;
سرگرمی

زنان و مردان زرنگ چه ویژگی های خاصی دارند+ نتایج جالب!

زنان و مردان زرنگ: متولدین هر کدام از ماه ها از یک نوع هوش لازم برخوردارند اما در کل میزان هوش و درایت هرکسی به خود شخص باز می گردد. بر اساس برخی تئوری ها، ارتباط میان هوش و ماه تولد مشخص شده است که می تواند برای شما جالب باشد. با بخش سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

جالبه: اگه خودتو باهوش میدونی عروسی که تو زندان بوده را در 7 ثانیه شناسایی کن

باید بگوییم پاسخ قطعی چندانی نمی توان به این سوال داد که کدام یک از متولدین ماهها باهوش ترین زنان و مردان را داراست، چرا که صرفا انجام یک تحقیق ساده نمی تواند تعیین کننده این مهم باشد. چراکه متولدین هر کدام از ماه ها از هوش لازم برخوردارند و نمی توان گفت این قابلیت فقط منحصر به متولدین یک ماه است.

حتمن بخوانید: داستان ملا و ثروت باد آورده؛ با هر کسی شوخی نکن!

در این قسمت سعی داریم بیان کنیم که زنان و مردان زرنگ هر ماه چه ویژگی های منحصر به فردی دارند؟

فروردین

متولدین فروردین دارای قابلیت هوش جنبشی و حرکتی هستند. آن ها جسورانه مهارت های فیزیکی خود را به معرض نمایش می گذارند و به خوبی از میزان توان و انرژی و قابلیت های انعطاف پذیری جسمانی خود، آگاهی دارند.

 اردیبهشت

متولدین این ماه نیز از قابلیت هوش جنبشی و حرکتی برخوردارند. متولدین اردیبهشت همچون گاو، سمبل ماه تولدشان سعی دارند همواره هوش خود را با انجام مهارت های فیزیکی به معرض نمایش بگذارند و در این خصوص همیشه خود را جلوتر از دیگران نشان بدهند. متولدین این ماه معتقدند توانمندی های فیزیکی شان به کسب موفقیت های مالی و احساسی زندگی می انجامد.

 خرداد

هوش متولدین این ماه به لحاظ قابلیت های ارتباط کلامی و گفتاری است. متولدین این ماه به لحاظ برخورداری از مهارت های کلامی قابلیت جذب دیگر افراد را دارند همچنین متولدین این ماه هر چه بیاموزند را به خوبی به خاطر می سپارند.

جالبه: کدوم برگ جفت نداره و تک پره؟ مجردها سریع بگین!

 تیر

متولدین این ماه هوش میان فردی دارند و بدان معناست که متولدین این ماه با احساسات طرف مقابل به خوبی ارتباط برقرار می کنند،لذا چنین افرادی به خوبی با دیگران تعامل داشته و در عین حال برای فعالیت در زمینه سیاست و آموزش و مدیریت بسیار مناسبند.

 مرداد

هوش متولدین مرداد ماه به لحاظ درون فردی است. آن ها به خوبی به میزان قدرت و محدودیت خود واقفند و توانمندی برقراری رابطه عمیقی بین خود و افکارشان دارند. متولدین این ماه چنانچه چیزی برایشان جذابیت داشته باشد در رسیدن به آن دست از تلاش برنمی دارند.

حتمن بخوانید: داستان مهمان سمج که باعث کتک خوردن زن صاحبخانه شد!

 شهریور

متولدین شهریور ماه به خوبی در این که چگونه برای معادلات زندگی راهکار بیابند، مهارت و قابلیت دارند .این موضوع به دلیل هوش منطقی و حسابگرانه آن ها است. متولدین این ماه به خوبی قادرند تا به کمک نیروی عقل خود سخت ترین و پیچیده ترین معادلات را به روش منطقی حل کنند و نیز قادرند حکمت خود را برای درک و فهم صحیح مسائل به کار بگیرند.

مهر

عشق زیادی که متولدین این ماه نسبت به موسیقی دارند در واقع نشانگر هوش موسیقی آن هااست. این بدان معنا نیست که هر متولد ماه مهری یک موسیقی دان و یا خواننده است. بلکه در خصوص ملودی و آهنگ موسیقی های مختلف اطلاعات زیادی دارند.

 آبان

متولدین این ماه هوش دیداری و سه بعدی دارند . این افراد قادرند خیلی خوب به شخصیت افراد مقابل پی ببرند همچنین متولدین این ماه غالبا از حس ششم برخوردارند.

خیلی جالبه: چیستان خون سیاه: اون چیه که خون سیاه رو می خوره اما راه سفید میره؟

 آذر

متولدین ماه آذر به لحاظ معنوی خود را با محیط و اطرافیان هماهنگ می کنند. این افراد از هوش مربوط بر شناخت جهان هستی برخوردار هستند. متولدین این ماه از این که در مورد زندگی، جهان هستی، تجربیات بشری و مسائلی از این قبیل به صحبت بنشینند، لذت می برند.

 دی

متولدین این ماه نیز همچون متولدین شهریور از هوش منطقی و حسابگرانه برخوردارند. آن ها همواره به یافتن معیار های واقعی و شواهد مستند، بیشتر از رسیدن به راه حل نهایی مسائل توجه دارند.

 بهمن

متولدین بهمن ماه از هوش مبنی بر شناخت طبیعت برخوردارند. آن ها معتقدند وجود هر چیزی در طبیعت نامربوط و بی دلیل نسبت به چیزهای دیگر نیست.

 اسفند

متولدین ماه اسفند همچون متولدین تیرماه از هوش میان فردی بهره مند هستند به عنوان مثال اگر بفهمند دوستشان آسیبی دیده، هر کاری می کنند تا مطمئن شوند که دیگر حال دوستشان خوب است. متولدین این ماه علاقمند به آشنایی با افرادی جدید بوده و یا عاشق تجربه موضوعات جدید هستند.

برایتان جالب خواهد بود

خانوم مکانیک کدوم کشور خوشگل تره؟ دختر ایرانی واقعا کراشه!

داستان آباد شدن و خراب شدن عالم با سبیل شاه عباس!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا