سرگرمی

سوال هوش تصویری: کدام زن یک قاتل روانی است؟

سوال هوش قاتل روانی چه کسی است؟  آیا می خواهید میزان هوش خود را به چالش بکشید؟ اگر واقعا باهوش هستید بگویید کدام زن یک قاتل روانی است؟

این آزمون سرگرمی ذهن شما را به چالش خواهد کشید، پس حسابی دقت کنید و این تست هوش تصویری را دست کم نگیرید. این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

 

برخی از این چالش‌ها مانند سوال هوش قاتل روانی باعث می‌شوند حواس‌مان را زیر سوال ببریم، مانند حواس ادراک، و این به درک بهتر خود، درک محدودیت‌هایمان و زیر سؤال بردن توانایی‌های بینایی‌مان کمک می‌کند، عمدتاً به این دلیل که ما همیشه با محرک‌های بصری مختلف بمباران می‌شویم که معمولاً موجب پراکندگی ذهنی می شوند.

تا می توانید تمام حواس خود را در این لحظه متوجه این سوال هوش قاتل روانی کنید. تمام علائم و شواهد موجود در عکس را از نظرتان دور نکنید. این تست قرار است حسابی شما را غافلگیر کند. بنابراین تا می توانید از تمام قوای ذهنی خود استفاده کنید.

 

سوال هوش تصویری: کدام زن یک قاتل روانی است؟

سوال هوش قاتل روانی

باید بگوییم که تنها گفتن این که خیلی دقت بالایی داریم کافی نیست. شما باید بتوانید بسیاری از معماهای فکری و پازل های تصویری را حل کنید. در گذشته چیستان ها بسیار مرسوم بود. امروزه در دنیای دیجیتال چه کنیم تا باهوش تر شویم؟

اگر خیلی باهوش هستی آزمون امروز یعنی سوال هوش قاتل روانی را از دست نده! مطمئن باشید که این تست افراد بسیاری را گیج کرده و اگر جواب درست را یافتید به خود آفرین بگویید!

حتما ببینید: سوال هوش تصویری: چه کسی عروس نیست؟

جواب سوال هوش قاتل روانی کیست در پایین صفحه

نتیجه را در پایین صفحه قرار داده ایم قبل از این که شکست بخورید باز هم دوباره برگردید و به تصویر سوال هوش قاتل روانی نگاهی بیندازید.

.

.

.

.

.

.

.

نتیجه سوال هوش قاتل روانی:

سوال هوش قاتل روانی-نتیجه آزمون هوش

نتیجه سوال هوش قاتل روانی:

زن سمت چپ که لباس سبز پوشیده است قاتل است. زیرا او لیستی از افرادی که حذف کرده است را روی دیوار پشت سرش نصب کرده است!

جالب است : تست هوش مادربزرگ قاتل: کارآگاه ها بگویید قاتل کیست؟!

آیا توانستید درست حدس بزنید؟

این آزمون های هوش مانند سوال هوش قاتل روانی می‌توانند علاوه بر محتوای سرگرمی عملکرد مغزی شما را نیز افزایش دهند. معمولا همه ما در طول روز در حال انجام کارهای تکراری هستیم و گاهی احساس می کنیم که مغز در یک حالت پیش فرض و ربات گونه به فعالیت می پردازد.

بنابراین همه ما بایستی با انجام یک سری تمرینات، نبوغ و قوه خلاقیت فکری خود را تحریک کنیم. این آزمون های هوش تصویری یکی از بهترین چالش های مغزی پیش روی شماست. شما فقط باید چند دقیقه در روز را به حل این نوع از تست ها اختصاص دهید. باور کنید پشیمان نخواهید شد.

لینک های مرتبط:

هوش تصویری: اگر باهوشی بگو چه کسی قاتل است؟

سوال هوش مادربزرگ خون آشام: کدامشان انسان عادی نیست؟!

 مادربزرگ قلابی که خطرناک و فریبکار است:می توانید تشخیصش دهید؟!

 هوش تصویری زامبی: چند زامبی اینجاست؟!

 

 

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. من پیدا کردم
  خانم سمت چپ یک قاتله
  عکسهای رو یخچال رو آدما رو خط زده یعنی اونارو کشته

 2. اشتباهه،سمت چپی می‌تونه کارآگاه باشه،احتمالش هم بیشتره ولی زن سمت راستی گلای روی میزش خونی شدن

  1. سمت راستی اگر انبر دستش هم خونی و قرمز بود احتمالش بالا میرفت
   ولی به صورت کلی طراح منظورش عکس های خط خورده سمت چپ بوده
   و مورد دیگه کارگاه روی یخچال خونش دیگه عکس مقتولین رو نمیزنه!

 3. ممکنه عکس گمراه کننده باشه
  اما زن سمت راست با کمان باز یکی از حالات روانی رو داره اگر خنده داشت هم بدر میشد

 4. جوابتون اشتباهه… اونی که لیست از مقتولین تهیه کرده قاتل روانی نیست. قاتلی حرفه ای هست که با برنامه ریزی کارشو انجام میداده. قاتل روانی کسی هست که کارش حساب کتاب نداره ،روانیه دیگه.. پس زن سمت راست جواب صحیحه

 5. زن سمت راستیه هم یا شکنجه گره یا یه زن باهوشه که داره کارای خبیثانه انجام میده مثل تو فیلما که میرن انگشت ترفو در میارن برای بالا کشیدن اموالش

  1. در اینگونه تست ها معمولا سعی میکنن با یک حواس پرتی نکته های اصلی رو از دیدمون خارج کنن، ولی شکنجه گر بودن هم بهش میاد :>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا