;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید: هرگز کسی را که با شما مثل یک آدم معمولی رفتار می کند دوست نداشته باشید!

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید: عشق پدیده خارق العاده است و ما هر روز با این جمله مواجه می شویم که عاشق شدن معجزه ای ارزشمند  است و برای هر کس رخ نمی دهد. اما آیا باید در عشق عجله کرد؟

ما در این بخش از سبک زندگی 7 درس را که باید بعد از 40 سالگی یاد بگیرید خواهیم گفت.

شاید جالب باشد: تمیز کردن سینک ظرفشویی با دو روش فوق العاده و بدون زحمت که باعث براق شدن آن می شود!

وقتی بالغ تر و پخته تر می شویم نگاهمان نیز تکامل یافته تر و واقع نگرانه تر می شود. چه تا این سن عاشق شده باشیم یا نه اما این سن بهترین دوره برای آموختن درس های مهم زندگی ست. شما دیگر به پدیده عشق مانند امری گذرا و ناپایدار فکر نمی کنید.

شاید جالب باشد: سبزه عید: آموزش مرحله به مرحله کاشت با نکات، خیلی آسان امسال هنر نمایی کن

برای آن که در تجربه عشقی تان موفق باشید لازم است این درس ها را فرا گیرید.

عشق با وجود زیبایی گاهی می تواند، دردناک، نادرست و بدون نتیجه باشد. با خواندن این مقاله یاد خواهید گرفت که چگونه به این پدیده بهتر و واقع بینانه تر نگاه کنید. با گفتنی همراه باشید.

هرگز کسی را که با شما مثل یک آدم معمولی رفتار می کند دوست نداشته باشید.

(اسکار وایلد)

اسکار وایلد در جوانی وقت خود را برای موعظه این کلمات به ما تلف می کرد. اما برخی از ما هرگز به حرف کسی گوش ندادیم و بارها و بارها عاشق افراد اشتباهی شدیم؛ افرادی که با ما خوب رفتار نکردند.

روانشناسی جالب: شخصیت شناسی خال های بدن را بفهمید، این که در کدام قسمت بدن خال دارید حقایق جالبی را لو می دهد

ممکن است جزو آن دسته از افراد باشید که عشق را تجربه نکرده اید و حتی از این که نسبت به این موضوع سخت گیر و محتاط هستید خودتان را سرزنش می کنید. اگرچه عاشق شدن ارزشمند است اما آگاهی برای قرار نگرفتن در روابط مخرب از آن هم ارزشمندتر است.

درس هایی که باید بعد از 40 سالگی یاد بگیرید:

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید عکس 1

1.خودتان را دوست دارید

همانطور که بالغ می شویم و تجربیات بد زندگی را پشت سر می گذاریم، بسیاری از ما یاد می گیریم که برای حرکت در مسیر مثبت باید یاد بگیریم که خودمان را دوست داشته باشیم.

وقتی خودمان را دوست داریم خودمان را در اولویت قرار می دهیم و این واقعاً چیز خوبی است. مطمئناً، ممکن است لازم باشد به دیگران ببخشیم، اما نمی‌توانیم بدون مراقبت از خودمان این کار را انجام دهیم.

این تست رو هم ببین: آزمون شناسایی مقصر اصلی کیه؟ اگر زرنگی بگو!

اما وقتی صحبت از عشق به میان می‌آید، بسیاری از افراد از شریکی که فقط حواسش به خودشان است دوری می‌کنند – و اینها همان شرکایی هستند که می‌خواهید از آنها دوری کنید.

شما می خواهید شریکی را جذب کنید که قدر شما را بداند و توانایی شما را در اولویت قرار دادن خود تحسین کند. اگرچه ممکن است زمان ببرد، اما این کار باعث می‌شود که از میان انبوه علایق عشقی بالقوه غربال کنید و به بهترین‌ها در بالای صفحه برسید.

چالشی و سخت: آزمون هوش خون آشام درستکار کدومه؟ کدومشون خون آدما رو تو شیشه نکرده؟!

2.یک زندگی کامل دارید

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید: اگر مدتی است که مجرد بوده اید، احتمالاً زندگی خود را با چیزهای بسیار جالبی پر کرده اید. فعالیت های سرگرم کننده، دیدارهای خانوادگی، تعطیلات و کار، همگی وقت شما را می گیرند.

حتی ممکن است از یک رابطه قبلی فرزندانی داشته باشید و قرار دادن یک قرار در وسط همه اینها می تواند سخت باشد. آیا داشتن چنین زندگی کامل و این همه انتخاب در دسترس شما فوق العاده نیست.

در صورت تمایل می توانید دوباره اولویت بندی کنید. شما می توانید برخی از چیزها را در اطراف خود جابه جا کنید تا در یک شریک بالقوه قرار بگیرید و ببینید که چگونه پیش می رود. این کاملاً به شما بستگی دارد که چقدر زمان می خواهید به دیگری اختصاص دهید.

معمای جالب: آزمون بینایی گربه اشرافی رو پیدا کنید و بینایی قوی تونو به رخ ملت بکشید!

3. شما از خود محافظت می کنید

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید: بسیاری از ما توسط کسی که دوستش داشتیم به شدت آسیب دیده ایم و این زخم ها مدت زیادی طول می کشد تا خوب شوند  و یا اینکه در اطرافیانمان تجاربی دردناک دیده ایم و نمی خواهیم برای ما هم رخ دهد.

اگرچه که منظور این نیست که از ارتباط باید ترسید بلکه هدف، آگاهی از رابطه ای است که وارد آن می شویم. امروزه عشق تبدیل به هدف شده است نه امکانی برای بهتر شدن و معنادارتر شدن زندگی ما و این حس اگر با آدم های نامناسب پیوند بخورند می توانند معنای زندگی مان را از هم بپاشند.

ما می توانیم از ملاقات با شخص جدید خسته شویم و مراقب خود باشیم. محافظت از خود ذاتاً چیز بدی نیست.

در هر صورت، این کار هوشمندانه ای است که باید انجام داد. چرا کسی باید با عجله به یک رابطه دیگر بازگردد تا همان اتفاق دوباره تکرار شود؟ هنگامی که از خود محافظت می کنیم، مراقب افرادی هستیم که به زندگی خود راه می دهیم.

هر چه بیشتر مراقب باشیم، کمتر عاشق یک بازنده می شویم.

اگه گفتی جوابش چی میشه: معمای به وقت صبح: یک اشتباه غیر منطقی در تصویر است آیا می توانید حدس بزنید؟!

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید:

4. از فضای خود لذت می برید

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید: اینکه بتوانید از فضای شخصی خود لذت ببرید، یک چیز دوست داشتنی است. در زمان‌های خلوت – چه در تعطیلات آخر هفته به تنهایی یا یک شب در کنار آتش – ما به خودسازی و درون‌نگری اجازه می‌دهیم.

این بسیار سالم است و به ما کمک می‌کند تا افراد خوش‌بین‌تری باشیم. با این حال، گاهی اوقات، در حالی که ما یک همراه در زندگی می خواهیم، ​​لزوما نمی خواهیم همه آن فضا را با آنها به اشتراک بگذاریم.

این کاملا قابل درک است و هر کسی که ارزش نمکش را داشته باشد به آن احترام می گذارد و فضای شما را در اختیار شما قرار می دهد. اگر آنها خوشحال هستند که فضای شما را در اختیار شما قرار می دهند، متوجه خواهید شد که در مسیر درستی هستید.

شاید جالب باشد: فرق رابطه عاشقانه و رل زدن مردم ژاپن با آمریکایی ها را تا به حال می دانستید؟

5. شما از احمق ها رنج نمی برید

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید: در طول سال ها یاد گرفته اید که افرادی را که به نظر می رسد احتمال تلف کردن وقت شما زیاد است را سرگرم نکنید. شما از طریق تجربه متوجه شده اید که این افراد احتمالا چه کسانی هستند و مدت زیادی طول نمی کشد که آنها را از زندگی خود رها کنید.

این واقعا فوق العاده است. عقل پاداش بزرگی است. مسیر ملاقات با کسی که واقعاً برای شما مناسب است به دلیل این موهبت روشن است.

پیشنهاد می شود: هدف مردان و زنان از ازدواج: زنان و مردان بخاطر این نیازها ازدواج می کنند!

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید:

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید عکس 2

این هم جالبه: زنان و مردان خوش چهره متولد کدام ماههای سال هستند؟

6. شما استقلال خود را دارید

وقتی مجرد هستید یاد می گیرید از هر نظر مراقب خود باشید. شما کار می کنید تا پول خود را داشته باشید و دوستان و خانواده خود را برای شرکت داشته باشید. زمانی فرا می رسد که اگر هرگز کسی را ندیده اید، می توانید به راحتی زنده بمانید.

وقتی به این نقطه رسیدیم انتخاب با ماست. ما می توانیم هر کاری که می خواهیم انجام دهیم – نیازی به ملاقات با کسی نداریم مگر اینکه واقعاً بخواهیم عاشق شویم.

همچنین بخوانید: هدف مردان و زنان از ازدواج: زنان و مردان بخاطر این نیازها ازدواج می کنند!

7. شما یک رابطه معنی دار می خواهید

بعد از 40 سالگی یاد بگیرید: همانطور که بزرگتر می شویم، می خواهیم رابطه ای مفید و معنادار داشته باشیم. ما می خواهیم در همان صفحه با تاریخ جدید خود باشیم. ما می خواهیم نقاط مشترک زیادی داشته باشیم، بتوانیم با هم صحبت کنیم و در عین حال آن جذابیت فیزیکی را داشته باشیم.

دیگر به اندازه کافی خوب نیست که به سادگی با اولین کسی که احساس می کنیم جذبش می کنیم و به بهترین ها امیدواریم ارتباط برقرار کنیم. ما به عنوان افراد بالغ بیشتر می خواهیم.

بخوانید: چگونه بفهمم شوهرم دیگر مرا نمی خواهد؟ نشانه های عدم علاقه مردان

در مورد عاشق شدن، تجربه و خرد دارایی های فوق العاده ای هستند.

با افزایش سن، عاشق شدن سخت‌تر می‌شود، اما آیا واقعاً عشقی است که در جوانی پیدا می‌کنیم یا شیفتگی؟ عشق واقعی همان چیزی است که وقتی بالغ می شویم به دنبال آن می گردیم و اگرچه یافتن آن ممکن است سخت تر باشد، ماندگارتر و بسیار مفیدتر است.

بنابراین وقت خود را صرف پیدا کردن عشقی پایدار کنید، این کار اگرچه سخت به نظر می رسد حداقل می دانید وقتی آنها را پیدا کردید برای مدت طولانی مناسب خواهند بود.

مطالب دیگر که کاربران در حال خواندن هستند: 

عجیب و خواندنی: داستان جنایی عاشقانه: عکس مرد غریبه را وقتی در جیب مانتوی زنم دیدم، خشکم زد!

از دست نده: پسری که قصد ازدواج ندارد را چطور بشناسیم؟!

خوشمزه و راحت: شیرینی های کوچولو برای عید نوروز خیلی ساده و آسان حتما امتحان کنید

معمای جدید: تست هوش جانی خطرناک کیه؟ اگه نبوغ داری معما رو حل کن!

راز ازدواج موفق: زن و شوهرهایی که این ویژگی ها را دارند هیچ وقت طلاق نمی گیرند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سه =

دکمه بازگشت به بالا