;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

ویژگی های بد در مردها که زنان را فراری می دهد!

ویژگی های بد در مردها: در بخش سبک زندگی امروز به مقوله ای پرداخته ایم که هم برای مردان و هم برای زنان آموزنده خواهد بود. اگر احساس می‌کنید که چیزی در رابطه‌تان درست نیست، فورا آن را به گردن خود نیندازید. اگر رفتار مرد مورد نظر شما غیرقابل تحمل است، وقت آن است که کمی بیشتر در مورد اعمال او فکر کنید.

زندگی کردن با یک مرد بد می‌تواند بسیار عذاب‌آور باشد. در نتیجه، بهتر است قبل از ازدواج عجله نکنید و برای شناخت فرد مقابل خود زمان کافی بگذارید. مشاوره ازدواج می‌تواند بسیاری از ویژگی‌های طرفین را رو کند. چه بسا بسیاری از ویژگی‌های بد افراد قابل برطرف شدن هستند و می‌توان با کمک مشاور، به ارتقای شخصیتی آن‌ها امید بست.

حتما بخوانید: چرا زنان مهربان عاشق مردان بدجنس می شوند؟

ویژگی های بد در مردها: برای ایجاد یک رابطه پایدار و با کیفیت به دو فرد جدی و بالغ نیاز است. نمی توان به سادگی این کار را به تنهایی انجام داد. البته هیچ کس کامل نیست، اما ویژگی های بدی در یک مرد وجود دارد که حتما باید از آنها آگاه باشید. در بخش رابطه و ازدواج مجله اینترنتی گفتنی  ویژگی های بد در مردها بررسی شده است. با ما همرا باشید.

ویژگی های بد در مردها:

حتما بخوانید: سردمزاجی در رابطه را بدون نیاز به پزشک درمان کنید: خانم ها بیشتر مراقبت کنید

ویژگی های بد در مردها

1. او به شما اهمیت نمی دهد

اگر در یک رابطه هستید، باید به یک اندازه به یکدیگر اهمیت دهید. اگر شما تنها کسی هستید که با او تماس می گیرید، پیام می فرستید یا با او تماس می گیرید، مشکلی وجود دارد. او باید به همان اندازه که شما به او فکر می کنید در مورد شما فکر کند. نادیده گرفتن شما به روشی مشابه فقط شما را خسته می کند.

حتما ببین: چیزهایی که رابطه عاشقانه را نابود می‌کنند!

2. او خودخواه و خود محور است

ویژگی های بد در مردها، شما همیشه فقط جایی که او می خواهد می روید و فقط کارهایی را انجام می دهید که او دوست دارد؟ این اصلا رفتار درست نیست. علاوه بر این، اگر او همیشه فقط به خودش فکر می کند، او شما را استثمار می کند. این کاری است که افراد خودمحور انجام می دهند و این یکی از بدترین ویژگی های یک مرد بد است. شما هرگز نخواهید توانست با چنین مردی رابطه سالم برقرار کنید.

خیلی جالبه: شریک زندگی من مانند یک مادر یا یک پدر رفتار می کند، چه کاری می توانم انجام دهم؟

3. او شما را یک فرد معمولی می داند

 

ویژگی های بد در مردها، اگر در کنار او احساس خاصی نمی کنید، یا اگر او واقعا برای از دست دادن شما اهمیتی ندارد، نباید وقت و انرژی خود را برای او تلف کنید. زیرا چنین مردانی فقط می خواهند وقت بگذرانند و هیچ تعهدی ندارند.

جالب است بخوانید: بمباران عشق چیست؟ چه فرقی با عاشق شدن دارد؟

4. چندین بار او را در یک دروغ گیر انداخته اید

ویژگی های بد در مردها، این در واقع یک مشکل بسیار بزرگ است. حتی اگر دروغ های او کوچک و بی ربط به نظر برسد، چگونه متوجه می شوید که او حقیقت را می گوید؟ اگر او قادر به دروغ گفتن باشد، به خصوص اگر هیچ دلیلی برای آن وجود نداشته باشد، نباید به او اعتماد کرد.
۹.اصلا محبت خود را به شما نشان نمی دهد
یک مرد باید کاری کند که شما احساس کنید خاص و متفاوت از بقیه دخترها هستید. اگر او هرگز به شما تعارف نمی کند یا چیز با محبت و شیرینی به شما نمی گوید، ممکن است احساس کنید که نادیده گرفته شده اید و احتمالا از نشان دادن احساسات خود می ترسید. این کاری نیست که یک مرد خوب انجام دهد. او مجبور نیست همیشه به شما محبت کند، اما حداقل باید کاری کند که شما احساس خاصی داشته باشید.

5. او به شما احساس بی لیاقتی می دهد

ویژگی های بد در مردها، اگر هیچ کاری از نظر او درست به نظر نمی رسد و او همیشه از شما انتقاد می کند، او کسی است که لیاقت شما را ندارد. یک شریک همیشه باید حامی باشد و اگر مرد مورد نظر شما چنین نیست، او شریک خوبی نخواهد بود.

جالب است بدانید: چه مدت طول می کشد تا از طلاق عبور کنیم؟

6. او آنچه را که برای شما مهم است، کوچک جلوه می دهد

ویژگی های بد در مردها، اگر شما دو نفر علایق، سرگرمی‌ها یا برنامه‌های متفاوتی دارید و او فکر می‌کند که او مهم‌تر است، یا حتی به انتخاب‌های زندگی‌تان می‌خندد و اظهار می‌کند که آنها احمقانه و بی‌ربط هستند، به این معنی است که او مغرور است. بنابراین باید در کنار او تجدید نظر کنید. او حداقل باید به شما و سبک زندگی شما احترام بگذارد و اگر این طور نیست، او نمی تواند شریک زندگی خوبی باشد.

7. هرگز به وعده ها وفا نمی کند

مردم هرگز نباید قول بدهند اگر نمی توانند به آنها عمل کنند. اگر کسی بداند که در این کار بد است، اشکالی ندارد، اما اگر مرد مورد نظر شما وعده های بی شماری را زیر پا گذاشته، نمی توانید به او اعتماد کنید. این نشان می دهد که او به اندازه کافی بالغ نیست. این ویژگی فردی نیست که بتواند رابطه ای پایدار و سالم ایجاد کند و آن را حفظ کند.

8. کنترل کننده

ویژگی های بد در مردها، داشتن یک رابطه هرگز نباید به مرد مورد نظر تان این حق را بدهد که بر اعمال شما تأثیر بگذارد یا سعی کند شما را از انجام کاری منع کند. شما انسان آزاده ای هستید و او باید از هر نظر به شما احترام بگذارد. به عنوان مثال، اگر او حسادت می کند و سعی می کند شما را از مردان دیگر دور نگه دارد، این فقط نشان می دهد که عزت نفس او پایین است و هر مردی را یک تهدید می بیند.

حتما ببینید: چرا مردان بر خلاف زنان هنگام خرید زود خسته می شوند!

9. به دخترانی که به او ضربه می زنند امید می دهد

ویژگی های بد در مردها، این قطعا یکی از آزاردهنده ترین ویژگی های منفی یک مرد است. اگر مرد مورد نظر شما با دخترانی که آشکارا به ظاهر دوستش دارند، معاشقه می‌کند و به آن ها دروغ می گوید و هیچ تعهدی ندارد، او واقعا نابالغ است.

۱0- خراب کردن رابطه همسر با دوستانش

بسیاری از زنان ایرانی پس از ازدواج روابط خود را با دوستانشان قطع می کنند و جالب تر آن است که با دوستان همسر خود رفت و آمد خانوادگی دارند. برخی از این زنان خود مقصر هستند و برای روابط دوستانه و سال ها وقتی که برای آن گذاشته اند، ارزش قائل نیستند؛ اما برخی از زنان که چنین رفتاری ندارند، اسیر یک مرد بد شده اند.

از آن جایی که برخی از مردان خود را مالک همسرشان می دانند، اجازه رفت و آمد او را با دوستانش نمی دهند. این افراد هیچ هدفی جز محدود کردن شما ندارند. اگر از دوستانتان بد می گوید و به هر دلیلی قصد جدا کردن شما از آن ها را دارد، بدانید که در آینده هم سعی می کند چیزهای دیگری را کنترل کند. هر انسانی در کنار خود باید دوستانی داشته باشد و برقراری روابط انسانی و اجتماعی از ویژگی های ذاتی انسان است. هیچ چیزی نباید مانع رفع این نیاز شود.

خیلی جالبه: چرا همیشه در روابط عشقی شکست می خورم؟

11- جلوگیری از ادامه تحصیل و اشتغال

متأسفانه در کشور ما کار کردن و شاغل بودن برای زنان جز اولویت ها محسوب نمی شود. زنان هم مانند مردان می توانند شاغل باشند و درآمد داشته باشند. یک زن موفق پا به پای همسرش کار می کند و خرج خانواده را می دهد؛ اما بسیاری از مردان مانع داشتن شغل و استقلال مالی همسر خود می شوند.

آن ها مدام با بهانه ای مثل «من هر چقدر پول بخواهی در اختیارت می گذارم »، «ما احتیاج به درآمد تو نداریم » و… سعی می کنند زن را از کار کردن منصرف کنند. چه بسا به خود اجازه می دهند برای اشتغال زن تصمیم گیری کنند.

یکی دیگر از ویژگی های بد در مردها این است که مانع ادامه تحصیل همسر خود می شود. شما به عنوان یک انسان حق دارید در مورد کار و تحصیل خود تصمیم بگیرید و هیچ کسی هم اجازه ندارد در مورد این مسائل شما نظر دهد، مگر این که بخواهد کمکتان کند و حامی شما باشد.

تحصیلات و آگاهی مهم ترین چیزهایی است که یک مرد بد را می ترساند. اگر آگاهی و دانش شما بالا رود، مرد قدرت و جایگاه خود را متزلزل می بیند و احساس خطر می کند. به هیچ عنوان با مردی وارد رابطه نشوید که به خود اجازه دخالت در این موارد را می دهد.

۱2- حسادت و شک

برخی از مردان حتی به همسر خود هم حسودی می کنند و چشم دیدن موفقیت و خوشی او را ندارند. یکی از ویژگی های بارز مرد بد در زندگی مشترک همین حسادت است. این مردان همیشه احساس شک دارند و به هر دلیلی به همسر خود شک می کنند. علاوه بر این، همیشه فکر می کنند که بقیه مردان قصد دزدیدن دل همسر آن ها را دارند.

ویژگی های بد در مردها: مردان حسود از روش های مختلفی برای آزمودن همسر خود استفاده می کنند. ممکن است با شماره ای ناشناس با همسر خود تماس بگیرند و واکنش او را بیازمایند. جالب این است که شما هر طوری رفتار کنید، آن ها باز هم دلیلی برای حسادت و مشکوک بودن پیدا می کنند.

مرد حسود نمی تواند از موفقیت همسرش لذت ببرد و مدام فکر می کند با هر کاری که همسرش انجام می دهد، از دیدها خارج می شود و توجه کمتری به او می شود. مردان شکاک جلوی پیشرفت همسر خود را می گیرند و تنها موفقیت، تشویق، تعریف و تمجید را برای خود می خواهند. اگر همسر این افراد خود را بیارایند، لباس آراسته بپوشند، به سر و وضع خود برسند و… متهم به تلاش برای جلب توجه می شوند. آن ها حاضر هستند همسری نامرتب و شلخته داشته باشند تا نگران نگاه مردم نباشند.

خوشحال می شویم شما هم تجربه و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لینک های بیشتر برای خواندن:

حتما ببین: عشق نادرست: به چه دلیل همیشه عاشق آدم های اشتباهی می شویم؟

حتما ببین: نشانه های یک شوهر غیر حامی: شوهرم از من حمایت نمی کند؛ باید چه کار کنم؟

5 نشانه که نشان می دهد می توانید یک رابطه جدید را شروع کنید

6 دلیل که چرا از رابطه جنسی لذت نمی برید

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا