سرگرمی

کسانی که 12 حیوان را در این تصویر پیدا می کنند هرگز نمی توانند گول بخورند!

تست بینایی گول نخوردن: برای برخی، این چالش بسیار ساده است. برای دیگران، این مأموریت پیچیده ای است و ممکن است به چند دقیقه زمان نیاز داشته باشد. آیا می توانید 12 حیوان را در تصویر پیدا کنید؟ وقت آن است که مهارت های خود را آزمایش کنید!

وقتی به تصویری که در بالا ارائه کردیم نگاه می کنید، اولین تفسیر شما چیست؟ آیا دیدن بسیاری از حیوانات برای شما آسان است یا در نهایت در یک نقطه گیر می کنید و در دیدن سایر حیوانات پنهان مشکل دارید؟

ما این تصویر را به عنوان آزمون امروز در بخش سرگرمی مجله گفتنی آورده ایم تا نحوه عملکرد مهارت های بصری شما را ارزیابی کنیم. چالش‌هایی از این دست در اینترنت بسیار رایج هستند، و اگرچه همیشه از نظر علمی و روان‌شناختی اثبات نشده‌اند، اما می‌توانند چیزهای زیادی بگویند.

همچنین این رو از دست نده: تست بینایی: ماهی پنهان شده در قطب جنوب کجاست؟

افراد فهیم که هر نوع موقعیتی را سریع مطالعه می کنند، در زندگی موفق هستند. آن ها در حوزه شخصی و حرفه ای به دلیل روش منحصر به فرد خود در تجزیه و تحلیل آن چه در اطرافشان اتفاق می افتدمهارت دارند.  حتی آن هایی که در وادار کردن مردم به خواسته‌هایشان استاد هستند، وقتی با این افراد روبرو می‌شوند. به نظر می‌رسد بسیاری از ما با این توانایی متولد شده‌ایم، زیرا رازها را به‌طور طبیعی کشف می‌کنیم، در حالی که دیگران با تلاش و درگیر شدن در فعالیت‌هایی که رشد خوب مغز را ارتقا می‌دهند، به این توانایی دست می‌یابند.

چالشی که امروز ارائه می‌کنیم، و همچنین تمام چالش‌های دیگری که می‌توانید در دسته‌بندی سرگرمی ما بیابید، یکی از آن راه‌های سرگرم‌کننده برای تکامل مهارت‌های بصری و مقاومت در برابر هر نوع فریبکاری است.

تصویر زیر را با دقت بررسی کنید-تست بینایی گول نخوردن:

به طور کلی، ما حداکثر زمان را برای مشاهده تعیین می کنیم، اما این بار شما را آزاد می گذاریم تا زمانی که نیاز دارید، جستجو کنید.

تست بینایی گول نخوردن

ماموریت شما به سادگی، یافتن تمام 12 حیوانی است که توسط نویسنده اثر ارائه شده است. برای برخی، این چالش بسیار ساده است و در 30 ثانیه تکمیل می شود. برای دیگران، این مأموریت ظریف تری است و ممکن است به چند دقیقه فداکاری نیاز داشته باشد.

سعی نکنید خودتان را با کسی مقایسه کنید-تست بینایی گول نخوردن:

فقط روی انجام مشاهده خود به بهترین شکل ممکن تمرکز کنید، و پس از پایان کار، به پایین بروید تا بدانید آنها کجا هستند و همه این حیوانات چیست!

تمام شد؟ ما امیدواریم که شما به یک نتیجه رضایت بخش دست یافته باشید! در ادامه نتایج را به شما نشان خواهیم داد: بیا پایین تر:

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی گول نخوردن:

پاسخ تست بینایی گول نخوردن

عملکرد شما چطور بود؟ ممکن است برخی از این حیوانات برای ما چندان رایج نباشند، اما مطمئناً همه آن ها را در عکس ها، فیلم ها یا نقاشی ها دیده ایم.

اگر توانستید همه آن ها را در عرض 30 ثانیه پیدا و شناسایی کنید، باید چابکی بصری بسیار جالبی داشته باشید.

با این حال، اگر برای تکمیل چالش به پاسخ نیاز داشتید، نگران نباشید! شما می توانید این مهارت را بیشتر توسعه دهید، زیرا وقتی صحبت از مشاهده می شود، هر چه بیشتر تمرین کنیم، بهتر می شویم. پس وقت را از دست ندهید و خود را در تست های تصویری دیگر به چالش بکشید!

تست های بیشتر:

آیا می توانید حیوان دیگری را که در این تصویر پنهان شده است پیدا کنید؟

تست بینایی موش خانگی:می توانید فوری به مادربزرگ بگویید موش کجاست؟!

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا