سرگرمی

فال امروز:مهرماهی ها بهترین فرصته که عشق سابقت رو فراموش کنی!

فال روزانه 9 خرداد: متولدین ماه ها در این بخش از فال روزانه ما در بخش سرگرمی می توانید وضعیت خود را بررسی کنید و بفهمید آیا شانس با شما یار است یا نه. با وب سایت گفتنی همراه باشید.

همچنین بخوانید: معمای تصویری کوه:نتونی حلش کنی یعنی حالت خوب نیس آمبولانس خبر کن!

فروردین

امروز از محیط اطراف خود دانش کسب خواهید کرد. گوش دادن به پیشنهادات می تواند به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کند. امروز مریخ در کنار شما خواهد بود. رفتار زیاد شما امروز باعث آزار والدین و همسرتان خواهد شد. مطمئن شوید که کارهایی را انجام می دهید که برای شما مفید است. از آنجایی که زهره امروز خانه هشتم شما را تقویت می کند، می توانید پول بیشتری از منابع بیرونی به دست آورید. امروز، معشوق شما از شما سپاسگزاری می کند. آنها با فراتر رفتن از شما احساس منحصر به فرد بودن را در شما ایجاد می کنند. امروز، سلامتی شما بسیار بهبود خواهد یافت. تمرینی که اخیراً انجام داده‌اید، از امروز نتیجه خواهد داد. ناراحتی کمر شما بسیار کاهش می یابد.
شماره شانس: 8
رنگ خوش شانس: زرد

اردیبهشت

امروز مسئولیت های ناتمام خود را انجام خواهید داد. وقتی ایده های خودجوش خود را عملی می کنید، کارایی شما بهبود می یابد. روز شما پر از افرادی خواهد بود که انرژی مثبت دارند. خرج کردن بیش از حد برای چیزهایی که امروز نیازی به توجه شما ندارد، شما را در تنگنا قرار می دهد. روز شما ربطی به عاشقانه یا عشق ندارد. علیرغم این واقعیت که شریک زندگی شما شلوغ خواهد بود، او برای حمایت عاطفی حاضر خواهد بود. ادویه جات ترشی جات باید اجتناب شود زیرا ممکن است برای سلامتی شما مضر باشد.
شماره شانس: 18
رنگ خوش شانس: نارنجی

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

خرداد

اعتقاد قوی به خودتان و هر کاری که انجام می دهید به شما کمک می کند تا بر تأثیرات منفی اطراف خود کنترل داشته باشید. روز فوق العاده ای خواهد بود. امروز با سرمایه گذاری های قبلی خود سود خوبی خواهید داشت. در جبهه های شغلی، ایده شما از کمال همه چیز را بهبود می بخشد. عشق امروز در کنار شماست. احتمالاً عزیزانتان با یک دیدار شما را غافلگیر خواهند کرد. امروز روز خاص شماست از نظر جسمی بهتر از دیروز خواهید بود، اما به دلیل حجم کاری، در خوابیدن مشکل خواهید داشت.
شماره شانس: 5
رنگ خوش شانس: کرم

فال روزانه 9 خرداد

تیر

امروز روز بهبودی شماست. امروز از بیماری قبلی و همچنین مشکلات مالی خود بازپروری خواهید کرد. دعای خیر خواهان شما مستجاب شده است. امروز، یک فرد مغرض شما را ناراحت می کند. اگر به آنها گوش دهید، مشکلات شما بدتر می شود. امروز اگر سخنان تند بیان کنید، شریک زندگی شما بیشتر آسیب می بیند. سعی کنید به شیوه ای مهربانانه توصیه های مفید ارائه دهید. جدا از این، هیچ چیز غیرعادی نخواهد بود. از نظر سلامتی همه چیز خوب خواهد بود.

شماره شانس: 16

رنگ خوش شانس: صورتی

مرداد

امروز یک روح مهربان شما را از یک مشکل به ظاهر غیرممکن نجات خواهد داد. مردم دور شما حصار می کشند تا از شما در برابر حوادث واقعاً وحشتناک را تهدید کنند، زیرا شما آنها را در بدترین لحظات آرام کرده اید. امروز به دلیل عجله و وحشت دچار اشتباهات غیرضروری شده است، پس محتاط باشید. شما شریک زندگیتان گفتگوهای مهم داشت و به پیشرفت حرفه ای در سطح عاشقانه کمک می کنید. زوج متاهل می شود از هم اکنون برای بچه دار شدن آماده می شوند. از نظر تناسب اندام، شما قادر خواهید بود یکی از عادات بد خود را ترک کنید. توجه خود را حفظ کنید، و این بار، آن را به عنوان یک نکته مهم در انجام خود قرار دهید.
شماره خوش شانس: 13
رنگ خوش شانس: بنفش

شهریور

امروز کار شما ساده خواهد بود و به شما زمان بیشتری برای استراحت و تمرکز روی موضوعاتی می‌دهد که هنوز در ذهن شما تازه هستند. ذهن خلاق شما مملو از ایده های جدیدی می شود که به شما در اجرای تکنیک های جدید در کارتان کمک می کند. امروز، یک مزاحمت شما را درگیر یک نزاع پرشور می کند و جریان فکر شما را مختل می کند. به جای اینکه امروز خود را در معرض گرمای غیر ضروری قرار دهید، مشخصات خود را پایین نگه دارید. از نظر روابط عاشقانه، شما و همسرتان بیشتر وقت خود را صرف رسیدگی به مسائل خانوادگی خواهید کرد، اما درک متقابل محکمی ایجاد خواهید کرد. افراد مبتلا به دیابت باید اقدامات بیشتری را برای محافظت از سلامت خود انجام دهند، اما اکثریت قریب به اتفاق افراد خوب خواهند بود.
شماره شانس: 05
رنگ خوش شانس: آبی

فال روزانه 9 خرداد

مهر

امروز عمیقاً در معنویت فرو خواهید رفت، که اعتماد شما را به خود و خدا تقویت می‌کند. تقویت ایمان می تواند به شما اطمینان دهد که می توانید حتی به سخت ترین اهداف خود برسید. شکست های مکرر شما در گذشته باعث تفکر شما می شود. اجازه دادن به تاریخچه شما بر اعمال فعلی شما ایده خوبی نیست؛ در گذشته غرق نشوید. از نظر عاشقانه، اکنون باید به ازدواج فکر کنید و تلاش خود را برای یافتن یک شریک عالی جدید آغاز کنید. به جای درگیر شدن در روابط کوتاه مدت، برای ایجاد یک ارتباط دائمی تلاش کنید. یک زوج متاهل با کسی مشاجره می کنند که باید سعی کنند از آن جلوگیری کنند زیرا باعث تیرگی روابط آنها می شود.
شماره خوش شانس: 19
رنگ خوش شانس: قرمز

آبان

امروز بسیار خوشحال شد زیرا تعداد زیادی را با خانواده خود می گذراند. امروز متوجه تفاوت توجهی نسبت به فرزندان خود می‌شویم و آنها را بیشتر می‌دانم برای آینده آنها باعث می‌شوند احساس آرامش بیشتری داشته باشند. امروز در برخورد با همکاران و مدیران خود با مشکلاتی روبرو می شوند. در زمینه عاشقانه، با شریک زندگی خود در مورد مشکلات خانوادگی و صحبت کردن، مراقب باشید که چیزی که باعث عصبانیت او شود، نگویید. زوج متاهل خودخواه به اغماض خود ادامه خواهند داد.
شماره شانس: 05
رنگ خوش شانس: بنفش

آذر

امروز برای چیزی که برای شما بسیار مهم است، کسی به شما کمک مالی می کند. حتی اگر در حال حاضر شغلی دارید، برای موقعیتی که مدت‌ها پیش درخواست کرده‌اید، بخواهید. نوسانات عاطفی شما از دیشب امروز برای شما دردسرهای زیادی ایجاد می کند. شما متحیر می شود که چرا این اتفاق می افتد و به احتمال زیاد به دلیل ضعیف شدن ماه است. رابطه عاشقانه شما طبق روال معمول ادامه خواهد داشت و شریک زندگی شما به تغییری اشاره می کند و تلاش می کند تا رابطه عاشقانه را دوباره احیا کند. تا زمانی که آب کافی بنوشید، سلامتی شما خوب خواهد بود.
شماره شانس: 7
رنگ خوش شانس: صورتی

فال روزانه 9 خرداد

دی

یکی از اعضای خانواده ممکن است مشکلات بزرگی داشته باشد. با این حال، امروز آن مسائل به صورت مرموزی حل می شود و خیالتان راحت می شود. مدیر نیز در نشانه ای مطلوب برای شما گذر خواهد کرد. امروز فرا می رسد که دیگران به شما بی اعتنایی می کنند و رنگ واقعی خود را زمانی می کنند. امروز روز فوق العاده ای برای روابط شما خواهد بود. از نظر سلامتی، باید ایمنی خود را با داروهای طبیعی تقویت کنید. امروز هیچ اتفاقی در بخش عشق رخ داد. به گسترش شادی و عشق ادامه دهید.
شماره شانس: 15
رنگ خوش شانس: سفید

بهمن

می توانید همین الان شروع به یادگیری چیزهای جدید و متفاوت کنید. شما در این مسیر پیشرفت خواهید کرد زیرا یک هنرمند واقعی هستید. شما همچنین می توانید اکنون سرگرمی خود را به منبع درآمد تبدیل کنید. امروز روزی خواهد بود که نمی توانید روی کار خود تمرکز کنید. همچنین برای کسانی که در حال تحصیل هستند یا مدرک خود را به پایان رسانده اند نیز اعمال می شود. همه چیز را تا حد امکان آسان کنید. شریک عشق شما ممکن است امروز به دلیل گذشته آلوده شما ناامن باشد. آنها را برای صرف شام بیرون ببرید تا احساس خوش آمد گویی کنند. آمادگی جسمانی شما مشکلی نخواهد بود، اما اگر از سلامت روانی خود غافل شوید، در مدت زمان کوتاهی با مشکلاتی مواجه خواهید شد.
شماره شانس: 3
رنگ خوش شانس: زرد

اسفند

امروز باید کارهای خیریه انجام دهید و کمک کنید زیرا این کار پایه معنوی شما را تقویت می‌کند و انجام چنین وظایف اجتماعی را دوست دارید. مشکلات خانه شما نیز امروز حل خواهد شد. امروز کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت که ممکن است مایل به انجام آنها نباشید، اما بدون توجه به نگرش خود باید آنها را انجام دهید. در زمینه عشق، امروز روز بسیار خوبی برای تقویت جذابیت متقابل با اجتناب از ملاقات با اقوام است. از نظر سلامتی، شما خوب خواهید بود. برای حفظ یک رژیم غذایی سالم از خوردن غذاهای تند و تند پرهیز کنید.
شماره شانس: 15
رنگ خوش شانس: بنفش

لینک های مرتبط:

فال روزانه 8 خرداد: آبانی ها بهتر است از مشورت پدر بهره‌مند شوند

عنصر وجودی ماه تولدتان چیزهایی درباره رابطه عاشقانه شما فاش می کند!

نشانه هایی مخفی که می گوید کراشتان از شما خوشش می آید

 

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا