;
سرگرمی

چیستان قرآنی3: کدام زن قصد فریب دادن یکی از پیامبران را داشت؟

چیستان قرآنی3: علت نام گذاری این صنعت به «چیستان» در فارسی، این است که جملات پرسشی معمولاً به صورت سؤال و با عبارت «چیست آن» یا «چیست» آغاز می‌شوند. در ادامه با چیستان کشور خارجی همراه باشید. شما در چیستان قرآنی3 از سری مطالب بخش سرگرمی مجله گفتنی به این سوال پاسخ دهید: کدام زن قصد فریب دادن یکی از پیامبران را داشت؟

این بازی هم جالبه: بازی حدس کلمات: با حدس این کلمه نشون بده یه فارسی زبان اصیل و دو آتیشه ای!

چیستان چیه؟

چیستان کلمه ای مرکب از «چیست» و «آن» است که در علم بدیع در فارسی، معادل کلمه «لغز» عربیست. لغز در لغت به معنی پیچیدگی و پوشیدگی است و و در اصطلاح به معنی کلام موزونی است که نام چیزی در آن برده نشود ولی اوصاف آن طوری برشمرده شود که خواننده با خواندن آن اوصاف پی به نام آن چیز ببرد. طراح چیستان سعی می‌کند تا با بیان اجزای حسی و مادی یک پدیده و معرفی برخی از ویژگی‌های آن مخاطب را برای شناسایی آن به تلاش و تکاپوی فکری وادارد. پس با یک مطلب دیگر از بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

چیستان قرآنی3

کدام زن قصد فریب دادن یکی از پیامبران را داشت؟

چیستان قرآنی3

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چیستان قرآنی3

پاسخ چیستان قرآنی3

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: کدام میوه است که پوست ندارد؟

یه توله سگ انتخاب کن و خودت رو بشناس + نتایج خفن

با تیزبینی و هوش بالای خود میتونید بگید کدوم یک از این خانمها یک زن نمی باشد؟

10 سوال طلایی که می فهمی شغلت رو دوست داری یا نه!

خبر خوش به طرفداران بازی Devil May Cry + معرفی نسخه موبایلی حیرت انگیز

مهارت های تحلیلی خود را با حل این معما در کمتر از 10 ثانیه امتحان کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا