;
سرگرمی

با پیدا کردن وزغ ها در تصویر زیر در کمتر از 7 ثانیه نشون بده چشمای تیزی داری.

تست قدرت بینایی با وزغ ها: از دست دادن حافظه و آلزایمر به یکی از مشکلات سلامت و معضلات اصلی نسل جدید تبدیل شده است. نبود یک رژیم غذایی مناسب و کاهش فعالیت های جسمی و روانی در این زمینه نقش اصلی و اساسی دارد. با یک رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی می تواند می تواند تا اندازه زیادی مشکلات جسمی و حتی روانی را پیشگیری و حتی درمان نمود.

این تصویر که توسط موسسه نشنال جئوگرافیک انتشار یافته است در هنگام تهیه عکس برای این موسه توسط عکاس آنها در جنگل های پاناما به ثبت رسیده است باعث شگفتی اکثر کاربران شده است که حیوانات به چه خوبی قادر هستند خود را در محیط استتار کنند.

شاید بپسندید: هوش تصویری راز چگونه زنده ماندن: میتونی با توجه به متن توضیح بدی که زن چگونه زنده مانده است؟

تصویر تست قدرت بینایی با وزغ ها

تست قدرت بینایی با وزغ ها 1

.

.

اینم جالبه: چیستان جالب 55: کدام کلمه در فرهنگ لغت به اشتباه تلفظ شده است؟

.

انجام فعالیت های مربوط به مغز می تواند سبب افزایش کارکرد مغز و در نهایت کاهش مشکلات مغزی شد. تست ها، پازل ها و … در این زمینه می توانند کمک زیادی به ما کنند. در تست قدرت بینایی با وزغ ها با پیدا کردن وزغ های پنهان شده در میان برگ های موجود در سطح زمین می توان به بهترین شکل مغز را وادار به فعالیت کرد.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با وزغ ها

در تصویر سه ورق وزغ وجود دارد که در تصویر زیر علامتگذاری کرده ایم. اگر هر سه آنها را شناسایی کرده باشید، از ضریب هوشی بالا و مهارت های مشاهده زیادی برخوردار هستید. شما می توانید از استعداد خود در مشاغلی که نیاز به تمرکز دارند استفاده کنید و در حرفه خود به موفقیت برسید.

تست قدرت بینایی با وزغ ها 2

آیا تست قدرت بینایی با وزغ ها را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − شش =

دکمه بازگشت به بالا