;
سرگرمی

آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند؛ میتونی بگی کدوم یکی از زندانیا ثروتمند می باشد؟

آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند؛ در تصویر آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند ما بخشی از یک میز نهارخوری را در زندان مشاهده میکنیم که در دور آن سه فرد زندانی نشسته و مشغول خوردن غذای خود می باشند،یکی از این زندانیان دارای ثروت و قدرت زیادی در خارج از زندان می باشد.

ایا شما می توانید بگویید کدام یک از این افراد دارای قدرت و ثروت زیادی می باشد و آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند را حل نمایید؟

 

تصویر آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند

آزمون هوش شناخن زندانی ثروتمند 1

.

.

.

تحقیقات جدید نشان می دهد که بسیار از مشکلات و بیماری های مربوط به مغز بدلیل نبود یک زندگی سالم، تغذیه مناسب و در نهایت کاهش فعالیت های مغزی است. انجام منظم بازی های فکری، مغز خود را آماده و فعال نگه می دارد.برخی از افراد معتقدند که سوالات هوش تصویری و آزمون هایی مشابه آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند، می تواند میزان هوش و قدرت دقت وتمرکز شما را به چالش بکشد.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند

احتمالا خیلی ها زندانی وسطی را به عنوان یک فرد ثروتمند معرفی می کنند ولی باید بدانیم که داشتن طلا در زندان کارایی چندانی ندارد بلکه بیشتر باعث دردسر می باشد،عده ای هم زندانی سمت چپی را به عنوان فرد ثروتمند معرفی کرده اند و دلیلشان هم وجود غذاهای متنوع و رنگارنگ می باشد که وی جلوی خود دارد ولی باید بدانیم که این غذاها رو در ئقت ملاقاتی که افراد خانواده اش با وی داشته اند برایش آورده و وی در حال خوردن آنها می باشد.

زندانی ثروتمند فرد سمت راستی می باشد ،وی آدم بسیار محتاطی می باشد و برای اینکه کسی در زندان از وی اخاذی نکند و مورد هجوم و حمله دیگر زندانیان قرار نگیرد ظاهر بسیار ساده ای به خود گرفته است.

آزمون هوش شناخن زندانی ثروتمند 2

آیا آزمون هوش شناخت زندانی ثروتمند را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا