;
سرگرمی

آزمون شناخت کودک ربا دقت شما را به چالش می کشد؟ آیا آماده اید؟

آزمون شناخت کودک ربا: آیا دوست دارید مهارت های شناختی خود را مورد آزمایش قرار دهید؟ سرگرمی امروز مجله اینترنتی گفتنی خیلی جالب است.

با دقت به تصویر دقت کنید و بگویید به نظر شما فرد مشکوکی که بچه دزدیده کدام است؟

همچنین ببینید: آزمون هوش شناخت خانواده مافیا:میتونی بگی کدوم خونواده جزو گروه مافیا می باشند؟

شما زمان محدودی دارید و بایستی بتوانید در کمتر از 5 ثانیه آزمون شناخت کودک ربا را پاسخ دهید. آیا شما قادر هستید؟

تصویر آزمون شناخت کودک ربا

آزمون شناخت کودک ربا: کدوم یکی بچه دزدیده؟

حل این نوع از چالش های تصویری می تواند ذهن شما را باز کند و بسیاری از حواس پرتی های روزانه را کاهش دهد. همان طور که به ورزش فیزیکی اهمیت می دهید، باید بتواند حداقل زمانی در روز را به نرمش های ذهنی اختصاص دهید. بنابراین بجنبید و آزمون شناخت کودک ربا را از دست ندهید.

حتما ببینید: آزمون حدس مورد مشکوک: تو یه نگاه بگو چی عجیب و غریبه؟!

.
.

حتما ببین: 8 بهترین فیلم های لئوناردو دیکاپریو که اگر نبینید ضرر بزرگی کرده اید!

.

حواستان به زمان نیز باشد زیرا برای موفقیت در آزمون شناخت کودک ربا باید سرعت عمل بالایی داشته باشید.

.

تست چالشی: سوال هوش اتاق لوکس: اتاق کدام کودک لوکس تره؟!

.

خیلی جالبه ببین: آزمون اتاقک امن: اگر هوش منطقی داری بگو کدوم یکی زنده می مونه؟

.

پاسخ آزمون شناخت کودک ربا

خیلی جالبه این ترفند: 3 بهترین ترفند که مانع از ریختن ریمل در آرایش می شود!

پاسخ آزمون شناخت کودک ربا

خب، آیا توانستید پاسخ آزمون شناخت کودک ربا را در زمان تعیین شده بیابید؟ اگر توانستید به شما تبریک می گوییم و اگر نه اشکالی ندارد. شما می توانید بخش سرگرمی گفتنی را هر روز دنبال کنید و جدیدترین چالش های تصویری را امتحان کنید.

حتما ببین: اگه خون آشام ها رو خوب می شناسی کدومشون شکارچی خون آشامه؟!

اجازه ندهید این فرصت از دستتان برود و با چالش های باورنکردنی که مجله گفتنی هر روز می گذارد نشان دهید که چه توانایی هایی دارید:

این آزمون های هوش می توانند عملکرد مغزی شما را نیز افزایش دهند. همه ما در طول روز در حال انجام کارهای تکراری هستیم و گاهی احساس می کنیم که مغز در یک حالت پیش فرض و ربات گونه به فعالیت می پردازد. این مسئله در دراز مدت می تواند توانایی های مغزی ما را مختل کند و حتی دچار بیماری های ناشی از اختلال حواس و خستگی مفرط شویم.

خیلی جالبه این ترفند: 3 بهترین ترفند که مانع از ریختن ریمل در آرایش می شود!

بنابراین همه ما بایستی با انجام یک سری تمرینات، نبوغ و قوه خلاقیت فکری خود را تحریک کنیم. این آزمون های هوش یکی از بهترین چالش های مغزی پیش روی شماست.

تحقیقات نشان می دهد تست های هوش تصویری، به مرور توان مغزی را افزایش می دهند

دمانس( زوال عقل ) وجود یک اختلال کلی در سطح توانائی ذهنی افراد است که شامل : اختلال در حافظه ، صحبت کردن و فکر کردن است و این خود باعث اختلال در فعالیت های روزانه و اجتماعی افراد می شود . شایعترین فرم زوال عقل آلزایمر است .
معمولاً سن شروع بیماری بالای ۶۵ سال است هر چند که در ۴۰ یا ۵۰ سالگی نیز دیده می شود . علت دقیق بیماری روشن نیست . این بیماری را یک دکتر آلمانی بنام آلزایمر که در سال ۱۹۰۶ به رشته ها و فیبرهای عصبی غیرطبیعی در مغز یک انسان مرده پی برد نام گذاری کرد.

تشخیص قطعی این اختلال بابیوپی مغزی است و در حال حاضر اسکن توموگرافی پوزیترون می تواند فعالیت سلولهای مغزی را در هر قسمت از مغز نشان دهد در بیماری آلزایمز فعالیت مغز در ناحیه خلفی کاهش می یابد ناحیه ای که برای صحبت کردن و حافظه بسیار مهم است .
بر اساس تازه ترین پژوهش‌ها، حل كردن جدول و معماهای مشابه می‌تواند توان مغز را تقویت كرده و قدرت تمركز را افزایش دهد.
جنیفر موزولیك محقق مركز پزشكی باپتسیست در دانشگاه ویك فارست در كارولینای شمالی با مطالعه بر روی ۲۳ داوطلب ۶۵ تا ۷۵ سال اظهار داشت: این روش هم چنین به افرادی كه در معرض افزایش خطر ابتلا به اختلالات حافظه‌ای هستند در سالهای آتی زندگی كمك خواهد كرد.

یافته‌های اولیه در این پژوهش نشان داد: ۸ جلسه تمرین توجه (هفته‌ای یك ساعت) توانایی این افراد را در متوقف كردن حواس پرتی و تقویت حافظه بهبود داد. در این جلسات هم تمرین‌های فردی و هم برنامه گروهی تمرینات مغزی صورت گرفت.

در این پژوهش از یك دستگاه MRI عملی برای بررسی جریان خون و نحوه فعالیت مغز شركت كنندگان در حالی كه مشغول تكمیل برنامه‌های طراحی شده بودند، استفاده شد. نتایج این پژوهش تایید می‌كند كه حل معماها و جداول می‌تواند به ما كمك كند كه ذهن‌های خود را جوان نگه داریم.

تست های جالب دیگر:

حتما بخوانید: چگونه بفهمیم یک دختر از ما خوشش آمده است؟

حتما ببین: آزمون هوش: کدام یک در موقعیت خطرناک تری قرار دارد؟

حتما ببین: معمای مرده در جمع: چه کسی در قبرستان مرده است؟!

آزمون هوش خط: چند خط در این تصویر دیده می شود؟

معمای چالشی حق با کیه؟ سخته بفهمی کدوم داره راست می گه!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. با سلام،درسته که دست بند داره ولی دلیل نمیشه این خیلی فاحش قابل دیده پس سریع لو می‌ره احتمال داره که مادر بزرگ شه و فقط برای جلوگیری از بازیگوشی دست بند زده،ولی زنذسمت راستی انگار بچه رو دارو داده که بی حاله و توان مقاومت نداشته باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا