سرگرمی

5 ثانیه فرصت داری سگی که با بقیه فرق داره رو پیدا کنی!!!

چالش بصری امروز بسیار متفاوت است. به عکس با دقت نگاه کنید و سعی کنید سگ متفاوت را پیدا کنید. شما بایستی در کوتاه ترین زمان ممکن بر این چالش بصری غلبه کنید. اگر بتوانید در کمتر از 3 ثانیه این کار را انجام دهید رکورد محسوب می شود. امروز در بخش سرگرمی مجله گفتنی با چالش بینایی در خدمت شما خواهیم بود. خودتان را محک بزنید.

چالش بینایی چیست؟

چالش بینایی که به عنوان چالش ها، تست های بصری، پازل های بصری یا منطقی نیز شناخته می شود، یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر قبل از رعایت یا عدم رعایت محدودیت زمانی است.

یک سگ متفاوت از بقیه وجود دارد که باید در کمتراز 5 ثانیه آن را پیدا کنید.

در این چالش بینایی چه باید کرد ؟ آسان است. به تصویر زیر با دقت نگاه کنید و از سرگیجه و سردرگمی تعداد زیاد سگ ها برای یافتن هدف خودداری کنید. در اینجا شما باید سگی که متفاوت است را پیدا کنید.آیا محدودیت زمانی دارید؟ زمان مشخصی برای یافتن آن وجود ندارد، اما تنها چالش این است که شما باید این کار را در اسرع وقت انجام دهید. کمتر از 3 ثانیه رکورد محسوب می شود.

چه توصیه ای به شما می کنیم؟ این نوع آزمایش نیاز به دید بسیار واضح برای چند ثانیه دارد. به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم هر چیزی را که حواس تان را پرت می کند کنار بگذارید و برای یافتن جزئیات به هر شکل با دقت نگاه کنید.

 

چالش بصری- پیدان کردن سگ متفاوت

اگر نتوانستید در زمان تعیین شده آن را پیدا کنید، احساس بدی نداشته باشید. این یک بازی است. هم می توانید برنده شوید و هم ببازید.

این چالش رو هم امتحان کن: ” تست شخصیت+از نظر بقیه سخن گوی خوبی هستید؟”

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + پنج =

دکمه بازگشت به بالا