;
سرگرمی

آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل؛ فقط یک شخص تیزبین مثل کارآگاه پوآرو در 7 ثانیه میفهمه که قاتل در تصویر کدوم فرده؟

آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل؛ در تصویر آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل ما مردی را مشاهده می کنیم که در خانه خود و بر روی مبل خانه به قتل رسیده است ،پلیس سه نفر را به اتهام قتل بازداشت می کند، شما وظیفه دارید تا قاتل را در این ازمون هوش پیدا کنید.

آیا می توانید قاتل را در تصویر با توجه به نشانه های موجود در آن ظرف 7 ثانیه شناسایی کنید؟

 

تصویر آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل

آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل 1

.

.

.

اگر می خواهید خود و توانائیهای شناختی تان را بهتر بشناسید، نیازمند آن هستید که خود را با ابزارها و بازی های متعددی ازمایش کنید. برای شناخت میزان نکته سنجی، تیزبینی و حتی توانائیهای شناختی خود نیاز دارید با کمک بازی های فکری خود را بسنجید.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل

همان طور که در عنوان متن ذکر شد شما برای حل آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل نیازمند چشمانی تیزبین هستین و اگر به تصویر دقت می کردین متوجه می شدین که فرد نابینا قاتل می باشد،دسته عصای وی به صورت خاصی تعبیه شده است که در آن چاقویی جاسازی شده است ،که در تصویر به خوبی لکه های خون بر روی دسته عصای وی دیده می شود.

آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل 2

آیا آزمون هوش شناسایی قاتل مرد روی مبل را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

اهمیت سوالات هوش تصویری

افراد فهیم که هر نوع موقعیتی را سریع مطالعه می کنند، در زندگی موفق هستند. آن ها در حوزه شخصی و حرفه ای به دلیل روش منحصر به فرد خود در تجزیه و تحلیل آن چه در اطرافشان اتفاق می افتد، مهارت دارند.

حتی آن هایی که در وادار کردن مردم به خواسته‌هایشان استاد هستند، وقتی با این افراد روبرو می‌شوند متعجب و مغلوب می شوند. به نظر می‌رسد بسیاری از ما با این توانایی متولد شده‌ایم، زیرا رازها را به‌طور طبیعی کشف می‌کنیم، در حالی که دیگران با تلاش و درگیر شدن در فعالیت‌هایی که رشد خوب مغز را ارتقا می‌دهند، به این توانایی دست می‌یابند.

بازی های فکری و سوالات هوش تصویری یکی از آن فعالیت های خوب برای ارتقا و رشد مغز هستند؛ زیرا این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شوند. در حین حل این معماها، باید مسئله را کمی متفاوت و خارج از چارچوب تحلیل کنید.

چه عواملی باعث می شود در حل تست ها شکست بخوریم؟

مهم نیست که چقدر باهوش هستید، این معما ساده نیست و اکثریت قریب به اتفاق، حداقل چند بار، قبل از یافتن پاسخ صحیح شکست می خورند.

یک رژیم غذایی متعادل، آب فراوان و دور نگه داشتن استرس به مغز ما کمک می کند تا در پتانسیل کامل خود باشد، اما مانند هر عضله دیگری، نیاز به تمرین دارد.

این معما ساده به نظر می رسد، اما در واقع حل آن چندان آسان نیست. یعنی این کار بسیار دشوار است و نیاز به استفاده از تفکر منطقی و توانایی بسیار خوب در مشاهده جزئیات دارد

بسیاری از مردم عاشق حل بازی های فکری، پازل های تحلیلی و بازی هستند. بازی های فکری مانند نسخه پیچیده تری از پازل ها و معماها هستند. شما باید این پازل ها را متفاوت تحلیل کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. بهتر است از ذهن خلاق خود استفاده کنید زیرا پاسخ بازی های فکری را نمی توان به راحتی پیدا کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا