;
سرگرمی

عجیب ترین مادران دنیا: این مادران زنده زنده بچه هایشان را می خورند!

عجیب ترین مادران دنیا: به احتمال زیاد با خواندن این تیتر تعجب کرده اید، اما این موضوع حقیقت دارد برخی مادران در زمانی که مجبور باشند فرزندان خود را می خورند.
شاید با خواندن این تیتر خیلی تعجب کرده باشید اما این قضیه در طبیعت اتفاق می‌ افتد. بعضی از حیوانات هستند که فرزندان شان را می خورند و این یک مکانیزم طبیعی در آن ها است. البته گاهی اوقات این اتفاق تحت شرایط محیطی خاص رخ می دهد. در عجایب امروز قصد داریم که این جانوران را به شما معرفی کنیم.

عجیب ترین مادران دنیا:

شاید جالب باشد: عجیب ترین رفتارهای ژاپنی ها: چرا هر چقدر هم پولدار باشند روی زمین می خوابند؟!

خرس قطبی

عجیب ترین مادران دنیا2: خرس قطبی

عجیب ترین مادران دنیا: خرس قطبی جزء آن دسته از حیواناتی است که تحت تاثیر تغییرات آب و هوا قرار می گیرد. در واقع تغییرات آب و هوا می‌ تواند عاملی برای این باشد تا فرزندان خودش را بخورد و زنده بماند.

به طور مثال زمانی که دمای هوا متناسب با شرایط زندگی او نباشد و نتواند به اندازه کافی غذا پیدا کند، احتمال خوردن فرزندانش وجود دارد که معمولا این اتفاق بیشتر در فصل بهار و تابستان رخ می دهد؛ حتی ممکن است خرس قطبی نر که خیلی هم بزرگ شده است، خرس های قطبی ماده را نیز بخورد.

شاید جالب باشد: حقایق عجیب درباره وایکینگ ها: چرا به بهداشت خود اهمیت زیادی می دادند؟!

کوسه ببری شنی

عجیب ترین مادران دنیا3: کوسه ببری شنی

عجیب ترین مادران دنیا: این حیوان از زمانی که متولد می‌ شود با خانواده و خواهر و برادرش مشکل دارد و همیشه با آن ها در جنگ و ستیز است. مادر این کوسه ها زمانی هم که فرزندانش را به دنیا می آورد، ممکن است در شرایط مختلف بخواهد که آن ها را بخورد، حتی زمانی که این کوسه ها تازه به دنیا آمده اند. مهم‌ تر این که انواع ماده این کوسه ممکن است که با چند کوسه جفت گیری کند و تخم های بسیار زیادی داشته باشد و بعد از تولد؛ تعدادی از آن ها را بخورد.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت مادر گرگینه: اگه باهوشی سریع بگو مادر کدوم دختر یک گرگینه می باشد؟

مرغ

عجیب ترین مادران دنیا: مرغ ها پرندگان بسیار خوشمزه ای هستند که ما در غذاهای روزانه از گوشت آن ها استفاده می کنیم اما جالب است بدانید که شاید بعضی از مرغ ها برای رساندن کلسیم به بدن، فرزندان خودشان را بخورند. البته زمانی که بچه ها داخل تخم هستند و هنوز جوجه نشده اند و بیرون نیامده اند. زمانی این اتفاق می‌ افتد که آن ها از کمبود کلسیم شدید رنج ببرند. کمبود کلسیم باعث می شود؛ تخم هایی که گذاشته اند شکننده شوند و آن ها از آمدن جوجه ناامید باشند و در نتیجه تخم ها را خودشان می‌ خورند.

شاید جالب باشد: تست شخصیت ماه و پرنده؛ اولین چیزی که در این عکس می بینید عمیق ترین پشیمانی شما را نشان می دهد!

سگ دشتی

عجیب ترین مادران دنیا: سگ دشتی هم جزوِ آن دسته از حیواناتی است که خودش بچه هایش را می کشد و آن ها را می خورد؛ حتی ممکن است که این اتفاق را برای بچه فرزندانش یعنی نوه های خودش هم انجام دهد. به عقیده خود این حیوانات، این کار برای این انجام می‌ شود که بتوانند زنده بمانند و نسلشان را ادامه دهند.

شاید جالب باشد: معمای هوش چگونگی زنده ماندن؛میتونین بگین پسر چگونه توانست از تصادف جون سالم به در ببرد؟

شیر

عجیب ترین مادران دنیا4: شیر

عجیب ترین مادران دنیا: شیر نماد قدرت در بین حیوانات دیگر است اما جالب است بدانید که گاهی اوقات برای نشان دادن قدرت خود و غرور زیادش‌، ممکن است فرزندانش را هم بخورد. این موضوع ممکن است در مورد همسرش هم انجام شود؛ یعنی ممکن است به خاطر شرایط خاص و نشان دادن قدرتش، خودش مادر بچه ها را نیز بکشد و بخورد.

شاید جالب باشد: معادله هوش چوب کبریت؛آیا می توانید این معادله چوب کبریت را در 12 ثانیه با جابه جایی 2 چوب حل کنید؟

شامپانزه

عجیب ترین مادران دنیا: جالب است بدانید شامپانزه های بازیگوش گاهی اوقات برای نشان دادن قدرت خود و رقابت با حیوانات دیگر ممکن است که فرزندان خودشان را نیز بخورند و این اتفاق زمانی رخ می‌ دهد که آنها به شدت بر سر به دست آوردن غذا در گیر هستند و گرسنه می باشند و ممکن است که به خاطر گرسنگی زیاد و کنترل شرایط، نوزاد خود را نیز از بین ببرند و بخورند.

اینم جالبه: بازی فکری پازل چوب کبریت؛آیا می توانید 2 چوب را در 12 ثانیه برای رفع معادله 4+4=3 حرکت دهید؟

ماهی بلنی

عجیب ترین مادران دنیا: این ماهی ها مسئولیت خود را زمانی که پدر یا مادر می شوند، خیلی خوب انجام می دهند. مادر آن ها باید روی تعداد زیادی تخم بخوابد تا فرزندانش به دنیا بیایند. در همان زمان ها است که ماهی نر هم از آن ها محافظت می کند و برایشان غذا فراهم می کند اما اگر این تخم ها به اندازه کافی بزرگ نشوند‌، ماهی نر کلافه می شود و به اندازه کافی صبر نمی کند و فرزندش را می خورد.

شاید برایتان جالب باشد:

همچنین ببینید: چشمان تیزی داری؟در این تست بینایی فلامینگو متفاوت را در مدت 8 ثانیه پیدا کن!

آزمون هوش شناخت عروس زندانی؛اگه دقت و توجه خوبی داشته باشی به راحتی عروس زندانی را میتونی تشخیص بدی!

بازی هوش ریاضی میوه ها؛ قابل توجه باهوشا برای حل این آزمون تنها 15 ثانیه زمان دارید

تفاوت تصویری خانواده شگفت انگیز؛ میتونی در 7 ثانیه بگی کدوم یکی از خونواده ها با بقیه فرق میکنه؟

تست شخصیت هدیه: کدام جعبه کادو را انتخاب می کنید؟

آزمون هوش شناخت قاتل زن؛ کدام یک از این موجودات زن بی نوا را به قتل رسانده است؟

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا