;
فرهنگ و هنرهنرمندان

مروه وزیر اوغلو بلاگر معروف ترکیه از شوهرش 32 ضربه چاقو خورد!

مروه وزیر اوغلو استاد معماری و یوتیوبر 20 روز پیش توسط شوهرش یونس یلدیریم با چاقو مورد حمله قرار گرفت. او که از 32 نقطه چاقو خورده بود با پیروزی در مبارزه برای زندگی در بیمارستان به هوش آمد.

مروه وزیر اوغلو3

مروه وزیر اوغلو که از مرگ بازگشته بود اولین پست خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. وی از خانواده و پزشکانی که در این مسیر همراه او بودند تشکر کرد.

مروه وزیر اوغلو

مروه وزیر اوغلو1

مروه وزیر اوغلو دست کبود و بخیه خورده خود را به اشتراک گذاشت و نوشت: «دعا و محبت شما شامل حال من شد. بسیار سپاسگزارم. من به طرز معجزه آسایی زنده ماندم. مدتی طول می کشد تا مثل قبل بشوم.

می‌خواهم از پزشکان عالی، پرستاران و همه کارکنان بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی عبدالحمید خان تشکر کنم. منتظر دعای شما عزیزان برای جراحی بعدی ام هستم.»

مروه وزیر اوغلو

مروه وزیر اوغلو2

در این حادثه که در اوایل مرداد ماه رخ داد، این زوج ظاهراً درگیری شدیدی داشتند. مشاجره این زن و شوهر به دلیل نامعلومی از صبح آغاز شد.

سپس یونس ییلدیریم در اتاق خواب مروه وزیر اوغلو به او حمله کرد. همسایه آن‌ها اظهار داشت که این زن و شوهر در مشاجره دائم با یکدیگر بوده اند. یونس ییلدیریم بعدها خودش را تسلیم پلیس کرده و به اداره امنیت عمومی منتقل شد.

شاید این مطالب را بپسندید:

مازیار لرستانی به فکر ازدواج افتاد! مصاحبه ای جدید و احساسی

جراحی کمر گواردیولا: سرمربی خوش قد و بالا کار دست خودش داد

فیلم شوکه کننده مرد دمدمی مزاجی که 6 زن را اغوا می کند!

فصل دوم سریال ترکی چشم چران عمارت با بازیگران جدید و جذاب!

عروسک کایلی جنر: باربی با اندام متفاوت به بازار می آید(عکس)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا