;
سرگرمی

آزمون شناسایی پسر فقیر: یک نابغه می تواند در 5 ثانیه پسر فقیر را شناسایی کند!

آزمون شناسایی پسر فقیر: سوالات معمایی فراوانی در شبکه های اجتماعی منمتشر می شوند. در بسیاری از این سوالات آنچه که مورد توجه قرار می گیرد، جلب تمرکز و دقت مخاطبان نسبت به این تصاویر معمایی است. در واقع آنچه که سبب موفقیت در این نوع از سوالات می شود، بالا بردن دقت وتمرکز است و افراد با یافتن یک نشانه کوچک می توانند به نتیجه دست پیدا کنند.

به باور محققان زندگی جدید اگر چه به شیوه بسیار زیادی توانسته است رفاه را برای بشر به همراه آورد، اما روز به روز زمینه کاهش فعالیت او را نیز فراهم کرده است. کاهش فعالیت های جسی و مغزی می تواند در بلند مدت آسیب های فراوانی به سلامت جسم و روح وارد کند. یک ورزش منظم، سلامت جسم را تضمین می کند. همچنین بازی های فکری می تواند ضمن افزایش فعالیت مغز، سلامت آن را تضمین کند. با یک سوال تصویری جدید در آزمون شناسایی پسر فقیر مغز خود را ورزش دهید. با مجله گفتنی همراه باشید.

آزمون شناسایی پسر فقیر

همانطور که اشاره شد سوالات تصویری به خوبی می توانند در بلند مدت دقت و تمرکز شما را افزایش دهند. مغز ما به دلیل توجه به کلیات، پس از مدتی نمی تواند بر روی جزئیات متمرکز شود. این سوالات زمینه را فراهم می کند تا شما به جزئیات یک تصویر توجه کنید. در واقهع توجه به جزئیات کلید حل همه سوالات معمایی تصویر است.

در تصویر آزمون شناسایی پسر فقیر شما با تصویر جالبی روبرو هستید. سه کودک را مشاهده می کنید که هر کدام سبک پوشش خاصی دارد. از این سه کودک یکی به معنی واقعی فقیر است. اما دو کودک دیگر به نظر نمی رسند فقیر باشد. شما باید بتوانید کودک فقیر را شناسایی کنید. اما در خاطر داشته باشید که برای ارائه پاسخ تنها 5 ثانیه فرصت دارید. به تصویر و جزئیات آن دقت کنید.

تست شخصیت: به نظر شما کدام زن ژاپنی می‌خواهد چیزی را پنهان کند؟ نتیجه را بخوانید

آزمون-شناسایی-پسر-فقیر-1

 

.

.

.

آزمون شناسایی خانواده: کدام گروه یک خانواده واقعی هستند؟

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی پسر فقیر

همانطور که اشاره شد ارائه پاسخ به این سوال تصویری در آزمون شناسایی پسر فقیر مبتنی بر میزان دقت، تمرکز و تیزبینی شماست و اساسا هدف این سوالات تصویری بالا بردن میزان تمرکز و دقت شماسست. اگر در یافتن پاسخ هنوز یکنتیجه نرسیدید، می توانید به بالا مراجعه کرده و تصویر را با دقت بیشتر ی مورد بررسی قرار دهید.

.

.

.

.

.

.

جالبه: چالش بینایی پلنگ: اگر چشم عقابی داری، پلنگ را در 10 ثانیه پیدا کن!

برای پاسخ می توانید به تمام لباس ها و ویژگی هایی که دارند توجه کنید. جواب پسر نوجوان شماره 3 است. مشخص است که نوجوان اول فقیر نیست، فقط دعوا می کند. همین باعث شده که لباس او پاره باشد. پسر نوجوان دوم نیز شلوار جین پاره مد روز که پارگی هایی دارد، پوشیده است. اما نوجوان سوم واقعا فقیر است. اگر چه لباس های او پار هنیست، اما اوکفش هایی دارد که پاره هستند و احتمالا او نتوانسته کفش جدیدی برای خود تهیه کند.

آزمون-شناسایی-پسر-فقیر-2

شاید برایتان جالب باشد

خیلی جالبه: آیا می توانید جواب این تست هوش را یافته و عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

چالش جدید: یه اشتباهی توی پارک وجود داره اگه دقت خوبی داری پیداش کن!

مخصوص باهوشا: با دلیل بگو کدوم یک از این دو نفر یک قاتل حرفه ای می باشد؟

کیف قرمز رنگ متعلق به کدوم یک از این خانما می باشد،7ثانیه بیشتر فرصت نداری تا صاحب کیفو پیدا کنی

حکایت دسته گل به آب داده؛ برادران خوش قدم و بد قدم!

داستان واقعی شکست شاه عباس صفوی از موش ها!

آزمون شناسایی اشکال اتاق بیمار: اگر فکر می کنی خیلی تیزی، در 5 ثانیه اشکال تصویر را پیدا کن!

اگر ادعا میکنید ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید.

داستان ضرب المثل چوب توی آستین کردن !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا