;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوم فرد ازدواج کرده است؟!

بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر درون یک هواپیما و 3 مسافر را مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این افراد ازدواج کرده است!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد ازدواج کرده است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده همراه باشید.

این هم جالبه: داستان کاکل زری و دندون مروارید افسانه کهن فارسی!

بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این افراد ازدواج کرده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد ازدواج کرده است؟

بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوم آقا از فروشگاه شلوار دزدیده؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم هیزم شکن نادون و تازه کاره؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده

آیا متوجه شدید کدوم فرد ازدواج کرده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ بگن این مرد چرا وحشی شده و زنش رو هول داده؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده: خانمی که علامت زدیم حلقه در دستش داره و ازدواج کرده است. بعضی از کاربران خانم سمت چپ را گفته اند که کودکی دارد، ولی اصلا مشخص نیست این کودک واقعا برای او باشد.

بازی فکری شناسایی زنی که ازدواج کرده 3

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: فقط باید یک روح شناس باشی تا بگی کدوم شون روح نیست؟!

رواشناسی شخصیت: پرنده مورد علاقه ات کدومه تا بگم چجور آدمی هستی

بازی فکری: اگه شیطون شناسی، بگو کدوم دانش آموز معلمو اذیت کرده؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. اول اینکه حلقه تو دست خانم خیلی خیلی کمرنگه و تقریبا دیده نمیشه.
    خودم اول دنبال حلقه بودم ولی ندیدم.
    دوم اینکه حلقه تو دست راستش هست
    سوم اینکه دست چپ خانمی که بچه داره دیده نمیشه. شاید حلقه تو دست چپش باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا