;
فرهنگ و هنرهنرمندان

خیانت همسر ناتالی پورتمن: کاربران می گویند او دارد تقاص پس می دهد! چون…

خیانت همسر ناتالی پورتمن: در حواشی فستیوال فیلم کَن ۲۰۲۳، ناتالی پورتمن برای اکران فیلم جدیدش «می، دسامبر» به همراه همسرش در این فستیوال حضور داشت، پاپاراتزی‌های فرانسه با تعقیب بنجامین میلپید همسر ناتالی پورتمن متوجه شدند او و کامیل اتین، فعال آب و هوای فرانسوی هر دو ساعت‌ها از روز را در یک آپارتمان سپری می‌کنند و در طول برگزاری جشنواره کَن بارها یکدیگر را به صورت مخفیانه ملاقات کرده‌اند. با بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

پس از انتشار تصاویر دیدار میلپد با کامیل اتین ۲۵ ساله‌ شایعاتی مبنی بر خیانت او به ناتالی پورتمن در بین رسانه‌ها منتشر شد، پس از گذشت چند روز اکنون این شایعات توسط منابع نزدیک به این زوج تایید شد.

منبعی نزدیک به این زوج در مصاحبه با پیج سیکس گفت:پس از انتشار تصاویر خیانت، بنجامین سعی کرده است تا وقت بیشتری را در کنار همسر و بچه‌هایش سپری کند و در طول این مدت او خانواده‌اش به هیچ وجه ترک نکرده است، بنجامین نهایت تلاشش را میکند تا دوباره همه چیز را درست کند و مورد لطف و بخشش ناتالی قرار گیرد، اون واقعا عاشق همسر و بچه‌هاشه.

خیانت همسر ناتالی پورتمن عکس1
کامیل اتین

خیانت همسر ناتالی پورتمن: ناتالی آدم بسیار محافظه کاریه و اصلا دوست نداره درباره مسائل خصوصی زندگیش با کسی بخصوص رسانه‌ها صحبت کنه، تنها هدف اون در این روزها محافظت از بچه‌هاشه.

ناتالی پورتمن و بنجامین میلپید در اکتبر ۲۰۰۹ با هم آشنا و در آگوست ۲۰۱۲ ازدواج کردند، حاصل این ازدواج یک پسر دوازده ساله به نام اَلف و یک دختر پنج ساله نام آمیلیا است.

ناتالی و بن زمانی با هم آشنا شدند که او برای طراحی رقص فیلم قوی سیاه او در سال 2010 استخدام شد.

داستان آشنایی ناتالی پورتمن و بنجامین: یک خیانت

خیانت همسر ناتالی پورتمن عکس2
نامزد سابق بنجامین میلپید

خیانت همسر ناتالی پورتمن: ناتالی و بنجامین در اوایل سال ۲۰۰۹ سر صحنه فیلم قوی سیاه با هم آشنا شدند. درخشش ناتالی پورتمن در این فیلم باعث شد تا جایزه اسکار به او تعلق بگیرد و بنجامین در آن فیلم به عنوان طراح رقص مشغول به فعالیت بود. آشنایی آنها شروعی بحث برانگیز داشت؛ چرا که در آن زمان شنیده می شد که بنجامین به خاطر آشنایی با ناتالی پورتمن، نامزدش که با او زندگی می کرد را رها کرد.

بحران ناتالی پورتمن و همسرش او در آن زمان با یک رقصنده باله به نام ایزابلا بویلستون ۳۶ ساله نامزد بود و ایزابلا از اینکه بنجامین او را رها کرد و با خانم پورتمن ازدواج کرد، به شدت دلشکسته و غمگین شد. یکی از اعضای ارشد تیم باله بنجامین و ایزابلا با یادآوری آن روزها گفته:

زمانی که بنجامین ایزابلا را ترک کرد، رفتاری بسیار وحشیانه و غیرقانونی با او داشت.

بعضی آنتی فن ها  می گویند خانم پورتمن دارد تقاص گذشته اش را پس می دهد. مردی که به خاطر او نامزدش را رها کرده بود حالا به او نیز وفادار نمانده است و این همان کارماست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا