ماجراجو توجه شما را جلب کرد، به احتمال زیاد روحیه ماجراجویی دارید . شما همیشه برای یک چالش جدید آماده هستید و به دنبال تجربیات هیجان انگیز هستید .

شما  کنجکاو و ذهن باز هستید و به ندرت به فرصتی برای امتحان کردن چیز جدید نه می گویید. با این حال، این به این معنی نیست که شما بی پروا هستید. شما از بیرون رفتن از منطقه راحتی و کشف ناشناخته ها نمی ترسید  .

مخصوص باهوشا: نکات دارکی توی تصویر وجود داره؟ این معما 90 درصد افراد را گیج کرده!

گل 3

اگر گل سوم را در تست شخصیت محافظه کار یا ماجراجو انتخاب کردید، جایی وسط می‌افتید. بسته به شرایط می توانید هم محافظه کار و هم ماجراجو باشید.

شما برای  سنت ارزش قائل هستید اما از شکستن قوانین در مواقع ضروری ترسی ندارید . شما منعطف و سازگار هستید و می توانید در هر دو چیز آشنا و ناشناخته آرامش پیدا کنید. این توازن صفات شما را به  فردی همه کاره تبدیل می کند که می تواند تقریباً در هر مکانی جا بیفتد.

حالا که کمی در مورد شخصیت خود آشنا شده اید، چرا آن را با دوستان خود به اشتراک نمی گذارید؟ گل خود و آنچه در مورد شما می گوید را در شبکه های اجتماعی خود ارسال کنید و دوستان خود را نیز به آزمون دعوت کنید.

حتمن ببینید: ویدیوی خنده دار پدر خارجی؛ قابل توجه پدرهای ایرانی!

فراموش نکنید که سایر تست‌های شخصیتی ما را بررسی کنید تا بینش‌های جذاب‌تری در مورد خودتان پیدا کنید!

اهمیت تست شخصیت شناسی؟

آزمون‌های شخصیتی با هدف ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد انجام می‌شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

آیا می توانید 3 تفاوت تصویری بین بچه ها و آجرهای آنها را پیدا کنید؟ فقط یک نابغه می تواند در 10 ثانیه این کار را انجام دهد!

داستان تاجر ثروتمند و چهار زنش؛ همه ما 4 همسر داریم!

داستان کوتاه خیانت به همسر و جواب دندان شکن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نه =

دکمه بازگشت به بالا