;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

بدترین اخلاق زنان: اگه این ویژگی ها رو داری منتظر خیانت شوهرت باش!

بدترین اخلاق زنان: برخلاف عقیده بسیاری از افراد مردها حساس تر از چیزی هستند که نشان می دهند و گاهی انجام برخی رفتارها از طرف همسرشان سبب دلخوری آنها می شود و در این وضعیت مرد حس می کند در محیط منزل استقلال لازم را ندارند و در نتیجه ترجیح می دهند در خانه نمانند و از همسر خود دوری کرده یا او را ترک کنند. با بخش سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج همراه باشید.

این هم جالبه: بهترین برخورد با همسایه فضول: اگه این مشکلو داری این راهکارها عالیه!

بدترین اخلاق زنان

قدر مسلم این است که مردان خصوصیات و شخصیت های متفاوتی دارند و به تبع آن سلایق آن ها نیز متفاوت است اما بر اساس تحقیقات مردها زنانی را ترک می کنند که در این بخش از مجله گفتنی آورده ایم.

زنان بیش از حد احساس وابسته

وابستگی

بدترین اخلاق زنان: مردان زنان بیش از حد وابسته را دوست ندارند. اگر مرد فکر کند که احساس وابستگی عاطفی بیش از حدی داشته و برای خوشحال و خوشبخت بودن تان به او نیاز زیادی دارید، این حس به او دست خواهد داد که از لحاظ احساسی زندانی شده است و این موضوع فشار بسیار زیادی به مرد وارد می کند و این خود دلیلی قوی برای پایان دادن به رابطه است.

این هم جالبه: بهترین ترفند نگهداری بادمجان خام و پخته اگه میخوای کیفیتش رو حفظ کنه!

زنان بی توجه به خود

بدترین اخلاق زنان: مردان زنانی را دوست دارند که به خود توجه می کنند و خوش پوش و شاداب هستند اما متاسفانه بسیاری از خانم ها پس از گذشت مدتی از زندگی دیگر کمتر به خودشان توجه می کنند و این می تواند به ترک رابطه بیانجامد. اگر به خودتان توجه کنید احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت و همچنین برای حفظ رابطه بسیار مهم است.

زنان قدر نشناس

مردان عاشق مورد توجه قرار گرفتن و شنیدن قدردانی هستند و اگر مردی احساس کند که مورد توجه و قدردانی از سوی طرف مقابل خود قرار نمی گیرد، دوست ندارد به رابطه ادامه دهد و خواهان ترک رابطه خواهد شد زیرا وقتی که زن احساس قدردانی نسبت به مرد خود ندارد و بجای آن انتقاد می کند به مرد احساس شکست دست می دهد و کاملا از انرژی و انگیزه خالی می شود و کم کم سعی می کند فاصله خود را بیشتر کند.

قدردانی تنها تشکر نیست بلکه این است که به همسرتان توجه کنید و به اهداف و برنامه هایش اعتقاد داشته باشید و چشم اندازش را مهم بدانید.

زنانی که خوشحال نمی شوند

بدترین اخلاق زنان2

بدترین اخلاق زنان: مردها اگر نتوانند زنی را خوشحال کنند حتی اگر آن زن زیباترین و بهترین زن دنیا هم که باشد، ممکن است او را ترک کنند. مردها علاقه دارند که احساس مثبت و عالی در همسر خود بوجود بیاورند و در این راه سعی می کنند با روش های مختلف این کار را انجام دهند.

زنان منفی نگر

مردها همیشه به دنبال احساسات خوب هستند و از احساسات منفی و بد دوری می کنند پس اگر تعاملات شما با همسرتان به شکل تماما منفی پیش می رود، ادامه ی رابطه شما به شکل اجبار خواهد بود و ترک رابطه زناشویی آغاز خواهد شد.

زنان اهل شکوه و شکایت

بدترین اخلاق زنان: مردان زنان سرسخت و مقاوم و مستقل را دوست دارند و از زنانی که زیاد نق می زنند و شکوه و شکایت می کنند، خوش شان نمی آید. آنها دوست دارند همسرشان همراه و یار آنها باشد نه اینکه فقط اهل انتقاد و شکایت باشد. شکایت کردن زنان می تواند حتی بهترین و رمانتیک ترین روابط را نیز از هم بپاشد زیرا مردها از مورد انتقاد قرار گفته شدن بیزار هستند.

زنان احساساتی

بدترین اخلاق زنان1

مردان منطقی بودن را دوست دارند و عاشق زنانی هستند که با منطق نسبت به مسائل برخورد کنند و از زنانی که سر یک مسئله کوچک ساعت ها گریه سر می دهند، گریزانند. این خانمها در دراز مدت نمی توانند علاقه و عشق مردان را به خود حفظ کنند.

زنان قدرت طلب

بدترین اخلاق زنان: مردانی که در زندگی مشترک به هیچ وجه حرفشان شنیده نمی شود و دائما تحت کنترل همسرشان هستند، احساس خوبی نداشته و دیر یا زود همسر خود را ترک می کنند زیرا مردان دوست دارند مستقل و آزاد باشند و اگر آزادی آنها سلب شود دیگر ماندن در رابطه را دوست نخواهند داشت.

زنان با اهداف زندگی متفاوت

بدترین اخلاق زنان: یکی از عوامل مهم در حفظ زندگی مشترک اهداف مشترک هستند. زوجی که هدف های مشترکی دارند، باهم و همگام برای رسیدن به اهداف خود تلاش خواهند نمود اما وقتی اهداف کلی زندگی متفاوت باشد، مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد و ترک رابطه قابل پیش بینی خواهد بود پس در ازدواج به جز عشق اهداف کلی مانند داشتن بچه و یا اصلا نداشتن آن و … را در نظر بگیرید.

زنان بداخلاق

مردان از زنانی که مودی و بدخلق بنظر می رسند فراری هستند و آنان را ترک خواهند کرد. مردان اغلب سراغ زنانی میروند که همیشه شاد و خندان هستند.

زنان پرتوقع

بدترین اخلاق زنان: توقعات یک جانبه برای هیچ کسی قابل تحمل نیست و مردان، زنانی را که می خواهند شریک عاطفی شان همه چیز تمام باشد و هر نوع انتظاری از مرد دارند اما خودشان هیچ ویژگی خاصی ندارند را ترک خواهند نمود.

 

این مطالب هم جالبن:

طرز تهیه کیمچی خوراک خوشمزه کره ای در منزل با روشی آسان!

۱۴ ویژگی افراد کاریزماتیک که مثل آهنربا دیگران را به خود جذب می کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا