;
مد و زیباییآرایش و زیبایی

20 مدل موی پسرانه جدید برای کودک

مدل موی پسرانه جدید: انتخاب مدل موی پسرانه به بررسی عوامل مختلفی مانند ضخامت موی پسر، سن و سالش، فرم صورت او و مدل‌های ترند بستگی دارد. در این مطلب مد و زیبایی در مجله گفتنی به بررسی انواع مدل موی پسرانه‌ی جدید برای موهای بلند و کوتاه پرداخته‌ و همچنین مدل موهای کره‌ای که بین پسران طرفدارهای بسیاری پیدا کرده است را هم معرفی کرده‌ایم.

مدل موی پسرانه‌ی بچه گانه هم درست مانند مدل موی پسران بزرگسال و مردان تنوع بسیار زیادی دارد. فرقی نمی‌کند که چه نوع و بافت مویی داشته باشید، مدل موهایتان کلاسیک یا استاندارد باشد، کوتاه یا بلند باشد برای همه‌ی آن‌ها مدل‌های مختلفی وجود دارد. البته انتخاب مدل موی پسرانه برای کودکان کمی چالش‌برانگیز است.

 

حتما ببین: ترفندهای آرایشی بلک پینک: دیگه دوره زمونه آرایش سنگین نیست!

 

سالن آرایشگاهی که برای کوتاهی موی پسر بچه‌ها انتخاب می‌کنید نقش بسیار مهمی در کوتاهی ایفا می‌کند. بنابراین حتما مطمئن شوید که آرایشگرها تجربه‌ی کوتاه کردن موی کودکان را داشته باشند، سالن مناسب کودکان باشد و از والدین دیگر درباره‌ی تجربه‌ی کوتاه کردن موی فرزندشان در آن سالن سوال کنید. در ادامه وب سایت گفتنی بهترین مدل‌های موی پسرانه‌ی بچگانه را معرفی می‌کند.

انواع مدل موی پسرانه‌ی جدید

همچنین بخوانید: 5 ایده مدل موی گرگ یا wolf cut و نحوه نگهداری از آن+ ترند 2022

مدل موهای بلند در بین پسران طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. برخی از این مدل‌ها از مدل‌های ترند روز الهام گرفته شده و برخی دیگر جزو مدل‌های کلاسیکی هستند که هیچگاه دمده نمی‌شوند. مدل‌ موهای بلند برای همه‌ی انواع مو مناسب بوده و آنقدر که به نظر می‌رسد به مراقبت نیاز ندارند. همچنین این مدل موها بسیار جذاب بوده و به پسران این امکان را می‌دهند که شخصیتشان را ابراز کنند. در ادامه چند مدل موی بلند پسرانه را معرفی می‌کنیم.

۱.مدل موی بلند موج‌دار

بخوانید: عجیب ترین مدل موهای ستاره های فوتبال که بعضی خنده دار هستند

مدل موی بلند موج‌دار پسرانه
با وجود اینکه موهای لخت و صاف بلند جلوه‌ی زیبایی دارند اما موهای موج‌دار بلند حتی از موی لخت هم زیباتر به نظر می‌رسند. به دلیل اینکه موهای بلند برای آقایان به اندازه‌ی خانم‌ها رایج نیست، همواره پسری که موی بلند داشته باشد در میان جمع متمایز خواهد بود. مدل موی بلند موج‌دار جزو مدل‌هایی است که نه تنها به مراقبت خاصی نیاز نداشته بلکه نیازی به مراجعه‌ی مکرر به آرایشگر هم ندارد. تنها نکته‌ای که در رابطه با آن وجود دارد این است که شستن و خشک کردن آن کمی زمان‌بر است. البته داشتن موی موج‌دار به این معنا است که نیازی به استفاده از محصولات حالت‌دهنده‌ی مو نخواهید داشت.

۲. مدل موی ضخیم با بلندی متوسط

موهای ضخیم کوتاه را به سختی می‌توان مدل داد. در صورتی که مدل موهای پسرانه بازکات یا مدلی که پشت و کناره‌های آن کوتاه هستند باشد بسیار زبر و بدون شکل به نظر خواهد رسید. اما مدل حالت‌دار با بلندی متوسط بهترین مدل برای موهای ضخیم است.

۳. مدل باب به همراه چتری

مدل باب پسرانه به همراه چتری
باب یکی از جذاب‌ترین مدل موهای پسرانه است که جزو مدل‌ موهای مناسب صورت گرد به شمار رفته و برای کودکانی که موهای آن‌ها به صورت طبیعی نرم است ایدئال هستند. مدل باب به همراه چتری جزو مدل موهای کلاسیکی است که هیچگاه دمده نمی‌شود.

۴. مدل باب فر با فرق وسط

پسرانی که موهای ضخیم و فر داشته باشند به سختی می‌توانند مدل موی خیلی بلند را مدیریت کنند. البته مدل موی باب فر یک نقطه‌ی میانی عالی بین مدل موی با بلندی تا شانه و مدل موی کوتاه پسرانه به شمار می‌رود.

۵. مدل آفرو
مدل موی پسرانه جدید- مدل آفرو

مدل آفرو جزو مدل‌هایی است که هیچگاه دمده نمی‌شود، جذاب است و از حالت طبیعی موها بیشترین استفاده را می‌برد. فقط برای نگهداری از موها با مدل آفرو و باز کردن گره‌ی موها مطمئن شوید که از شانه‌ای با دندانه‌های پهن استفاده کنید.

۶. مدل کوتاهی لایه لایه با بلندی متوسط

مدل کوتاهی لایه لایه باعث می‌شود موهای نازک و ظریف ضخیم‌تر به نظر برسند و همچنین برای موهای ضخیم باعث می‌شود کمی از سنگینی آن‌ها کم شود. این مدل موی پسرانه برای همه‌ی انواع مو مناسب بوده و کمی شلخته و حالت‌دار به نظر می‌رسد بنابراین برای پسرانی که دوست ندارند موهایشان را شانه کنند مناسب است. مدل موی لایه لایه‌ با بلندی متوسط برای استایل‌های رسمی و غیر رسمی کاربردی است.

۷. مدل موی پسرانه‌ی شلخته‌ی موج‌دار

مدل موی پسرانه‌ی شلخته برای موهای بلند بسیار عالی است. این مدل مراقبت بسیار کمی نیاز داشته و فقط باید هر چند ماه یکبار کمی آن را کوتاه کنید.

۸. موی طبیعی با بلندی متوسط

اجازه دهید موهای بلند پسرتان به صورت طبیعی آزاد باشد. این مدل جذاب و شلخته نیازی به برس کشیدن و شانه کردن ندارد به همین دلیل برای پسرانی که موهای فر یا موج‌دار دارند عالی است. این انواع مو همچنین به دلیل حجمی که دارند استایل جذاب‌تری با مدل موی بلند می‌سازند.

۹. مدل موی شگ با چتری

مدل موهای شگ تکه تکه، جالت‌دار و کمی به هم ریخته هستند. این مدل‌های جذاب برای پسرانی که استایل موی شلخته را دوست دارند و می‌خواهند مدل موایشان متمایز باشد مناسب هستند. اجازه بدهید پسر بچه خودش مدل چتری‌هایش را انتخاب کند زیرا مدل موی شگ با همه‌ی انواع چتری از کم پشت، پر پشت و یکطرفه به خوبی ست می‌شود.

۱۰. موی موج‌دار با بلندی متوسط

در صورتی که موهای پسرتان به صورت طبیعی موج‌دار است اجازه بدهید تا بلندی متوسط رشد کند. موهای با بلندی متوسط که تا زیر گوش می‌آیند و کمی از چانه کوتاه‌تر هستند. در صورتی که موها در قسمت پیشانی کمی حجیم باشند این مدل مو زیباتر به نظر می‌رسد زیرا ضورت را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد. برای داشتن این حالت قبل از خشک کردن موها کمی موس به قسمت بالایی موها بزنید تا موهایتان ضخیم‌تر هم به نظر برسد.

۱۱. مدل من بان

مدل موی پسرانه جدید- مدل من بان
مدل من بان از سال‌ها قبل جزو مدل‌های ترند بوده است و به دلیل اینکه می‌تون با آن ظاهر جذاب و راحتی ایجاد کرد طرفدارهای بسیار زیادی دارد. مدل موی من بان با استایل تیشرت و شلوار جین بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

۱۲.مدل ساید براش (Side Brush)

مدل موی پسرانه جدید- مدل ساید براش
در مراسم ها و موقعیت های خاص باید استایل موی پسر بچه‌های کوچک به گونه ای باشد که مانند مردان بزرگسال به نظر برسند. مدل موی پسر بچه های کوچک جلوه‌ی خود ابرازگری دارد بنابراین اگر کودکتان دوست دارد در مراسم برجسته باشد با جدا کردن فرق مرتب یکطرفه و شانه کردن موها به ست بالا مدل موهایش را از مدل آندرکات به مدل حجیم کوئیف تغییر دهید.

۱۳.مدل ماهوتی پسرانه (Crew Cut)

در صورتی که به دنبال مدل مویی برای پسر بچه‌ی خود هستید که علاوه بر کاربردی بودن جذاب هم باشد می‌توانید از مدل‌های کلاسیک هم بهره بگیرید. همچنین مدل ماهوتی که هیچگاه دمده نمی‌شود و انتخاب بسیاری از آقایان بزرگسال است هم جزو مدل‌هایی است که برای پسربچه‌ها هم مناسب است. درست مانند مدل بزرگسالانه‌ی ماهوتی، برای پسر بچه‌ها هم کناره‌های سر را کوتاه‌تر کرده و بالای موها را کمی بلندتر بگذارید. این مدل در عین سادگی باعث ایجاد احساس راحتی برای کودک هم می‌شود به ویژه اگر موهای کودک ضخیم باشد.

۱۴. مدل موی پسرانه‌ی کوتاه حالت‌دار

مدل موی کوتاه و حالت‌دار بچگانه در عین شیک بودن به کمترین میزان مراقبت و رسیدگی نیاز دارد.

۱۵. مدل موی کوئیف یکطرفه

مدل موی کوئیف یکطرفه پسرانه
در صورتی که به دنبال مدل موی شیک و مرتب برای پسر بچه‌ی خود هستید، مدل کوئیف را هم در نظر داشته باشید زیرا یکی از مدل موهای بسیار محبوب برای پسر بچه‌ها است. اگر کودکتان به راحتی موهایش را به هم می‌ریزد نگران نباشید زیرا این مدل را به سادگی و بدون نیاز به تلاش زیاد می‌توانید به حالت اولیه باز گردانید. برای ایجاد مدل موی کوئیف یکطرفه کافی است فرق یک طرف موها را باز کرده و موهای سمت دیگر را به آرامی صاف و مرتب کنید.

۱۶. مدل آندرکات فر
مدل موی آندرکات فر

مدل موهای بسیار زیادی برای پسر بچه‌هایی که موی فر دارند وجود دارد. مدل آندرکات فر هر چیزی که برای داشتن یک مدل موی پسرانه‌ی عالی می‌خواهید را فراهم می‌کند.

۱۷. مدل موی کوتاه کج

مدل موی کج کوتاه باید با کوتاهی موی صحیح و مناسبی همراه باشد. به عنوان مثال می‌توان برای ایجاد استایل کلاسیک روی موهای نازک، مدل ماهوتی را برای کوتاهی موها انتخاب کرد. مدل موی کج باعث می‌شود موها پرتر به نظر رسیده و استایل جذاب‌تری را برای پسر بچه‌ها ایجاد می‌کنند.

۱۸. مدل آیوی لیگ حالت‌دار

این مدل موی پسرانه ترکیبی از چند مدل موی کلاسیک است که آیوی لیگ را با مدل ماهوتی ترکیب کرده است. برای متمایز ساختن بیشتر قسمت جلویی موها کمی نامرتب و به سمت بالا است. در دو طرف سر می‌توان مدل فید آندرکات یا فید مخروطی را به کار گرفت. همچنین می‌توان به عنوان راهکار جایگزین فقط موهای کناره‌های سر را کوتاه‌تر از قسمت بالا کرد.

۱۹. مدل موی رو به عقب

مدل موی رو به عقب را می‌توان با بلند گذاشتن موهای قسمت بالای سر و متوسط نگه داشتن بلندی موهای کناره‌های سر ایجاد کرد. برای مدل دادن به موهای پسر بچه‌ها می‌توانید با استفاده از ژل یا واکس موی قوی موها را به سمت عقب حالت داد.

۱۹. مدل موی بلند در بالا و کوتاه در کناره‌های سر

این مدل موی پسرانه نه تنها در بین مردان بزرگسال بلکه برای پسر بچه‌ها هم بسیار محبوب و پر طرفدار است. مدل موهای اینگونه برای همه‌ی انواع مو از نازک تا ضخیم مناسب هستند. همچنین انواع مختلفی از استایل‌های مو را برای این مدل می‌توانید ایجاد کنید.

۲۰. مدل موی لایه لایه‌ی صاف

برای این مدل موی پسرانه باید حتما پسر بچه موهای صاف و لختی داشته باشد. مدل موی لایه لایه به موها حالت، شکل و بعد می‌دهد. برای افزایش تاثیرگذاری آن کمی ژل را با انگشت بین موها کشیده و آن را به حالت خود رها کنید.

 

لینک های مرتبط:

مدل موی سریع و آسان برای مهمانی یا عروسی

بهترین رنگ و مدل مو که شما را جوان تر نشان می دهد

بهترین مدل مو برای صورت گرد چیست؟

۱۱ترفند آرایشی بهداشتی که تا امروز اشتباه انجام می دادید!

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا