;
سرگرمی

رئیس این کمپانی معروف دختر رو به خاطر خوشگلی زیاد اخراج کرد!!

خوشگلی دردسر داره: داشتن زیبایی آرزو و خواسته ی همه انسان هاست چراکه انسان موجودی زیبایی طلب است. گاهی زیبایی معنای واقعی خود را از دست میدهد و افراد تنها جنبه ی اصلی آن را در ظاهر افراد می جویند و باور دارند که آنچه به چشم می بینند ملاک اصلیاست، در حالیکه اینگونه نیست و این درون هر فردی است که به این واژه معنای حقیقتی می بخشد.

همچنین جالب است: دریاچه گنج عجیب: شهری در ایران که شما را پولدار می‌کند!

آدم ها همیشه زیبایی را میطلبند و در وجود خود زیبایی ها را تحسین می کنند. اما گاهی داشتن ظاهر بیش از حد زیبا برای برخی افراد به خصوص بانوان درد سر ساز می شود.

حتما جمله “خوشگلی دردسر داره ” را شنیده اید، اما هولس دختر جوان انگلیسی مصداقی از این جمله است که ظاهر زیبای او برایش دردسر ساز شده و از کار اخراج شده است. در ادامه این بخش از سرگرمی مجله گفتنی، دردسر زیبایی برای این دختر جوان را بخوانید.

جالبه: معمای هوش چگونگی زنده ماندن؛میتونین بگین پسر چگونه توانست از تصادف جون سالم به در ببرد؟

وقتی خوشگلی دردسر داره

“اما هولس ” 24 ساله به دلیل زیبایی زیاد چهره اش مدت کوتاهی بعد از آغاز به کار از سوی مدیرش اخراج شد. اما هولس کارمند جوان انگلیسی است که مدت کوتاهی برای یک کمپانی در خیابان مارلبرو کار می کرد، اما بعد از گذشتن مدت کوتاهی از استخدامش، مدیرش او را اخراج کرد و به او گفت که به درد کت واک می خورد و باید در مدلینگ فعالیت کند.

او می گوید:مدیرم از من پرسید که آیا یک مدل هستم ؟ من یک تی شرت و شلوار ساده به تن داشتم و فکر نمی کنم این لباس نامناسبی بوده است. من فیلمبرداری هم می کنم و در کمپانی های دیگر هم کار می کردم اما تا به حال هیچ کس به خاطر ظاهرم من را اخراج نکرده است. شاید این کمپانی افرادی با چهره ی معمولی را استخدام می کرد و شاید من باعث می شدم حواس بقیه پرت شود.

اما هالس ادعا می کند که مدیرش از او شماره تلفن گرفته و او را به صرف نوشیدنی در خارج از محل کار دعوت کرده است.

همچنین بخوانید: آزمون هوش شناخت زوج فقیر؛ فقط یه تیزبین واقعی میتونه بفهمه کدوم زوج فقیر هستن؟

“ادم لوک ول ” رئیس کمپانی در این باره می گوید:

کار در یک مرکز رسمی هر نوع ظاهری را نمی پذیرد و من بعد از مدت کوتاهی متوجه می شوم که کدام کارمند مناسب و کدام یک برای کار مناسب نیستند. این کارمند خانم بهتر بود به عنوان مدلینگ فعالیت کند زیرا او به آرایش زیاد و سبک لباس پوشیدن متفاوت علاقمند است و به درد کت واک می خورد و باید در مدلینگ فعالیت کند نه اینکه یک کارمند رسمی باشد چرا که شخصیت کارمند با این چنین چهره پردازی کاملا متضاد است. یکی از قوانین من برای همه اعضای کمپانی رعایت اصولی است که در ابتدای کار به انها گفته می شود و متاسفانه این خانم جوان اصول را رعایت نکرده است.

نتیجه:

بعد از خواندن این صحبت ها بسیاری از مردم گفتند علت اخراج دختر جوان زیبایی زیاد چهره اش نبوده بلکه آرایش زیاد او را از کار بیکار کرده است. با این حال عده ای دیگر نیز رفتار مدیر شرکت را زننده و زن ستیزانه دانسته اند. شما چه فکر می کنید؟

این مطالب هم جالب هستند:

آزمون هوش شناختن خون آشام در مهمانی؛ آیا میتونید خون آشام را در این مهمونی پیدا کنید؟

آزمون شناسایی راکون مشابه؛ در این تصویر دو راکون شبیه همدیگه رو 8 ثانیه ای پیدا کن

دراکولا در واقعیت چه شکلی بود؟ خونخوارترین مردی که که کابوس مردم رومانی بود!

آزمون هوش شناخت شبح؛ از بین افراد در تصویر کدومشون انسان نیست و یک شبح می باشد؟

معادله هوش چوب کبریت؛آیا می توانید این معادله چوب کبریت را در 12 ثانیه با جابه جایی 2 چوب حل کنید؟

تفاوت تصویری ملخ مزرعه؛ مهارت های مشاهده خود را با یافتن تفاوت ها در دو تصویر به چالش بکشید

تست شخصیت مستقل بودن؛ آیا آنقدر که فکر می کنید مستقل هستید؟ با انتخاب یکی از 3 لباس، آن را بررسی کنید.

آزمون هوش پسر و پیرزن؛ با ذکر دلیل منطقی در 8 ثانیه بگو پسر جوان احمق تره یا پیرزن؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =

دکمه بازگشت به بالا