;
سرگرمی

تست شناسایی قاتل شوهر؛هر دو زن تصویر قاتل‌اند، اما کدام یکی همسر خود را به قتل رسانده است!؟

تست شناسایی قاتل شوهر :معماهای تصویری در اینترنت بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این معماها در کنار آنکه می تواند یک تمرین و ورزش خوب برای مغز شما باشد، همچنین می تواند سرگرمی مناسبی برای شما باشد. شما برای آنکه بتوانید این معماها را حل کنید نیاز دارید از تمام دقت و تمرکز خود استفاده کنید. این مسئله می تواند سبب افزایش فعالیت های مغز شود.

اینم جالبه: آزمون هوش شناخت خون آشام در کوپه قطار؛ میتونی بگی کدوم یک از افراد داخل کوپه خون آشام می باشد؟

تست شناسایی قاتل شوهر

همان گونه که اشاره شد مجله گفتنی به صورت مرتب، روزانه سوالات هوش تصویری جذاب و متنوعی را با شما به اشتراک می گذارد. در تست شناسایی قاتل شوهر ، شما با یک چالش تصویری جالب روبرو هسنید. زمان ارائه پاسخ به این آزمون نیز بخاطر افزایش درجه سختی سوال، محدود است. تنها 5 ثانیه فرصت دارید تا راه حلی برای این معمای تصویری پیدا کنید.

در تصویر آزمون شناسایی قاتل شوهر، دو زن را به جرم قتل دستگیر کرده اند.هردو زن فردی را به قتل رسانده اند. اما یکی از زنان، همسر خود را به قنل رسانده است. به نظر شما کدامیک از زنان این کار را کرده است؟ دلیل خود را بگوئید.

آیا شما می توانید با کمک تصویر موجود، کسی که همسر خود را به قتل رسانده است را شناسایی کنید؟ توجه به جزئیات می تواند به شما در حل این معمای تصویری کمک کند. با دقت به تصویر تست شناسایی قاتل شوهر نگاه کنید. یادتان باشد زمان شما محدود است. 5 ثانیه برای پیدا کردن پاسخ فرصت دارید؟

جالب و خواندنی: حکایت بازرگان و چهار همسرش!

شاید جالب باشد: از مجموعه حکایتهای بهلول،حکایتهای بهلول و خلیفه!.

.

.

.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت فرد آینده؛ به نظر شما کدوم فرد از آینده اومده است؟

.

.

.

.

جالبه ببین: تست شخصیت سرنوشت؛ آیا آماده هستید که سرنوشت خود را کشف کنید؟ آنچه ابتدا در این تصویر می بینید سرنوشت شما را آشکار می کند.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل شوهر

اگر به این بخش از متن رسیده اید، باید گفت که به احتمال زیاد پاسخ را پیدا کرده اید و تنها تلاش می کنید پاسخ خود را با پاسخ وب سایت تطبیق دهید.

تست شناسایی قاتل شوهر-2

اینم جالبه: معمای چالشی: گربه ای در یک اتاق هشت گوشه خوابیده است این گربه چند زاویه می بیند؟

در صورت سوال گفته شده است که هر دو قاتل هستند. نگاهی به زن سمت راست بیندازید. وضعیت او نشان می دهد که او عضوی از گروههای مافیایی است و احتمالا فردی از اعضای یک گروه رقیب را به قتل رسانده است. اما زن سمت چپ کاملا مشخص است که یک زن خانه دار است. یکی از چشمان او سیاه شده است و لباس پاره شده او حاکی از یک کشمکش بوده است. اما مهمتربن نشانه ای که ما به این نتیجه رسیدیم که این زن قاتل شوهر خود است، انگشتر حلقه ای است که در دست چپ خود دارد.

. ویژگی افراد باهوش و نابغه چیست؟

مهم‌ترین ویژگی این افراد دقت زیاد و تلاش برای درک درست چیزهای مختلف است. این افراد کمال‌گرا هستند، اما هیچ‌گاه هوش خود را به رخ دیگران نمی‌کشند و خود را فردی معمولی می‌دانند.

شاید جالب باشد:حکایت ضرب المثل بز به پای خود میش به پای خود!!!

۲. مشکلات افراد باهوش چیست؟

گاهی این افراد برای برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند و درست درک نمی‌شوند. این مسئله باعث مشکلاتی در روابط شخصی و کاری‌شان می‌شود.

۳. ازدواج با افراد باهوش چگونه است؟

افراد باهوش هم مانند بقیه آدم‌ها هستند و در واقع اغلب تشخیص‌دادن تفاوتشان دشوار است. درک بالای این افراد آنها را جذاب می‌کند، البته اگر شما هم بتوانید درکشان کنید!

۴. خصوصیات زنان باهوش چیست؟

زنان باهوش سختکوش و مستقل هستند، احساسات خود را خوب کنترل می‌کنند و روابط اجتماعی و کاری خوبی دارند.

۵. چرا افراد باهوش تنها هستند؟

این حرف بیشتر مواقع حقیقت ندارد. اتفاقا افراد باهوش به‌خاطر درک بهتر افراد و دقت زیادشان بهتر می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند، فقط گاهی ترجیح می‌دهند زمانشان را با افرادی مثل خودشان بگذرانند یا آن را صرف توسعه فردی کنند.

مطالب پیشنهادی ما:

پیدا کردن اشتباهات تصویری روستایی؛برای هر تصویر 3 ثانیه فرصت دارید تا اشتباه تصویر را پیدا کنید!

فقط افرادی به تیزی چشمان عقاب می تونه در مدت 8 ثانیه 3 تفاوت تصویری ناخدای شجاع رو پیدا کنه؟

رفتار زشت یوتیوبر با بی خانمان در لس آنجلس: از شوخی با فقر برای درآمدزایی خسته نشده اید؟؟

آزمون هوش شناخت فرد مرده؛در این جمع خونواده یک نفرشون مرده میتونی 3 ثانیه ای پیداش کنی؟

آزمون ساخت چهار مربع؛ تنها با حرکت دادن یک چوب کبریت ،4 تا مربع بساز،میتونی این کارو انجام بدی؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا