;
سرگرمی

تست روانشناسی آینه: اونی که دوست داری انتخاب کن تا بگم عیب بزرگت چیه؟

تست روانشناسی آینه: فقط یک تصویر را انتخاب کنید و همین الان دریابید که بزرگترین نقص شما چیست. 

برای یادگیری بیشتر در مورد خودتان به این بخش از تست شخصیت مجله گفتنی بپیوندید. زیرا این اطلاعات به شما کمک می کند تا آینده خود را بهبود بخشید. کاری که امروز قرار است در بخش سرگرمی انجام دهید بسیار ساده است.

شاید جالب باشد: شخصیت مرد زندگیتون رو با نوع کفشی که می پوشه بشناسید

با ما همراه شوید و یکی از آینه های با اشکال هندسی را انتخاب کنید و بدترین عیب خود را بشناسید، مطمئنیم که شگفت زده خواهید شد.
بیایید دوباره به تصویر نگاه کنید انتخاب شما کدام آینه است؟

خیلی جالبه: آزمون بینایی کلید: از هر 50 نفر یه نفر موفق میشه تو 4 ثانیه پیداش کنه!

تصویر تست روانشناسی آینه:

خیلی جالبه: تست بینایی قارچ متفاوت کجاست؟ 4 ثانیه زمان داری!

تست روانشناسی آینه

همان طور که در تصویر تست روانشناسی آینه مشاهده کردید، سه شکل هندسی در مقابل خود دارید که باید از بین آن ها فقط یکی را انتخاب کنید که جنبه ای از شخصیت شما را مشخص می کند که در این مورد بزرگترین نقص شماست. این ویژگی این چالش را به یک روند در شبکه های اجتماعی تبدیل کرده است، زیرا کاربران از نتیجه شگفت زده می شوند و آن ها را به کشف جنبه هایی می کشاند که در مورد خود نمی دانستند.

از دست ندهید: تست شخصیت زن ایده آل از نظر شما چطوری لباس می پوشد؟

تست‌های دیداری به فرصتی عالی برای گذراندن زمان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودتان تبدیل شده‌اند، زیرا علاوه بر آزمایش توانایی‌ها، هوش و شخصیت شما، به شما کمک می‌کنند تا در عین حال اطلاعات بیشتری در مورد خود و محیط اطراف کسب کنید.

خیلی جالبه: گریه در عصبانیت خوب یا بد؟ چرا از عصبانیت گریه می کنیم؟

انتخاب خود را انجام دادید؟ کدام آینه را دوست دارید؟

خیلی سخت نگیرید و برای دیدن نتایج تست روانشناسی آینه رادر پایین صفحه ببینید: 

.

از دست ندین: معمای ماری که استتار کرده رو در دو ثانیه پیدا کن تا ثابت بشه چشمت از عقاب تیزتره!

.

.

شاید جالب باشد: تست هوش تصویری غذا: به نظر شما کدوم یکی از خانم های جوان در حال تظاهر است؟

.

.

.

شاید جالب باشد: شخصیت مرد زندگیتون رو با نوع کفشی که می پوشه بشناسید

.

.

.

.

حتما ببین: تست هوش فقط برای نوابغ: گاوصندوق را در تصویر رمزگشایی کنید!

.

.

.

.

حنما ببین: آزمون شناسایی خانوم برندباز کی بید؟ یکیشون شیطون بلاست اگه گفتی کدوم؟!

.

.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر نگاه کنید و سریع یکی از 3 آینه را در تست روانشناسی آینه تصمیم بگیرید، اولین مورد را انتخاب کنید و نکته بعدی خواندن معنی آن است، آیا آماده اید؟ بنابراین، اکنون باید بدانید که آینه ای که انتخاب کرده اید در مورد شخصیت شما چه می گوید.

نتایج تست روانشناسی آینه:

امتحان کنید: رنگ مو با دارچین و آبلیمو در منزل خیلی ساده است دست به کار شوید

دایره:

تست روانشناسی آینه: کسانی که این آینه را انتخاب کرده اند افرادی هستند که بیشتر روی اطرافیان خود تمرکز می کنند. آنها سعی می کنند هر کاری که ممکن است انجام دهند تا دوستان، خانواده و همکاران را خوشحال کنند. همچنین شنوندگانی عالی هستند و به همین دلیل توصیه های ارزشمندی را به اطرافیان خود ارائه می دهند.

اگرچه این افراد گاهی غیرمنطقی و ناسازگار، تا حدودی مبهم و حساس بودن را نیز دارند.این افراد با شخصیت هستند و حس شوخ طبعی عالی دارند، بنابراین هنگام صحبت کردن مشتاق هستند. همچنین عاشق لباس های راحت و حتی غیررسمی هستند.

تست شخصیت جالب: تست روانشناسی نقاط ضعف و قوت شما با این تصویر معلوم می شود!

مثلث:

تست روانشناسی آینه: کسانی که این آینه را انتخاب کرده اند باید در نظر داشته باشند که دارای ویژگی های رهبری هستند، بنابراین بیشتر روی ارتقاء تمرکز می کنند تا کار و بهره وری. مشخصه آن ها تمرکز روی اهداف خود و دوست داشتنی بودن در یک محیط بسیار رقابتی است، زیرا باعث ایجاد انگیزه و هدایت آن ها می شود.

آن ها برای شهرت خود ارزش قائل هستند و به خود اجازه اشتباه نمی دهند، بنابراین اگر چه افرادی بسیار محترم هستند، اما گاهی اوقات ترس خاصی از خواسته های خود ایجاد می کنند. دوست دارند قبل از دیگران کار کنند و روی حل مشکلات تمرکز کنند، بنابراین آنها در کارهای تیمی بسیار خوب عمل می کنند.

باهوشا بشتابید: تست هوش کلید قاتل: اگه آدم تیز و بزی هستی بگو کدوم کلید مال یه قاتله؟!

مربع / مستطیل:

تست روانشناسی آینه: افرادی که این آینه را انتخاب می کنند معمولاً در تصمیم گیری خوب هستند، زیرا آنها بر اساس اصول منطق هدایت می شوند و قادر به خودسازماندهی هستند، به همین دلیل است که آنها معمولاً پست های اداری دارند.این افراد همچنین با سرسختی و مصمم بودن مشخص می شوند.

همچنین جالب است: آزمون هوش جابه جایی کبریت: آدم های باهوش با یه حرکت ساده معادله رو حل می کنند!

از جمله ویژگی هایی که آن ها را متمایز می کند، عملی بودن، وقت شناسی و تفکر منطقی است. هم در ایده ها و هم در روابط شخصی خود بسیار وفادار هستند، با این حال، برقراری ارتباط برای آنان دشوار است زیرا اغلب ترجیح می دهند دور از کانون توجه باشند.

نظر شما در مورد این تست چیست؟ هزاران کاربر اینترنت آن را بازی کرده اند و در مورد نتایج آن نظر داده اند. که آن ها را شگفت زده کرده است زیرا انتخاب اشکال هندسی و پاسخ کاملاً با ویژگی شخصیتی آن ها مطابقت داشته است. بنابراین این نوع سرگرمی ها واقعاً به شما اطمینان می دهد که جنبه هایی از زندگی خود را نمی دانید و شما را به سمت یادگیری سوق می دهد.

تست های بیشتر را در بخش سرگرمی ما ببینید و خود و اطرافیانتان را با آن ها به چالش بکشید!

شاید جالب باشد: بازی هوش جابه جایی کبریت: اگه خدای هوشی می تونی با یه حرکت معادله درست بسازی؟!

تست ها همزمان با محبوبیت اینترنت و شبکه های اجتماعی محبوب شدند

محبوبیت شبکه های اجتماعی و اینترنت دنیایی از امکانات بی نهایت را به ما نشان می دهد. تنها با چند کلیک، می‌توانید پایان‌نامه‌های آکادمیک را بیابید، دوستان دوران کودکی خود را پیدا کنید، اخبار سراسر جهان را بخوانید و حتی با فردی در استرالیا چت کنید، همه اینها بدون ترک کاناپه امکان پذیر است!

برای متولدین دهه 1990 به بعد، این نوع تعامل با جهان غیرممکن به نظر می رسید. بزرگ شدن در واقعیتی که در آن، برای صحبت با یک دوست، باید شماره تلفن ثابت او را در دفترچه تلفن صفحات زرد غول پیکر جستجو می کردید و بدون دانستن اینکه آیا او در خانه خواهد بود یا نه با او تماس می گرفتید.

زمانی که اینترنت شروع به برداشتن اولین گام‌های خود به سمت جهانی شدن کرد، کسانی که این امتیاز را داشتند که بتوانند در هر زمان وصل شوند، تنها کسانی بودند که درآمد مالی خوبی داشتند، زیرا در طول روزهای هفته این اتصال حساب می‌شد و بسیار گران قیمت بود.

این واقعیت به تدریج تغییر کرده است و همه کسانی که از سال 2000 میلادی به بعد متولد شده اند، دنیای کاملاً متفاوتی در مورد روابط انسانی پیدا کرده اند. در حال حاضر شبکه های اجتماعی امکانات بی نهایتی را در اختیار ما قرار می دهند و حتی برخی از آنها با پلتفرم های مختلف درآمد خوبی کسب می کنند.
امکان دیگر در اینترنت این است که بتوانید با بازی های ساده و خنده دار دوستان خود را به چالش بکشید. این تست‌ها به این دلیل محبوب شده‌اند که به افراد از سراسر جهان اجازه می‌دهند حول یک چیز مشترک متحد شوند: پاسخ.

لینک های مرتبط:

خیلی جالبه: تست هوش وضع مالی کدوم شوهر خوب نیست و جدیدا بدهی بالا آورده؟!

خیلی جالبه: آزمون شناسایی طلاق: کدام زوج در آستانه طلاق گرفتن هستند؟

نابغه های ریاضی از دست ندین: تست هوش گل ها: حاصل نهایی چقدر میشه؟

تست هوش فقط برای نوابغ: گاوصندوق را در تصویر رمزگشایی کنید!

حتما ببین: معمای تصویری اسب در خانه: اگر ظرف 3 ثانیه پیداش کنی سلطان تیزچشمایی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا