;
سرگرمی

آیا می توانید 6 شی خواسته شده را پیدا کنید؟!

تست بینایی یافتن اشیا: بازی‌های ذهنی تمرین‌های مغزی عالی هستند، علاوه بر آموزش سرعت پردازش اطلاعات توسط مغز، بازی‌ها می‌توانند به بهبود حافظه نیز کمک کنند.  تعداد کمی از مردم می توانند هر 6 شی را بدون کمک پیدا کنند. بررسی کنید که آیا شما یکی از آنها هستید؟

آیا می توانید سعی کنید پاسخ این معمای فریبنده را بیابید؟ بیایید ببینیم مغز شما چقدر سریع می تواند پاسخی را پیدا کند!

 

حتما ببین: تست دردسر بزرگ تو راهه! کی همسر پیرمرد ناقلاست؟!

 

وب سایت گفتنی هرروز انواع تست ها را در بخش سرگرمی به اشتراک می گذارد.

تست بینایی یافتن اشیا

آیا می توانید 6 شی خواسته شده را پیدا کنید؟! تمام دقت خود ار به کار بگیرد کار آسانی نیست!

تست بینایی یافتن اشیا

تست بینایی یافتن اشیا: شاید لازم باشد سوال را دوباره بخوانید. با این حال، این بار، آهسته پیش بروید. به یاد داشته باشید که پاسخ یک معما می‌تواند در بیانیه یا در سؤال باشد.

آیا هنوز به پاسخ این معما فکر می کنید؟ کمی بیشتر تلاش کنید، ما مطمئن هستیم که می توانید این کار را انجام دهید و قطعا خواهید دید که آن را به درستی حل کرده اید.

.

.

.

اگر همه آنها را پیدا کردید، تبریک می گویم!! اما اگر آن را پیدا نکردید، ناامید نشوید، نتیجه زیر را بررسی کنید و در تست های بعدی بیشتر توجه کنید و مطمئنا همه چیز را خواهید دید.

.

.

.

پاسخ تست بینایی یافتن اشیا

پاسخ تست بینایی یافتن اشیا

اجازه ندهید این فرصت از دستتان برود و با چالش های باورنکردنی که مجله گفتنی هر روز می گذارد نشان دهید که چه توانایی هایی دارید:

معماها می توانند به شکل یک سؤال یا بیانیه باشند که مسئله ای را ارائه می دهد و برای حل آن نیاز به استدلال دارد، و در حالی که بسیاری از پاسخ دادن به آنها اجتناب می کنند، نمی دانند که این کار فواید به همراه دارد.

معماها راهی برای افزایش حس استدلال شما دارند زیرا مغز شما را درگیر کرده و باعث افزایش فعالیت مغزی شما می شود. همچنین می توان گفت که تمرینی برای ذهن است.

این راهی است برای استراحت در حالی که بدن شما هنگام حل معما دوپامین ترشح می کند. دوپامین هورمون “احساس خوب” نامیده می شود. به شما آرامش می دهد و باعث می شود احساس راحتی کنید.

لینک های مرتبط:

اگر دید خوبی دارید بلافاصله موش ها را پیدا کنید

پیش بینی های بابا ونگا: حکمرانی مسلمانان بر اروپا تا سال 2043؟!

سوال هوش: کدام یک مشکل روحی ندارد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا