سرگرمی

سوال هوش چرا زن به پشت سر نگاه می کند؟

سوال هوش نگاه: چرا این خانم به پشت سرش نگاه می کند؟ چه چیزی توجه او را به خود جلب کرده است؟ آیا می خواهید میزان هوش خود را به چالش بکشید؟ اگر واقعا باهوش هستید بگویید کدام چرا زن به عقب نگاه می کند؟

این آزمون سرگرمی ذهن شما را به چالش خواهد کشید، پس حسابی دقت کنید و این تست هوش تصویری را دست کم نگیرید. این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

تست چالشی: آزمون بینایی هوش دیداری: تنها 1 درصد می توانند خرگوش گمشده پسر گریان را در عرض 10 ثانیه تشخیص دهند!

تصویر سوال هوش نگاه

سوال هوش نگاه

برخی از این چالش‌ها مانند سوال هوش نگاه باعث می‌شوند حواس‌مان را زیر سوال ببریم، مانند حواس ادراک، و این به درک بهتر خود، درک محدودیت‌هایمان و زیر سؤال بردن توانایی‌های بینایی‌مان کمک می‌کند، عمدتاً به این دلیل که ما همیشه با محرک‌های بصری مختلف بمباران می‌شویم که معمولاً موجب پراکندگی ذهنی می شوند.

برای دیدن پاسخ سوال هوش نگاه به پایین صفحه بروید:

تا می توانید تمام حواس خود را در این لحظه متوجه این سوال هوش نگاه کنید. تمام علائم و شواهد موجود در عکس را از نظرتان دور نکنید. این تست قرار است حسابی شما را غافلگیر کند. بنابراین تا می توانید از تمام قوای ذهنی خود استفاده کنید.

خیلی جالب است: سوال هوش: کدام یک مشکل روحی ندارد؟

.

.

.

باید بگوییم که تنها گفتن این که خیلی دقت بالایی داریم کافی نیست. شما باید بتوانید بسیاری از معماهای فکری و پازل های تصویری را حل کنید. در گذشته چیستان ها بسیار مرسوم بود. امروزه در دنیای دیجیتال چه کنیم تا باهوش تر شویم؟

حتما ببینید: سوال هوشی که همه را متعجب کرد: چگونه او زنده ماند؟!

.

.

.

پاسخ سوال هوش نگاه

اینم ببین: معما برای کسانی که شمه کارآگاهی دارند:صاحبخانه چه چیزی را مخفی میکند؟!

پاسخ سوال هوش نگاه

توجه خانمی که به پشت سرش نگاه می کند به بینی پسربچه جلب شده است. او به شوهر خود مشکوک است بنابراین این یکی از دلایل دقت او و خیره شدن به مادر و کودکش می باشد.

تست سوال هوش نگاه بسیار ساده بود. این نوع از سوالات هوش بیشتر می خواهند شما را با علامت های ساده که در روزمره به راحتی از کنارشان رد می شویم روبرو کند. اگر نکات دیگری به ذهنتان آمد خوشحال می شویم که آن ها را با ما به اشتراک بگذارید.

تست چالش برانگیز: تست قدرت بینایی: قابل توجه تیزبین‌ها اگر حرفه ای هستید زنگوله را پیدا کنید!

آیا توانستید درست حدس بزنید؟

این آزمون های هوش مانند سوال هوش نگاه می‌توانند علاوه بر محتوای سرگرمی عملکرد مغزی شما را نیز افزایش دهند. معمولا همه ما در طول روز در حال انجام کارهای تکراری هستیم و گاهی احساس می کنیم که مغز در یک حالت پیش فرض و ربات گونه به فعالیت می پردازد.

بنابراین همه ما بایستی با انجام یک سری تمرینات، نبوغ و قوه خلاقیت فکری خود را تحریک کنیم. این آزمون های هوش تصویری یکی از بهترین چالش های مغزی پیش روی شماست. شما فقط باید چند دقیقه در روز را به حل این نوع از تست ها اختصاص دهید. باور کنید پشیمان نخواهید شد.

لینک های مرتبط:

این تست رو هم از دست نده: بعیده این سوال هوش هولناک و حل کنی مگر اینکه نترس باشی!

سوال هوش ماشین زمان: کدام مرد از آینده آمده است؟

در یک نگاه بگویید مرد چه کاره است و چند فرزند دارد؟!

معمای مرد بدجنس: همسر مرد کیست؟ پاسخ به آن کاربران را گیج کرد!

سوال هوش تقلب: کدام فرد در حال تقلب است؟

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. چون بینی پسر بچه خیلی شبیه بینی شوهر خودشه و به این فکر میکنه شاید شوهرش پدر پنهانی اون بچه س که بچه شبیه باباش شده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا