;
فرهنگ و هنرهنرمندان

بازی فکری: باهوشا بگن کدوم زن و شوهر طلاق میخان طلاق بگیرن؟!

بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند: سوال این آزمون ساده است: شما 2 خانواده مختلف را مشاهده می کنید، یکی از این خانواده ها به زودی زن و شوهر از هم جدا می شوند، شما باید تشخیص دهید که کدام یک از این زوج ها از هم جدا خواهند شد؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم زوج طلاق می گیرند. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند همراه باشید.

بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند این است که شما باید تشخیص دهید که کدام یک از این زوج ها از هم جدا خواهند شد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم زوج طلاق می گیرند؟

بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند 1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند

آیا متوجه شدید کدوم زوج طلاق می گیرند؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند: زن و شوهر سمت چپ در حال طلاق گرفتن می باشند! برخلاف ظاهر شاد و خنده بر لبان زن و مرد اگر به رفتار کودک دقت کنید متوجه می شوید که کودک فهمیده این آخرین دور همی خانواده می باشد و خانواده وی بعد از این عکس به زودی از هم می پاشد،به همین دلیل وی ناراحت می باشد و چهره عبوسی به خود گرفته است.

بازی فکری کدام زن و شوهر جدا می شوند 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =

دکمه بازگشت به بالا