;
سرگرمی

یه چیزی تو تصویر نرمال نیست، اگه گفتی اون چیه؟

آزمون شناخت غیر معمول: آیا خودتان را آدم باهوشی می دانید؟ اگر این طور هست سریع بگویید چه کسی در تصویر معمای امروزغیر عادی است؟ سعی کنید بلافاصله پاسخ دهید. فقط باز هم می گوییم عجله کنید زیرا سرعت عمل میزان بینایی شما را محک می زند!

اگر در چالش های تصویری خبره هستید و توانایی بالایی در پیدا کردن نشانه ها دارید. آزمون شناخت غیر معمول برای شماست. با پاسخ به این تست سرگرمی ثابت کنید که فوق العاده جزئی نگر هستید و هیچ چیزی نمی تواند حواس شما را پرت کند!

 

مطلب خیلی جالب: معیارهای زیبایی در کشورهای مختلف چگونه است؟

 

یادتان نرود که شما فرصت کمی دارید شما بایستی در کمتر از پنج ثانیه و بلافاصله با یک نگاه جواب آزمون شناخت غیر معمول را پیدا کنید. پس تا زمان را از دست نداده اید به تصویر نگاه کنید.

جدیدترین تست روانشناسی: تست شخصیت شناسی خمیردندان شما نشان می دهد چجور آدمی هستید!

تصویر آزمون شناخت غیر معمول:

آزمون شناخت غیر معمول

یادتان نرود که مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد! بنابراین آزمون شناخت غیر معمول مناسب شماست.

جالبه حتما ببین: معمای فسفرسوز برای نابغه ها: کدوم یکی خیلی مشکوکه؟

پاسخ آزمون شناخت دزد ناقلا در پایین صفحه:

.

این تست رو هم از دست نده: بعیده این سوال هوش هولناک و حل کنی مگر اینکه نترس باشی!

.
.
.

تک تک جزئیات را رصد کنید و مبادا عنصری از زیرچشمتان سرسری رد شود. آیا شما در نگاه اول متوجه یک چیز غیر عادی شدید؟ بنابراین این تست می تواند بگوید چقدر در این زمینه ماهر هستید!

این تست رو امتحان کن: یه اشتباه عجیب و غریب تو تصویره،آیا می تونی پیداش کنی؟

.
.
.

اگر پاسخ تان را آماده کرده اید وقتش رسیده که در ادامه جواب را ببینید. اگر پاسختان یکی بود به خودتان آفرین بگویید و اگر نه ناامید نشوید! هزاران تست در دنیا هست که بخش های مختلف هوش شما را می سنجد. شاید اینجا اشتباه کنید اما تست های دیگر ممکن است برایتان مثل آب خوردن باشد!

پاسخ آزمون شناخت غیر معمول
پاسخ آزمون شناخت غیر معمول

 

پاسخ آزمون شناخت غیر معمول

همان طور که می بینید عروس سه دست دارد که بسیاری از افراد نمی توانند در نگاه اول متوجه آن شوند. اگر در کمتر از 5 ثانیه او را دیدید باید به شما تبریک بگوییم زیرا شما دارای دیدی عالی و فردی با توانایی ذهنی بالا هستید.

آیا معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید. مجله گفتنی هر روز با جدیدترین معماهای تصویری هوش شما را محک می زند. بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی را از دست ندهید!

لینک های مرتبط:

عجیب و دیدنی: آزمون شناخت حواس پرت: کدوم والد بیشتر سر به هوا هست؟

خیلی جالبه این تست: چالشی که عجیبه: کدوم معلم وضع مالیش بهتره؟!

تا خانم سکته نکرده بگین کی گردنبندش رو دزدیده؟

باهوش ها بچه را نجات دهید! ماجرا چیست؟!

اینم تست جالبیه:  اگه از محله های تاریک و متروکه نمی ترسی سگ رو پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =

دکمه بازگشت به بالا