;
سرگرمی

تست قدرت دید: اگه اشیا گمشده رو توی تصویر پیدا کنی دیدت خلبانیه!

تست قدرت دید: اشیا گمشده را در تصویر شلوغ پیدا کنید. یادتان نرود که شما فقط 12 ثانیه فرصت دارید. اگر موفق شوید زودتر پیدا کنید باید به خود آفرین بگویید چون شما قدرت دید خلبانی دارید!

همانطور که می بینید عکس؛ شهری شلوغ را به تصویر می کشد، آدم ها به شدت در حال رفت و آمد هستند و احتمالا خیلی از آنها آنقدر غرق در افکار و مشکلات خود هستند که کوچنرین توجهی به محیط اطراف خود ندارند. گاهی هم ممکن است برخی وسایل و یا اشیایی را گم بکنند. برای پیدا کردن آن لازم است که کمی دقت کنند. گاهی عدم دقت درست و بی توجهی باعث می شود که اشیایی را که در مقابل چشمان ما قرار دارد نبینیم و مدتها برای یافتن آن به دور خود بپیچیم.

در این تصویر هم چند شی گم شده است. افرادی به دنبال پیدا کردن آنها هستندف اما پیدا کردن این وسایل برای آنها مشکل است. بهتر است اکنون شما به تصویر نگاه کنید و به این افراد در پیدا کردن وسایلشان کمک کنید. پس این شما و این هم تصویر. با دقت نگاه کنید! تنها راهنمایی موجود این است که این اشیا برای اینکه شما آنها را بیابید در تصویر بزرگنمایی شده اند.

جالبه ببینید: تست شخصیت: با جواب به این 10 سوال بفهمید شما برای دیگران خیلی فداکاری می کنید یا خیر؟

تست قدرت دید

پاسخ در انتهای صفحه علامتگذاری شده است

.

.

.

.

.

.

 تست قدرت دید

امیدوارم که هم اشیا را پیدا کرده باشید. اگر هنوز موفق به یافتن این اشیا نشدید، ناامید نشوید. 90 درصد افراد نمی توانند در 10 ثانیه این اشیا را پیدا کنند. یک گوشی تلفن ثابت، سیگار، توپ راگبی و یک کلید به طرز هوشمندانه ای در تصویر جاگذاری شده است.

در عکس چند نفر از اقشار مختلف حضور دارند.در میان آنها یک کارمند اداری مضطرب که سعی می کند از خیابان عبور کند، یک دانش آموز مشتاق که به یکی از دوستانش سلام می کند و یک کارگر یقه آبی بر روی یک نردبان وجود دارد.

دو وسیله نقلیه جاده ها را پوشانده اند که یکی از آنها خانواده ای و فرزند خردسالشان را در خود جای داده است که روی صندلی ماشین دیده می شود. آیا توانسته اید هر یک از اشیاء پنهان در تصویر را تشخیص دهید؟

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید

تست قدرت دید2

برایتان جالب خواهد بود

چطور ممکنه که هم دختر خاله و هم برادرزاده ام باشه؟ این معما برا نابغه هاست

داستان زن مکار و امیر کبیر؛ رسواشدن زن حیله گر!

تست شخصیت: آنچه ابتدا می بینید مشخص می کند که آیا شما فردی فداکار و وفادار به خانواده خود هستید یا خیر؟

اگر خودتان را باهوش میدانید ارزش هر عنصر را حداکثر در 10 ثانیه بیابید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا