;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

نقاط ضعف مردان را بشناسید و لطفا روی آن ها دست نگذارید

نقاط ضعف مردان: شناخت مردان و نقاط ضعفشان به شما کمک می کند تا زندگی زناشویی بهتری داشته باشید. مردان و زنان تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. شناخت مردان و نقاط ضعف آنها کمک می کند تا علت بسیاری از رفتارهای آنان را کشف کنید و با دانستن چگونگی برقراری ارتباط با آنها زندگی مشترک آرام تری داشته باشید.

شناخت نقاط ضعف مردان به این معنی نیست که از آنها سو استفاده کنیم، بلکه آشنایی با نقاط ضعف مردان باعث می شود بدانیم او چه انتظاراتی از ما دارد.

شاید مفید باشد: سبزه عید: آموزش مرحله به مرحله کاشت با نکات، خیلی آسان امسال هنر نمایی کن

در این بخش از سبک زندگی مجله گفتنی درباره نقاط ضعف مردان با شما صحبت خواهیم کرد. نقاط ضعف همسرتان را بشناسید اما برای حفظ زندگی مشترک خود دست روی این نقاط ضعف مردان نگذارید. مقاله رابطه و ازدواج امروز را از دست ندهید.

نقاط ضعف مردان را بشناسید:

جالب است ببینید: باهوش‌ ترین زنان و مردان متولد کدام ماههای سال هستند؟

حتما بخوانید: سردمزاجی در رابطه را بدون نیاز به پزشک درمان کنید: خانم ها بیشتر مراقبت کنید

قدرت بدنی

آقایان بر روی قدرت جسمانی خود بسیار حساس هستند و دوست ندارند از نظر قدرت بدنی ضعیف خوانده شوند. همیشه از فرم بدن و ویژگی جسمانی همسرتان تعریف کنید و او را قوی بخوانید.

مقایسه

نقاط ضعف مردان: مردان از مقایسه کردن گریزانند پس سعی کنید وقتی همسرتا رفتار اشتباهی مرتکب می شود، او را با مردان دیگر مقایسه نکنید زیرا با این کار تمام فداکاری ها وزحمات مرد مورد علاقه یتان را زیر سوال می برید و با این کار احتمالا عکس العمل های ناخوشایندی هم می بینید.

حتما ببینید: شخصیت شناسی مردان از روی لباس، از این به بعد مردان را بشناسید

انتقاد

نقاط ضعف مردان2: انتقاد

نقاط ضعف مردان: مردان اصلا دوست ندارند که همسرشان در برابر دیگران از آنها ایراد گرفته و انتقاد نماید. آقایان دوست دارند، همسرشان همیشه از آنها تعریف و تمجید کند پس بهتر است با تعریف کردن او را هر چه بیشتر به سمت تکرار کار های خوبش سوق دهید. مردتان را تحسین کنید و مطمئن باشید که او همیشه قدردان خواهد بود.

همچنین بخوانید: بزرگ بودن زن از مرد در ازدواج: آیا ممکن است سن بیشتر زن باعث ایجاد مشکل در رابطه شود؟

توهین و تمسخر

نقاط ضعف مردان: توهین و تمسخر از رفتارهایی است که آقایان انتظار آن را از هیچ کس ندارند، حتی اگر به شوخی و خنده باشد. اگر کسی آنها را به شوخی مورد تمسخر قرار داد، شما از او دفاع کنید تا همیشه عاشقتان باقی بماند.

تغییر دادن

برخی خانم ها همسرشان را همانگونه که هست، دوست ندارند و گاهی به این امید با او ازدواج می کنند که او را تغییر دهند و نقایص رفتاری آنها را برطرف کنند. برای مردان چیزی بدتر از آن نیست که خصوصیات رفتاری آنها توسط زنان پذیرفته نشود، آنها دوست دارند همسرشان آنها را همانگونه که هست، بپذیرد.

نصیحت

نقاط ضعف مردان3: نصیحت

نقاط ضعف مردان: مردها پیشنهاد، نصیحت زنان را به عنوان یک حمله انتقادی تعبیر می کنند و زمانی که زنی با سادگی و معصومیت به همسرش پیشنهادی می دهد یا اطلاعاتی را در اختیارش می گذارد که تصور می کند برای شوهرش مفید است، مرد جملات واقعی او را نمی شنود و تنها این جملات را در ذهن خودش بلند بلند تکرار می کند:«تو بدی، تو اشتباه می کنی، تو اصلا لیاقت نداری، تو بی کفایتی!» پس خود را موظف به دفاع کردن در مقابل این حمله می داند.

احساسات

نقاط ضعف مردان: مردها هم احساسات دارند اما به خوبی نمی توانند احساسات خود را بروز دهند اما از همسرشان توقع دارند که بتواند آنها را درک کند. مردی که از نظر احساسی تامین نشود، گاهی ممکن است بیراهه را انتخاب کند و به سمت خیانت کشیده شود پس سعی کنید نیاز های احساسی مردها را تامین کنید.

احترام

آقایان به همسر خود به عنوان یک پشتوانه احساسی قوی نگاه میکنند و آنها را قبول داشته و از او احترام می خواهند. حتی زمانی که با همسرتان تنها هستید، باید مرزی برای حفظ حرمت در نظر داشته باشید و همیشه احترام مرد خود را در هر شرایطی نگه دارید.

رابطه جنسی

نقاط ضعف مردان: تمایل برای رابطه جنسی یکی از مهم ترین نقطه ضعف مردان در رابطه زناشویی و زندگی مشترک است. رابطه جنسی از نگاه مردان ممکن است بسیار با دیدگاه زنان متفاوت باشد. رابطه جنسی برای مردان به معنی عشق، حمایت و آرامش است. داشتن رابطه جنسی با کیفیت نقش زیادی در رضایت از زندگی مشترک دارد.

تائید و قدردانی

نقاط ضعف مردان1: تائید و قدردانی

نقاط ضعف مردان: مردان دوست دارند که همسرشان کارهای آنها را تائید کند، هر چند کوچک و گذرا باشد. مردها با تائید کارهایشان توسط همسر دچار حس غرورعجیبی شده و شاد خواهند شد. هنگامی که مرد مورد تقدیر قرار می گیرد، او احساس می کند که تلاش های او بی فایده نبوده است و به همین دلیل دلگرم می شود تا بیشتر تلاش کند.

وضعیت مالی

نقاط ضعف مردان: مردها تصور می کنند هر چه پول بیشتری داشته باشند، مردتر هستند پس اگر همیشه وضعیت مالی خودتان و دیگران را مقایسه می کنید و دائم از وضعیت مالیتان شکایت می کنید، باید بدانید با این کار مردانگی همسرتان را نشانه رفته اید.

مطالب پیشنهادی دیگر:

مردان جذاب: زنان در کشورهای مختلف از چه نوع مردانی خوششان می آید؟

تست میزان تمایلات جنسی، شما چه میزان میل جنسی دارید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا