;
سبک زندگیمهارت های زندگی

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره: شاید با خواندن این تیتر تعجب کنید اما بعضی از گیاهان هستند که طبق عقاید بعضی از افراد، باعث ایجاد خوش شانسی می شوند. حال خوش شانسی ممکن است که از هر جنبه ای وارد زندگی شما شده باشد. در این سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی این گیاهان را به شما معرفی می کنیم. با مجله گفتنی همراه باشید.

شانس چیست؟

شانس به عنوان یک مفهوم روانی، واژه‌ای است که به وقوع پیوستن رویدادها یا نتایجی اشاره دارد که به نظر بیرونی و تصادفی می‌آیند و ارتباط مستقیم با توانایی یا فعالیت‌های فرد ندارند. شانس بیشتر به فعالیت‌ها و وقایعی اطلاق می‌شود که ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی هستند و به عواملی خارجی و تصادفی بستگی دارند.

در این مفهوم، شانس می‌تواند به عنوان یک پدیده‌ی بیرونی و غیرقابل کنترل توصیف شود که در تجربه‌ی انسان‌ها وارد می‌شود. شخصی که خوش شانس دانسته می‌شود، نتایج مثبت و موفقیت‌هایی که به طور ناگهانی برای او رخ می‌دهد، به شانس او ارتباط داده می‌شود.

از سوی دیگر، فردی که بدشانس تلقی می‌شود، معمولاً با ناکامی‌ها، شکست‌ها و رویدادهای نامطلوب مواجه می‌شود که به نظر می‌رسد از کنترل خودش خارج بوده و غیرقابل پیش‌بینی هستند.

بیشتر بخوانید: خوش شانسی: ۵ وسیله که اگر در خانه باشد شانس و ثروت می آورد + عکس

این هم جالبه: تمیز کردن ماکروویو با ۶ روش فوری و ساده

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره

گیاه پالم

گیاه پالم جزء آن دسته از گیاهانی است که معروف به خوش شانسی است و باعث می‌ شود که جذابیت طبیعی شما بالا برود، و انرژی خوب را جذب کنید. به همین دلیل فنگ شویی، آن را توصیه می کند.

گیاه-پالم

درخت پول پاچیرا

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره؛ درخت پول پاچیرا همانطور که از نامش پیداست، می تواند عامل ایجاد خوش شانسی برای خانه باشد. پس این گیاه را به شما توصیه می کنیم که البته فنگ ‌شویی هم برای جذب ثروت همیشه این گیاه را توصیه می کند.

گیاه پول

گیاه پول با درختی که در مورد قبل نام بردیم، متفاوت است. این گیاه می‌ تواند عامل ایجاد خوش شانسی و جذب ثروت باشد و به طور کلی رشد، تکامل و انرژی مثبت را به همراه می آورد.

بیشتر بخوانید: بهترین روش دم کردن زعفران: آب جوش و یخ نیست!

گل بامبوی خوش شانس

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره؛ بامبو شانس همانطور که از نامش پیداست، یکی دیگر از گیاهان مورد علاقه فنگ شویی است که تجربیات مثبتی را در خانه و محل زندگی شما افزایش می دهد.

گیاه-بامبو

گیاه لیلی صلح

یکی از بهترین گیاه های توصیه شده در فنگ ‌شویی است که نیاز به نور زیادی ندارد و مراقبت خیلی سختی هم نمی‌ خواهد. فقط آن را در خانه قرار دهید و از انرژی مثبت و خوش ‌شانسی هایی که می آورد بهره مند شوید.

گیاه یشم

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره؛ گیاه یشم یکی از گیاهانی است که برگ های گرد دارد و عامل ایجاد موفقیت اعضای خانه خواهد شد. حتی می توانید آن را برای کادو و هدیه هم در سایز متوسط به دیگران بدهید، قطعاً باعث جذب ثروت می شود.

بیشتر بخوانید: دمی گوجه با ترفند مخصوص که حسابی خوشمزه میشه

ارکیده گلدانی

کافی است که یک گیاه ارکیده گلدانی را در منزل قرار دهید که در فنگ شویی هم خیلی آن را توصیه می کنند. این گیاه باعث بهبود روابط اعضای خانواده می‌ شود و رابطه بین همسران را خوب می کند، زیرا انرژی مثبتی می دهد. همچنین اکسیژن زیادی را آزاد می‌ کند که باعث می‌ شود شما خواب آرامی داشته باشید.

ارکیده-گلدانی

گیاه تولسی یا ریحان

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره؛ این گیاه مربوط به نواحی آسیایی است. گیاهی با ظاهر زیبا که بدون شک از لحاظ فلسفی انرژی مثبت را وارد منزل می کند. همچنین عامل از بین بردن باکتری ها نیز خواهد بود.

گیاه مار

گیاه مار؛ هم ظاهر جذابی دارد و هم با شرایط سخت سازگار است و مهم تر از همه اینکه گاز های سمی موجود در هوا را به خودش جذب می‌ کند، انرژی منفی را می‌ گیرد و عامل ایجاد انرژی مثبت در محیط منزل خواهد شد.

ابن هم جالبه: 5 بهترین ترفندهای تمیز کردن کف اتو

گیاه-مار

فیکوس

گیاهان آپارتمانی که میگن خوش شانسی میاره؛ گیاه فیکوس نه تنها محیط منزل شما را جذاب می‌ کند، بلکه باعث جذب ثروت شده و در فنگ شویی این گیاه نماد رونق و پول است. به همین دلیل آن را به عنوان گیاه خوش شانسی می شناسند.

اکالیپتوس

اگر به دنبال افزایش انرژی در محیط منزل هستید یا می خواهید روابط تان را بهبود ببخشید، اکالیپتوس استفاده کنید. اکالیپتوس بوی بسیار عالی دارد و حس شادابی، نشاط و تازگی را به شما می‌ دهد و وجودش در منزل عامل ایجاد خوش شانسی و جذب انرژی های خوب خواهد بود.

 

برایتان جالب خواهد بود

رنگ، روز و عدد شانس متولدین ماهها در سال 1403

بهترین ترفند گرفتن شوری غذا که حتی مامانتون بلد نیست!

بهترین روش های از بین بردن بوی بد فلاسک و قمقمه که نمی دونی!

از بین بردن سوختگی اجاق گاز استیل بدون زور زدن و خراش

6 روش جلوگیری از بخار گرفتن آینه حمام و دستشویی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا