;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

6 اصل مهم برای ایجاد علاقه: طبق تحقیقات کارشناسان، چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم؟

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: اگر علاقه شما به کسی واقعی است و می‌خواهید احساس صمیمیت و نزدیکی بین خود را تقویت کنید، توصیه کارشناسان این است که این کارها را انجام دهید.

با بخش سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: زنان و مردان خوش چهره متولد کدام ماههای سال هستند؟

۱. به تدریج صمیمیت را عمیق تر کن

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: دوست داشتن کسی به معنای احساس صمیمیت و نزدیکی عمیق با اوست. بنابراین یک راه مطمئن برای ترغیب عشق بین خود و شخص دیگر این است که به تدریج صمیمیت خود را از طریق آسیب پذیری مشترک و زمانی که با یکدیگر سپری می‌کنید عمیق‌تر کنید.

اجازه دادن به طرف مقابل برای اینکه بداند دوستش دارید از راه‌های مؤثری است که می‌توانید برای ایجاد یک رابطه عاشقانه به کار بگیرید.

بخوانید: چگونه بفهمم شوهرم دیگر مرا نمی خواهد؟ نشانه های عدم علاقه مردان

۲. از زبان بدن استفاده کن

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: بخشی از عشق، کشش یا تمایل متقابل به یکدیگر است و یکی از راه هایی که می‌توانید آن جذابیت و میل را تشویق کنید، زبان بدن است. مواردی مانند تماس چشمی و لمس کردن نه تنها می‌توانند احساس نزدیکی را پرورش دهند، بلکه میل را نیز تقویت می‌کنند.

۳. با هم از منطقه امن خود خارج شوید

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: تجربه ماجراجویی با یکدیگر راهی عالی برای تعمیق ارتباط شما با کسی است که دوستش دارید. انجام کارهایی که به نوعی دور از ذهن هستند، نه تنها هیجان‌انگیز است، بلکه به شما کمک می‌کند تا به هم پیوند بخورید. این کار همچنین به طرف مقابل نشان می‌دهد که شما جذاب و گیرا هستید، که برای ادامه رابطه امری مهم است.

۴. آدم خودت بمان

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: اغلب در روابط، به ویژه در روابط طولانی مدت، افراد جذابیت خود را برای یکدیگر از دست می‌دهند. این به این دلیل نیست که دیگر از نظر فیزیکی جذاب نیستند، به این دلیل است که تازگی از بین می‌رود. به همین دلیل است که برای شرکای عاطفی بلندمدت بسیار مهم است که به منافع خود متعهد بمانند، نه تنها برای رشد فردی خود، بلکه برای حفظ حس ناشناخته ماندن یا برانگیختن کنجکاوی کسی که دوستش دارید.

چالشی: تست هوش حقیقت یابی: کدومشون سخت در اشتباهه؟!

۵. نیازهایش را درک کن

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: همه ما می‌خواهیم احساس کنیم که توسط کسی که دوستش داریم دیده و درک می‌شویم، بنابراین یکی دیگر از راه های بزرگ برای تشویق کسی که عاشق شما شود، دیدن و درک آنهاست. شناختن فرد مقابل و نیازهایش به شما کمک می‌کند به گونه‌ای در کنار او ظاهر شوید که نیازهایش را برآورده کند. به‌طور خلاصه، در مورد اینکه چه زمانی و چگونه فرد مورد علاقه شما در رابطه احساس بهتری دارد کنجکاو شوید و به ایجاد فضایی برای آن کمک کنید.

ببینید و نترسید: معمای انجمن جادوگرها: تفاوت های جزئی در دو تصویر است که فقط نابغه ها تشخیص می دهند!

۶. کارهای کوچک محبت آمیز انجام بده

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: کیست که قدر کارهای کوچک محبت آمیز گاه به گاه را نداند؟ کار ساده‌ای که می‌توانید برای یادآوری به کسی که دوستش دارید و به او اهمیت می‌دهید، انجام دهید این است که کارهای کوچکی را به صورت دوره‌ای انجام دهید که نشان دهنده این عشق و مراقبت باشد.

این می‌تواند آماده کردن قهوه وقتی طرف مقابل مشغول کار است، پر کردن باک بنزین ماشین یا انجام کارهایی باشد که او از انجامشان بیزار است. این کارهای کوچک مهربانانه بسیار بزرگ هستند و به طرف مقابل یادآوری می‌کند که چرا با شما بودن را انتخاب کرده است.

از دست نده: پسری که قصد ازدواج ندارد را چطور بشناسیم؟!

۷. صبور باش

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: عشق واقعی زمان می‌برد، بنابراین وقتی عاشق می‌شوید بهتر است صبور باشید. برای این منظور آهسته پیش رفتن می‌تواند زیبا باشد. این توصیه می‌تواند به رابطه جنسی اشاره داشته باشد، اما آنچه ما در اینجا در واقع در مورد آن صحبت می‌کنیم، اصل عدم عجله و اجازه به طبیعی پیش رفتن همه امور است. اگر عشق شانس واقعی برای رشد داشته باشد، واقعا نیازی به عجله نیست.

پیشنهاد می شود: هدف مردان و زنان از ازدواج: زنان و مردان بخاطر این نیازها ازدواج می کنند!

۸. سعی نکن مجبورش کنی

چگونه یک نفر را عاشق خود کنیم: عشق به خودی خود نیرویی است که نیازی به فشار آوردن از جانب شما ندارد یا حداقل نباید داشته باشد. اگر عشق اصیل نباشد، دوام نخواهد داشت.

حتمن ببین: بازی فکری کبریت ها: اگر زرنگی با حرکت دادن یه کبریت جوابو بگو!

 اگه زرنگی ببین: آزمون شناسایی مقصر اصلی کیه؟ اگر زرنگی بگو!

ویژگی های چهره های جذاب از نظر همه انسانها

تقارن صورت یکی از مهم ترین ویژگی های جذاب بودن است. چهره های متقارن با سلامت خوب و کیفیت باروری مرتبط اند. از نظر جنس مخالف چهره های متقارن جذاب ترند.
میانگین زیبایی می گوید که یک چهره چقدر با ویژگی های یک چهره جذاب مطابقت دارد. به نظر می رسد که انسان ها به چهره های معمول و آشناتر جذب می شوند.
دیمورفیسم صورت درجه ای است که چهره به طور کلاسیک به صورت زنانه ظاهر می شود (مانند لب های ضخیم، گونه های گرد، ابروهای بلند و غیره) یا مردانه (مانند خط فک قوی و چشم گود افتاده).
بلوغ چهره، سن صورت را اندازه می گیرد. چهره های جوان تر معمولا جذاب ترند.
در ادامه، محققان از 266 زن در این مطالعه خواسته اند تا خود را در مقیاسی 7 امتیازی از جذابیت فیزیکی رتبه بندی کنند. آنها همچنین از یک گروه از شرکت کنندگان مرد درخواست کردند تا هر زن را بر اساس جذابیت جسمی ارزیابی کنند.

در نهایت محققان معیارهای عینی جذابیت چهره را با معیار های جذابیت فیزیکی در گزارش خود و گزارش مردان، مقایسه کردند.آن ها پی بردند که اگر چه توافق زیادی بین دو جنس در انتخاب ویژگی هایی که به عنوان چهره جذاب تلقی می شدند، وجود داشت اما برخی تفاوت هایی هم داشتند. به عنوان مثال، در حالی که مردان و زنان توافق داشتند که تقارن چهره عامل مهمی در تعیین جذابیت است، در نظر زنان دیمورفیسم صورت (زنانه) مهم تر از آن چیزی است که مردان در نظر داشتند. با این حال، مردان در مقایسه با زنان به میزان بیشتری به بلوغ صورت (جوان بودن) اهمیت می دادند.

این مطالب هم مورد علاقه کاربران بوده است:

عجیب و خواندنی: داستان جنایی عاشقانه: عکس مرد غریبه را وقتی در جیب مانتوی زنم دیدم، خشکم زد!

این مطلب هم مفید است: سبزه عید: آموزش مرحله به مرحله کاشت با نکات، خیلی آسان امسال هنر نمایی کن

شاید جالب باشد: نشانه های زن جذاب: این 12 نشانه را هر زنی داشته باشد مورد توجه آقایان است!

شاید جالب باشد: تمیز کردن سینک ظرفشویی با دو روش فوق العاده و بدون زحمت که باعث براق شدن آن می شود!

جالب است: تست هوش خانم متاهل رو شناسایی کنید و جا پای بزرگان تیزهوش بذارید!

اینم ببین: شخصیت شناسی خال های بدن را بفهمید، این که در کدام قسمت بدن خال دارید حقایق جالبی را لو می دهد

معیارهای جذابیت مردان در کشورهای مختلف چیست؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پنج =

دکمه بازگشت به بالا