سرگرمی

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها در جهان که با دیدنش شاخ درمی‌آورید!

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: هر سال در کشورهای مختلف جهان در روزهای به خصوصی جشن ها و فستیوال های مختلفی برگزار می‌شود. ما در بخش عجایب، عجیب ترین سنت هایی را که ممکن است در مناطق مختلف جهان در مورد آن ها نشنیده باشید را برجسته کرده ایم!

از جشنواره‌های تخم‌مرغ گرفته تا بوفه‌های میمون‌ها، فرهنگ مردم متنوع است! بخش سرگرمی گفتنی امروز 10 مورد از غیرمعمول ترین کارهای فرهنگی که هنوز هم تا به امروز انجام می شود را برایتان معرفی خواهد کرد.

حتما ببینید: آزمون شناسایی زنده ماندن: کی عقلش میکشه و زنده می مونه؟!

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها

1. جشنواره گوجه فرنگی اسپانیا

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها1: جشنواره گوجه فرنگی اسپانیا

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: بزرگترین دعوای گوجه فرنگی در جهان. دقیقاً مشخص نیست که این سنت چگونه آغاز شد، اما برخی نظریه های احتمالی وجود دارد. محبوب ترین آنها این است که در طول رژه ای در سال 1945، کسانی که در این مراسم شرکت نکردند، در میدان اصلی نزاع کردند و گوجه فرنگی را از یک غرفه سبزیجات محلی پرتاب کردند.

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

صرف نظر از این که چه کسی این جشنواره را شروع کرده است، اما هر چهارشنبه آخر ماه اوت اسپانیا یک هفته جشن را در بونوئل آغاز می کند که در آن مردم برای تفریح ​​گوجه فرنگی پرتاب می کنند!

حتما ببینید: تست هوش ژاکت دزد مخفی کدوم بچه ست؟ کارآگاه های حرفه ای زود می گیرن!

8. نبرد پرتقال ها در ایتالیا

هر سال اتفاق عجیبی در Ivrea ایتالیا رخ می دهد. ساکنان به 9 جوخه مختلف تقسیم می‌شوند و لباس‌های جنگی به تن می‌کنند، سپس در چند روز آینده، برای حذف سایر جوخه‌ها، پرتقال‌ها را حمل می‌کنند.

منشا این بازی مشخص نیست، اما به یکی از بزرگترین نبردهای غذایی در ایتالیا و یکی از عجیب ترین سنت ها پس از نبرد گوجه فرنگی ها تبدیل شد!

حتما ببین: خطای تصویری مادربزرگ: چه نکته غیر عادی در این عکس هست؟!

10. پرتاب کردن نوزادان در هند

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: در هند آیینی دارند که شامل انداختن نوزادان تازه متولد شده از کنار معابد است. وقتی کسی در معبد 50 فوتی سری سانتیسوار در هند ازدواج می کند، این یک سنت است که با فرزند خود برگردند و او را از بالا روی پارچه ای که مردم در زیر حمل می کنند، بیندازند.

از دست نده: شخصیت شناسی خال های بدن را بفهمید، این که در کدام قسمت بدن خال دارید حقایق جالبی را لو می دهد

2. شکستن نارگیل بر روی جمجمه مردم در هند

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها2: شکستن نارگیل بر روی جمجمه مردم در هند

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: شکستن نارگیل بر روی سر مردم آیینی است که از دیرباز در مناطق جنوبی هند رواج داشته است.خرافات افراطی آنها باعث شد که این رویداد به یک وسواس تبدیل شود، بنابراین با وجود هشدارها، آنها به این عمل که از دوران استعمار وجود داشت ادامه دادند.

فداییان هندو در داخل معبدی جمع می شوند و کشیش نارگیل ها را به نشانه خدایان که خواستار سلامتی و موفقیت هستند، بر سر هر یک می کوبد.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی داماد: کدوم مرد با این زن ازدواج خواهد کرد؟

9. بریدن انگشت در قبیله دانی

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: مردم پس از از دست دادن یکی از عزیزان خود ابراز ناراحتی می کنند. اما زنان قبیله دانی در اندونزی راه عجیبی دارند، با بریدن بخشی از انگشت!

وقتی یکی از عزیزانشان را از دست می دهند، مفصل بالایی انگشت زن قطع می شود. نخ را محکم دور انگشت می‌بندند تا بی‌حس شود و سپس یکی از اعضای خانواده، اغلب برادر یا والدین، بالای انگشت را قطع می‌کند. سپس زخم را می سوزانند تا خونریزی متوقف شود و از عفونت جلوگیری شود. این عمل به عنوان نمادی از دردی که فرد پس از از دست دادن یکی از عزیزانش متحمل می شود، انجام می شود و روح فرد متوفی طبق تشریفات آنها طرد می شود!

این هم جالبه: اگر خیلی باهوشی بگو کدوم یکی از این آدما از زندگی ناامید شده؟

حتما بخوانید: عجیب ترین تمرینات راهبان معبد شائولین که همه را به مرز سکته می رساند!

3. جشنواره تخم مرغ همزده – بوسنی

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها3: جشنواره تخم مرغ همزده - بوسنی

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: در بوسنی، هر ساله مردم شروع فصل بهار را با ادای احترامی غیرعادی به تخم‌مرغ‌هایی که در محلی به نام Čimburijada شناخته می‌شوند، جشن می‌گیرند.

ساکنان روز را با یک صبحانه بزرگ از تخم مرغ پخته شده در ماهیتابه ای بزرگ در پارک شهر نزدیک رودخانه شروع می کنند، سپس بقیه روز را به کباب کردن و شنا در رودخانه می گذرانند.

شاید جالب باشد: قصه دشمن در لباس دوست: حکایت عیسی به دین خود، موسی به دین خود

4. دارچین برای مجردها در دانمارک

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها4: دارچین برای مجردها در دانمارک

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: عجیب ترین سنت، دارچین است. اگر بیش از 25 سال سن دارید و ازدواج نکرده اید، باید ابر دارچینی را که دوستان و خانواده تان در دانمارک به سمت شما پرتاب می کنند، تحمل کنید! این سنت که صدها سال در دانمارک برقرار شده است، برای هر مرد یا زن مجرد بالای 25 سال رایج است.

7. جشن هل دادن چهره ها در کیک، مکزیک

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: فستیوال لا موردیدا یک سنت سرگرم کننده و عجیب است که در هر تولد مکزیکی برگزار می شود و در آن صورت شخص تولد در کیک هل داده می شود در حالی که بقیه مهمانان فریاد می زنند “Mordida! موردیدا!» این کلمه اسپانیایی است و به معنای “یک گاز گرفتن” است.

5. بوفه میمون در تایلند

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها5: بوفه میمون در تایلند

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: در آخرین یکشنبه ماه نوامبر، مردم در معبد Phra Prang Sam Yot در لوپبوری، تایلند، جشن می گیرند تا هزاران ماکاک را با تهیه یک جشن بزرگ برای آنها گرامی بدارند!

این جشنواره شامل نمایش رقصندگانی است که در مراسم افتتاحیه لباس میمون پوشیده اند و برج هایی از میوه ها و سبزیجات که میمون ها از آنها بالا می روند، می پرند و غوطه ور می شوند.

6. سنت پولترابند در آلمان

خفن ترین و عجیب ترین جشن ها: Polterabend به معنای “عروسی” است و این یک سنت منحصر به فرد در آلمان است که معمولاً در روز قبل از عروسی برگزار می شود.

این یک مهمانی بزرگ است که در آن دوستان و خانواده جلوی خانه جمع می شوند و چیزهایی را روی زمین می کوبند مانند؛ ظروف، گلدان های گل، کاشی ها، هر چیزی که برای خوش شانسی سر و صدای زیادی ایجاد کند، البته تنها استثناء شیشه و آینه است. هنگامی که آنها شکستن بشقاب را تمام کردند، عروس و داماد با هم کار می کنند تا آن را تمیز کنند تا برای آینده آماده شوند.

مطالب جالب برای دیدن:

اتفاقی نادر: چرا در دانمارک نوزادان را رها می کنند؟!

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یک =

دکمه بازگشت به بالا