;
سرگرمی

آزمون شناسایی خانواده: کدام گروه یک خانواده واقعی هستند؟

آزمون شناسایی خانواده: سوالات هوش تصویری یکی از انواع بازی های فکری است که توانسته است در فضای اینترنت طرفداران فراوانی پیدا کند. این سوالات به خوبی میتوانند ذهن افراد را مشغول کرده و آن را به یک چالش جدی دعوت کند. چالش از این جهت که ارائه پاسخ به این سوالات بسیار ساده است، اما برای رسیدن به پاسخ باید شما بتواند از مهارتهای شناختی خود به خوبی استفاده کنید.

مجله گفتنی هر روز با ارائه جدیدترین و جذاب ترین سوالات و معماهای تصویر تلاش کرده است تا ذهن مخاطبان خود را به چالش بکشد. در آزمون شناسایی خانواده واقعی شما با یک تصویر بسیار جالب از دو خانواده روبرو هستید. باید بتوانیددر یک نگاه خانواده واقعی را شناسایی کنید و دلایل خود را مطرح کنید. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی خانواده واقعی همراه باشید.

حتمن ببینید: کدوم خانوم ناقلای ورپریده 4 بار شوهر کرده؟!

آزمون شناسایی خانواده

بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که بازی های فکری گزینه مناسبی برای تمرین دادن مغز شما محسوب می شوند. بر همین اساس بخش تفریح و سرگرمی وب سایت مجله گفتنی آزمون شناسایی خانواده واقعی را با شما به اشتراک گذاشته است. البته باید یادتان باشد که برای حل این آزمون زمان شما بسیار محدود است و شما باید در یک نگاه، پاسخ آن را ارائه دهید.

برای ارائه پاسخ لازم است ذهن خود را آرام کنید. در محیط آرام قرار گرفته و پس از بررسی جزئیات بهترین جواب را ارائه دهید. مابه شما قول می دهیم که آزمون شناسایی خانواده به خوبی ذهن شما را درگیر خواهد کرد. خانواده واقعی را تشخیص دهید و ببینید براساس نشانه ها، کدامیک از افراد ذیل یک خانواده هستند. دلایل خود را مطرح کنید..

پیشنهاد می شود بخوانید: داستان ارزن عثمانی خروس ایرانی!

آزمون شناسایی خانواده

 

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی خانواده

برای پاسخ دادن زیاد عجله نکنید! آزمون شناسایی خانواده در عین سادگی می تواند برایتان چالش برانگیز باشد. دقت کنید. عجله کردن و بی توجهی به جزئیات می تواند سبب شود که پاسخ اشتباه ارائه دهید. اگر تاکنون پاسخ را پیدا نکردید، بهتر است با دقت بیشتری تصویر را بررسی کنید.

جالب: کدام یک از افراد داخل تصویر یک بیگانه فضایی می باشد؟

.

.

.

.

.

.

.

به خانواده سمت چپ نگاه کنید. خوشحالی واقعی در چشمان همه اعضای خانواده موج می زند. پدر خانواده و دختر خانواده لباس خاصی پوشیده اند و احتمالا خود را برای یک مراسم خاص آماده کرده اند. پس به نظر نمی رسد که این خانواده واقعی باشد.

اما تصویر سمت راستی به نظر می رسد افراد بیشتر در حال نمایش دادن هستند. یکی از افراد به صورت مصنوعی به سر کودک دست محبت کشیده است. همچنین باید گفت که به نظر می رسد که کودک واقعا یک کودک نیست. سر او از اندازه معمول بزرگتر است. احتملا او یک کوتوله هست. پس این یک خانواده نیست.

آزمون شناسایی خانواده2

 

به نظر می رسد که کودک تصویر این خانواده یک کودک نیست و او در واقع یک بزرگسال است. تنها کوتوله بودن او باعث شده است برخی دچار اشتباه شده و احساس کنند که او یک کودک است.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود

پیشنهاد می شود: حکایت مردی که روی شیطان را کم کرد!

تست شخصیت: با انتخاب یک زنگ بفهمید آیا تمایل به انتقاد از دیگران دارید یا منتقد دیگران هستید؟

فقط یک نابغه تیزبین می تواند 10 تفاوت تصویری میز میوه ها را در کمتر از 25 ثانیه پیدا کند!

تقلید حرکات رزمی بروس لی توسط کودک ژاپنی همه را مبهوت کرد+ ویدیو

پرفروش‌ترین کفش‌های دنیا با سوزندوزی بلوچ+ تصاویر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − پنج =

دکمه بازگشت به بالا