;
سرگرمی

معمای تصویری کوه:نتونی حلش کنی یعنی حالت خوب نیس آمبولانس خبر کن!

معمای تصویری کوه: معماهای تصویری از آن دسته نرمش های فکری هستند که مغز و  چشم شما را همزمان درگیر می کنند و نوعی تعادل و هماهنگی بین این دو عضو لازم است تا بتوانید از پس معماها بربیایید. خستگی ذهنی، کاهش تمرکز و امثالهم باعث می شود که به معنای واقعی کلمه زمین بخورید!

بنابراین این تست ها معیار خوبی هستند که بفهمید وضعیت ذهنی و تمرکزتان چطور است! اگر نتوانید به این تست پاسخ دهید آمبولانس خبر کنید! چون حال چشم و مغزتان خوب نیست و احتیاج به یک دوره استراحت دارید.

امیدواریم اوضاع تان وخیم نباشد. یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید به معما پاسخ دهید.

با این بخش از سرگرمی در وب سایت گفتنی همراه باشید. درضمن چالش های دیگری هم هست که می توانید به آن مراجعه کنید: معماهای تصویری.

همچنین بخوانید: معمای تصویری صخره:درون صخره موجود عجیبی پنهان شده که افراد کمی قادرند ببینند!

معمای تصویری کوه: بگو ببینم موجودی که تو عکس پنهان شده می بینی؟؟؟

معمای تصویری کوه

 

معمای تصویری کوه: تونستی؟ بازم سعی کن دوست من! شاید نیازی به 115 نباشه:(

.

.

معمای تصویری کوه: پیداش کردی؟ اگر آره پس حالت خوبه و تمرکز کافی داری از ذهن و جسمت به خوبی مراقبت کن 

.

.

معمای تصویری کوه: اگر پیداش نکردی دیگه اصرار کردن فایده نداره. برو جواب رو ببین ولی بعدش حتما یه استراحت به چشمات بده و وضع شون خیلی خطریه!!!

پاسخ معمای تصویری کوه

پاسخ معمای تصویری کوه

 

قدرت بینایی در مردان و زنان متفاوت است!

معمای تصویری کوه: مردان و زنان به طور متفاوتی به اشیا نگاه می‌کنند. وقتی هردوی آن‌ها یک فیلم را می‌بینند مردان به جزئیات و حرکات کوچک و زنان به تفاوت رنگ‌ها و چگونگی تغییر آن‌ها دقت می‌کنند.
هم چنین در یک مکالمه آن‌ها به طور متفاوتی تمرکز می‌کنند. مردان در حال صحبت به لب‌های شخص مقابل نگاه می‌کنند و حرکات پشت سر گوینده راحت‌تر حواس آن‌ها را پرت می‌کند. درحالی که زنان به گفته‌های شخص گوش می‌کنند و نگاهشان متناوبا بین چشم‌ها و بدن گوینده جابجا می‌شود. برخی افراد هم توجه بصری خود را تقسیم می‌کنند.

تست های هوش و کاربرد آن ها

معمای تصویری کوه: تست‌های هوش اغلب توسط روانشناسان یا متخصصان استفاده می‌شود تا ببینند سطح IQ یک فرد چقدر است. امروزه بسیاری از این تست ها در اینترنت در دسترس هستند و به صورت رشته اعداد، معماها، توهمات نوری، تست تصویر و موارد دیگر ارائه می شوند.

این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

چشم حساس ترین عضو بدن انسان ها:

معمای تصویری کوه: چشم حساس‌ترین عضو بدن انسان و احتمالا کاربردی‌ترین آن‌ها است. در مورد عملکرد چشم و بینایی انسان چقدر می‌دانیم؟ بیش از ۸۰ درصد اطلاعات ورودی به مغز ما از طریق چشم ها انجام می شود پس می توان گفت مهمترین حس انسان، حس بینایی اوست. کارکرد چشم و بطورکلی اجزای سیستم بینایی انسان با هم کار می‌کنند تا تصویری از دنیای خارج تهیه کنند تا  مغز آن را تفسیر کند و ادراک انسان شکل گیرد.

توانایی تشخیص نور و روشنایی تقریباً در تمام موجودات زنده اعم از جانوران و گیاهان وجود دارد. گیاهان از طریق فرآیند فوتوسنتز از نور برای رشد خود استفاده می‌کنند. جانوران از نور برای شکار کردن یا تشخیص و فرار از دست شکارچی استفاده می‌کنند.

برخی معتقدند که توسعه‌ی دید استریوسکوپیک در کنار بزرگ شدن مغز انسان و همچنین استفاده نکردن از دست‌ها برای حرکت و در نتیجه آزاد شدن دست‌ها برای انجام کارهای پیچیده‌تر باعث شده است انسان به چنین سطح بالایی از هوش و توانمندی دست یابد. گفتنی است این دید اغلب به توانایی درک عمق و دید سه بعدی اشاره دارد که ناشی از اطلاعات بصری است که از دو چشم دریافت می‌شود.

لینک های مرتبط:

معمای تصویری: محال است پروانه گمشده در مهمانی را پیدا کنید مگر عقاب باشید!

همین قدر عجیب: حکایت پول نمی دهم ولی گریه می کنم!

کدام پنجره را دوست داری؟ ببین اضطرابت چقدره؟

فقط تیزبین ها می تونن این معما رو حل کنن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا