سرگرمی

اگر تیزی حدس بزن کدام خانم ناقلا 4 بار ازدواج کرده است؟!

آزمون شناخت زن ناقلا شما را متعجب و شوکه می کند. تنها 21 درصد کاربران توانستند در کم تر از ده ثانیه به تست پاسخ صحیح بدهند!

مجله گفتنی هر روزه انواع تست ها را در بخش سرگرمی به اشتراک می گذارد. این تست ها قادرند با به چالش کشیدن میزان دقت و هوشیاری شما، هر بار بیش از قبل حیرت زده تان کند.

 

خیلی جالبه این تست: آزمون شخصیت پروفایل: پروفایل شما در شبکه های اجتماعی چه می گوید!

 

بسیاری از روانشناسان معتقدند انجام کارهای روتین خارج از چارچوب روزمره، ذهن ما را تقویت می کند. ما عادت داریم کارهای تکراری را به روشی ثابت و یکسان انجام دهیم و درباره امورات روزمره هم زاویه دیدمان ثابت است.

اما تست های هوشی مثل آزمون شناخت زن ناقلا به شما یاد می دهد چگونه به موضوعات متفاوت بیندیشید و برای مشکلات زندگی تان دنبال تنها یک راه حل ممکن نباشید. کاربران مختلف پاسخ های جالبی به این تست دادند.

شما چطور؟ آیا فکر می کنید بتوانید بهترین و منطقی ترین پاسخ را برای این آزمون سرگرمی یا همان آزمون شناخت زن ناقلا پیدا کنید؟!

جدیدترین تست روانشناسی: تست شخصیت شناسی خمیردندان شما نشان می دهد چجور آدمی هستید!

پس ماموریت شما این است:

یکی از این سه زن 4 بار تجربه ازدواج ناموفق داشته است. میزان آدم شناسی خود را محک بزنید و سریعا بگویید به کدام زن می خورد 4 بار ازدواج کرده باشد؟!

خیلی جالب: اگه میگن ریاضیت خوبه تست هوش کبریت و می تونی حل کنی؟!

آزمون شناخت زن ناقلا

.

.

خیلی جالبه: باهوش ها بچه را نجات دهید! ماجرا چیست؟!

.

اگر تا اینجا آمدید به این معناست که پاسخ آزمون شناخت زن ناقلا را پیدا نکرده اید! می توانید باز هم مکث کنید و جزئیات را مورد بررسی قرار دهید! فکر می کنید فردی که چند بار ازدواج می کند در تصویر چگونه نمایش داده شده است؟

.

.

ما ناچار هستیم تا جواب آزمون شناخت زن ناقلا را در پایین صفحه به اشتراک بگذاریم. امیدواریم پاسخ صحیح را یافته باشید اما اگر موفق نشدید هم نگران نباشید! این تنها تستی نیست که می توانید در گفتنی پیدا کنید.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت زن ناقلا

حتما ببینید: اگر عاشق شدی می تونی عشق مرد رو پیدا کنی!

پاسخ آزمون شناخت زن ناقلا

آزمون شناخت زن ناقلا

حتما ببین: آیا رئیس ها رو در یک نگاه می شناسی؟ پس بگو کارمند کدومه؟

زن سمت راست تجربه 4 بار ازدواج را داشته است. او به خاطر فردگرایی زیاد برای خود و ظاهرش اهمیت زیادی قائل است و به همین دلیل برای استایل خود هزینه می کند. همچنین با انداختن طلا و زیورآلات می خواهد نگاه ها را به خود جذب کند.

چرا زن سمت چپ نمی تواند پاسخ صحیح آزمون شناخت زن ناقلا باشد؟ او موهایش را دخترانه بسته و کتابخوان و مستقل است و به نظر می رسد که در انتخاب هایش عاقلانه تر عمل کند و سعی می کند کم تر با مردهای اشتباهی قرار بگذارد.

زن وسط به خوردن پیراشکی و تنقلات ناسالم علاقه زیادی دارد و از این رو باری تفریح شخصی و فردی بیش تر وقت می گذارد.

حتما ببین: اگر خیلی باهوشی این چالش تصویری رو از دست نده!

آیا پاسخ شما هم همین بود؟ چرا کاربران زن سمت راست را جواب این تست می دانستند؟! آیا شما هم با آن ها موافقید یا نه؟

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

آزمون شناخت زن ناقلا به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

اینم جالبه: ماجرای عجیبی که برای مرد پیش آمده را حل کنید! کی دروغ می گوید؟!

جالب است: معمایی که همه را گیج کرده! شما چند زن می بینید؟

سطح IQ به چه معناست؟

افرادی که دارای ضریب هوشی بالاتر از 140 هستند در فعالیت های خلاقانه مهارت فوق العاده ای دارند و دیگران را رهبری می کنند. ضریب هوشی بین 131 تا 140 به کمتر از 3 درصد از جمعیت می رسد.

این چالش رو حتما ببین: تست شوکه کننده و دشوار: کدامیک خطرناک است؟؟

سطح ضریب هوشی بالای 140

افرادی که دارای ضریب هوشی بالاتر از 140 هستند در فعالیت های خلاقانه مهارت فوق العاده ای دارند و دیگران را رهبری می کنند. آنها نابغه های واقعی هستند، آنها نظریه ها و ابزارهای جدیدی را کشف می کنند. 0.2 درصد از جمعیت را تشکیل می دهد. از جمله شخصیت های معاصری که با ضریب هوشی بالا شناخته می شوند می توان به بیل گیتس یا استیون هاوکینگ اشاره کرد.

خیلی جالبه حتما ببین: اگر زامبی شناس هستید زامبی را ظرف 5 ثانیه پیدا کنید!

سطح هوش 131 تا 140

ضریب هوشی بین 131 تا 140 به کمتر از 3 درصد از جمعیت می رسد. افراد با این ضریب هوشی متخصصان، محققین یا مدیران بسیار خوبی هستند. آرنولد شوارتزنگر و نیکول کیدمن دارای ضریب هوشی هستند که در این مقادیر قرار می گیرد.

سطح هوش 121 تا 130

مقادیر بین 121 و 130 بسیار بالاتر از میانگین هستند. افراد با این مقدار ضریب هوشی می توانند به راحتی تحصیلات دانشگاهی را به پایان برسانند و در پست های مدیریتی یا در فعالیت های خلاقانه به نتایج فوق العاده ای دست یابند. افراد دارای این ضریب هوشی 6 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند.

خیلی تست جالبیه: اگه آدم شناسی بگو کدوم یکی راست میگه؟

سطح هوش 111 تا 120

هوش بالاتر از حد متوسط ​​است. حدود 12 درصد از جمعیت این مقادیر IQ را دارند.

سطح هوش 101 تا 110

ضریب هوشی بین 101 تا 110 متوسط ​​در نظر گرفته می شود و 25 درصد از جمعیت را نشان می دهد.

اینم ببین: کدوم یکی دزده و بهش نمی خوره پدر باشه؟

سطح هوش 91 تا 100

ضریب هوشی بین 91 تا 100 به عنوان هوش متوسط ​​در نظر گرفته می شود. این مقادیر IQ نشان دهنده 25٪ از جمعیت است.

 

تست های جالب دیگر: 

جالبه از دست نده: اگر زرنگ هستید 6 ثانیه زمان دارید بگویید چه کسی دروغ می گوید؟!

حتما ببین: اگه متخصص عشق و عاشقی هستی بگو عشق استاد کدومه؟

این تست را از دست نده: اگر خبره هستید تشخیص دهید کدام زندانی به زودی آزاد خواهد شد؟!

تست مخصوص چشم عقابی ها: تیزبین ها بشتابند و بگویند تفاوتها در کجاست؟

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. از یه نظر دیگه هم میشه سنجیدش.لباس قرمزه س چون خیلی به خودش میرسه و تحمل سختی نداشته وتا کمی بهش سختی میرسیده نمیتونسته تحمل کنه جدا میشده.سمت چپیه هم که اهل مطالعه س و دربهترین حالت تو چهل سالگی تمایل به ازدواج پیدا کنه چون فرصتی واسه فکرکردن درمورد ازدواج نداره.وسطیه هم که اصلا زن زندگیه.شاید چهارتا بچه داشته باشه ولی چهار بار ازدواج نه

  2. سمت راستی هست اما نه بخاطر فرد گرایی چون سمت چپی یه دانشجو تقریبا نشان داده که نمی تونه ۴ بار ازدواج کنه؛ وسطی هم که سن بالا داره فقط سمت راستی میخوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا