سرگرمی

یک اشتباه در معمای تصویری حمام وجود دارد، می توانی پیدایش کنی؟!

معمای تصویری حمام: تصویر یک مکان رنگی زیبا و یکپارچه با سیستم عامل حمام را نشان می دهد. عناصر زیادی در عکس وجود دارد، لوازم بهداشتی و سینک و فرش و پنجره. اما یک اشکال در تصویر وجود دارد!

وب سایت گفتنی هر روزه انواع معمای تصویری، تست بینایی و تست هوش ریاضی و هوش تصویری را در بخش سرگرمی به اشتراک می‌گذارد.

 

همچنین در بخش عجایب، مطالب دانستنی و جالبی را می توانید بخوانید. در این مقاله نیز ما یک خطای تصویری به نام معمای تصویری حمام را برای شما نشر می دهیم.

 

برای بهبود مهارت مشاهده خود، که در همه زمینه‌های زندگی بسیار مهم است، توصیه می‌کنیم چالش‌های بیشتری مانند آنچه در بخش سرگرمی گفتنی وجود دارد انجام دهید، و همچنین برای انجام سایر فعالیت‌هایی که به تحریک ذهن کمک می‌کنند، مانند خواندن، وقت بگذارید.

تست هوش عجیب سخت : خطای تصویری مشکوک که فقط دو درصد افراد می فهمن! چی عجیبه؟!

امروز باید با دقت به جزئیات تصویر نگاه کنید. اگر دوست دارید مهارت های شناختی خود را به چالش بکشید تست هوش امروز را از دست ندهید.

یک اشتباه در معمای تصویری حمام وجود دارد، می توانی پیدایش کنی؟!

معمای تصویری حمام

همچنین بخوانید: کشورهایی که حجاب در آن ها ممنوع است

معمای تصویری حمام: ما یک وان حمام با دو شیر آب می‌بینیم که احتمالاً آب سرد و گرم می‌فرستد، یک قفسه با لوازم بهداشتی مانند یک تیغ قدیمی، پس از اصلاح، دئودورانت و پنجره ای که منظره بیرون را نشان می دهد. علاوه بر این، ما همچنین شاهد یک سینک، با همان پیشنهاد وان و دو شیر آب، یک حوله آویزان هستیم. آینه ای که تکه ای از هر شیر آب را در سینک منعکس می کند و در نهایت یک کف شطرنجی و احتمالاً یک فرش سبز. اینها همه عناصر تصویر هستند، اما حاوی یک اشکال است که فقط چابک ترین افراد قادر به یافتن آن هستند.

آیا شما آنقدر هوشمندی دارید که در همان نگاه اول بفهمید؟

.

.

.

معمای تصویری حمام: بریم سراغ جواب تست؟ آن را در زیر بررسی کنید!

.

.

.

پاسخ معمای تصویری حمام

پاسخ معمای تصویری حمام

درست است! این سینک لوله کشی ندارد، یعنی ضعیف نصب شده یا حتی کار نمی کند. اگر توانستید در زمان پیشنهادی حدس بزنید، به شما تبریک می‌گوییم! برای کسانی که هنوز این کار را نکرده‌اند، فقط در تست‌های بیشتری خود را به چالش بکشید و سهولت شما افزایش می‌یابد.

به پایان رساندن یک روز طولانی در محل کار و اینکه بتوانیم با آرامش به خانه برگردیم، یکی از چیزهایی است که بزرگسالان بیش از همه برایشان ارزش قائل هستند. راحتی خانه و غذای مورد انتظار در یخچال کلماتی هستند که تخیل کارگران و کارمندانی را که خواهان استراحت و کمی تفریح ​​در پایان روز هستند جرقه می زنند. خستگی جسمی باعث می شود ما از فعالیت های مغزی غافل شویم و این خوب نیست.

اغلب، ما از انجام کارهایی که برای ما شادی و سرگرمی به ارمغان می آورد، دست می کشیم، زیرا فکر می کنیم ممکن است هزینه یا زمان زیادی برای ما داشته باشد، اما همیشه اینطور نیست. در حال حاضر، با امکانی که اینترنت می‌تواند فراهم کند، به‌ویژه برای کسانی که می‌دانند از کجا محتوای خوب پیدا کنند، امکان دسترسی به دریایی از اطلاعات و محتوای درجه یک وجود دارد.

مجله گفتنی با انواع بازی های فکری و تست های سرگرمی این امکان را برای شما فراهم می کند!

 

لینک های مرتبط:

آیا در هوش محیطی خوب هستید؟ پس خطای این تصویر را در 4 ثانیه بگویید!

روباه پنهان شده در تصویر را فقط در 7 ثانیه پیدا کنید!

سوال هوش اتاق با ارزش چطور حل می شود؟

آیا می توانید فیل را در این مزرعه پیدا کنید؟!

 

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

  1. سلام، بعضی جوابهاتون اشتباه هست، اشتباه این تصویر مربوط به آب رو وان هست نه دستشویی؟؟؟

  2. سلام علاوه بر سینگ قسمت تخلیه اب وان هم به جای عمیق ترین محل روی دیواره بالایی در قسمت نزدیک به بالای وان نصب شده

  3. الان یه سری روشویی دیواری هست که تمام متعلقات نظیر خروجی فاضلاب و شلنگ شیرها و شیر پیسوارها پشت قرار میگیره و معلوم نیست ولی بخاطر قدمت عکس و قدیمی بودن عکس می‌توان گفت که جواب درسته

  4. بنظرم مشکل اصلی پنجره با شیشه شفاف هستش. معمولا از این پنجره تو حمام استفاده نمیکنن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا