;
مد و زیباییآرایش و زیبایی

سم زدایی در خواب با پیاز: خواص گذاشتن پیاز در کف پا !

سم زدایی در خواب با پیاز: هر کسی اولین بار این درمان خانگی را می شنود تعجب می کند و حتی ممکن است بخندند. طبق گفته افراد بسیاری، این داروی خانگی در تمیز کردن هوا بسیار موثر است. بنابراین اگر به طور دائم سرفه می کنید، از این گیاه کمک بگیرید. در حالی که هیچ شواهد علمی برای این ادعا وجود ندارد، برخی از خواص جادویی دیگر نیز برای پیاز گفته شده است که افراد زیادی آن را تایید کرده اند.

این هم جالبه: درمان عرق زیاد سر و صورت: احساس خنکی در صورت با این کارها

سم زدایی در خواب با پیاز

یکی از آنها خوابیدن با پیاز است. پیاز دارای خواص خارق العاده ای است که در طب سنتی بسیار مورد توجه است. امروز در بخش مد و زیبایی می خواهیم این مزایا را بر طبق اطلاعات طب سنتی برایتان توضیح بدهیم. با مجله گفتنی همراه باشید.

سلامت پاها معمولاً فراموش می شود. به طور کلی، ما تنها زمانی به آنها توجه می کنیم که صدمه ببینند یا بخاطر مشکلات در جریان خون دچار احساس خارش شوند. این باعث می شود فراموش کنیم که تعداد زیادی از عصب هایی که به کف پا منتهی می شوند با ارگان های حیاتی مرتبط هستند.

بر طبق طب سنتی چینی، این نقاط اتصال مریدیان نامیده می شود. این نقاط به طب سوزنی مرتبط است. آنها دارای پتانسیل الکتریکی بالایی هستند، وقتی که تحریک شوند امکان دسترسی به بقیه بدن را فراهم می کنند. به این ترتیب ارائه کنندگان طب سنتی ادعا می کنند با خوابیدن در حالی که پیازی که در کف پای خود قرار داده اید، مزایای آن را به تمام بدن انتقال می دهید.

سم زدایی در خواب با پیاز1

1. کمک به جلوگیری از عفونت

سم زدایی در خواب با پیاز: پیاز یک آنتی بیوتیک طبیعی است. با قرار دادن آن در کف پاهای خود، به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کنید. با این حال؛ این بدان معنا نیست که آن را جایگزین داروی تجویز شده توسط پزشک کنید. با این وجود، پیاز به درمان شما کمک خواهد کرد و بهبودی موثرتر و سریعتر صورت می گیرد.

2. بهبود حذف سموم بدن

سم زدایی در خواب با پیاز: این سموم مواد زائدی در خون هستند که وقتی انباشته بشوند به سلامتی آسیب می زنند. اسید فسفریک در پیاز مانند آهنربایی برای مواد سمی کار می کند. وقتی به طور منظم با گذاشتن پیاز در کف پا بخوابید، در دراز مدت سلامت خود را بهبود می بخشید.

3. فراهم کردن آنتی اکسیدان ها

سم زدایی در خواب با پیاز: پیاز یک منبع غنی از ویتامین های E و C است که برای حفظ قدرت دفاعی بدن ضروری است. علاوه بر این، این ویتامین ها آنتی اکسیدان های عالی هستند، به این معنی که به کاهش روند پیری سلول کمک می کنند.

چگونه با قرار دادن پیاز در کف پا بخوابید

سم زدایی در خواب با پیاز: در حالی که انواع مختلفی از پیاز وجود دارد، بهترین پیاز برای این مورد پیازهای سفید و قرمز هستند. هر کدام که راحت تر پیدا می شوند را انتخاب کنید.
آن را به چند تکه تقسیم کنید و در گودی کف پا قرار دهید، زیرا این قسمت بهترین مریدیان برای تحریک وجود دارد.
یک جفت جوراب بپوشید تا آن ها را سر جای خود نگه دارد و بخوابید!

اثر گذاشتن پیاز در کف پا

سم زدایی در خواب با پیاز: همانطور که قبلاً ذکر شد، بدترین قسمت این درمان بوی پیاز است که بر روی پوست باقی می ماند. برای از بین بردن آن توصیه می کنیم که وسیله ای از جنس استیل را روی پای خود بکشید. هرچند که ممکن است این روش برای رفع این بوی ناخوشایند پیاز باور نکردنی باشد. اگر بوی پیاز در اتاق ناراحت کننده بود، از مرکبات و میخک در فضا استفاده کنید.

با قرار دادن آنها بر روی دراور به مرور بوهای ناخوشایند از بین می روند. می توانید یک بار در هفته، قرار دادن پیاز در کف پا را امتحان کنید تا انرژی شما را بعد از یک هفته کاری برگرداند. هیچ عارضه جانبی ندارد و تنها مزیت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 13 =

دکمه بازگشت به بالا