سرگرمی

عجایب: با دختری که بیش از 8000 بار در روز عطسه می کند آشنا شوید!

8000 هزار بار عطسه در یک روز: مادر این کودک، آیرا ساکسنا، از چند پزشک برای درمان دخترش که از بیماری عجیبی رنج می برد، درخواست کمک کرده است زیرا او روزانه بیش از 8000 بار عطسه می کند. تعداد عطسه های غیرارادی آن حدود 10 بار در دقیقه بود. پزشکان پیشنهاد کرده اند که علت ممکن است سیگنال های نادرست ارسال شده توسط مغز باشد، اما هنوز مطمئن نیستند. با بخش سرگرمی از مجله گفتنی همراه باشید.

8000 هزار بار عطسه در یک روز

عطسه کردن در حالت کلی فرآیند نرمالی است که در بدن اتفاق می‌افتد. اما در برخی از مواقع آن‌قدر طولانی می‌شود که عملکرد فرد را مختل می‌کند. هر چند عطسه‌های پشت سر هم می تواند بسیار آزار دهنده باشد، اما معمولاً نشان دهنده بیماری جدی نیست.

این مطلب رو از دست نده: پدیده های عجیبی که هنگام خواب برای انسان اتفاق می افتد

پزشکان از ماجرای آیرا که بیش از 8000 بار در روز عطسه می کند، گیج

شده اند!

پزشکان در مورد وضعیت این دختر ابهام دارند و سرماخوردگی یا آلرژی در مورد او را رد کرده اند. تنها زمانی که آیرا عطسه نمی کند زمانی است که خواب است. از خواب بیدار می شود باز می گردد و ایرا می گوید از زمانی که شروع به عطسه کرده است نتوانسته به مدرسه برود. مادرش پریا او را به یک کلینیک تخصصی برد، اما هیچ کس نتوانست این مشکل را تشخیص دهد یا متوقف کند.

لینک های مرتبط:

عجیب ترین چیزهایی که در آمازون به فروش می رسد!

10 وسایل خواب عجیب: از بالش شتر مرغ تا کپسول خواب!

عجیب ترین قوانین کار در کشورهای مختلف را بدانید

5 تا از عجیب ترین مراسم های تدفین در جهان که شوکه کننده است

 

 

 

 

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا