;
سرگرمی

آیا چشمانی به تیزبینی یک گربه دارید تا بتوانید 4 تفاوت تصویری را 10 ثانیه ای پیدا کنید؟

تفاوت تصویری گربه سیاه فانتزی: آیا برای یک چالش آماده هستید ؟ مهارت های خود را با تفاوت تصویری گربه سیاه فانتزی آزمایش کنید و ببینید آیا می توانید چهار تفاوت را در دو عکس گربه ها تشخیص دهید؟ ما شرط می بندیم که فقط کسانی که چشمانی به قدرت گربه ها دارند می توانند این چالش را انجام دهند ! ممکن است مشکل به نظر برسد ،با دقت نگاه کنید مطمئنا موفق خواهید شد!

این بازی مهارت های مشاهده و توانایی شما را در تشخیص تفاوت بین دو عکس در مدت زمان محدود آزمایش می کند . در حین بررسی هر تصویر برای هر گونه اختلاف ، چشمان شما مورد آزمایش قرار خواهند گرفت . پس بنشینید، استراحت کنید و برای یک بازی سرگرم‌کننده آماده شوید که مطمئناً سرتان را می‌خراشید !

پیشنهادی: حکایت قاضی زن باره؛ بازرگانی که همسرش را به قاضی معتمد شهر سپرد!

تصویر تفاوت تصویری گربه سیاه فانتزی

تفاوت تصویری گربه سیاه فانتزی 1

.

.

.

 برای یافتن چهار تفاوت بین دو تصویر، به چشمی تیزبین و رفلکس های سریع نیاز دارید برای انجام این چالش ، مهم است که وقت خود را صرف کنید و هر دو تصویر را به طور کامل اسکن کنید. با نگاهی گذرا به یک ایده کلی از صحنه شروع کنید ، سپس به عقب برگردید و جزئیات را جستجو کنید و فراموش نکنید که مراقب ساعت باشید . شما فقط 10 ثانیه فرصت دارید تا چالش را کامل کنید ! با تمرکز و اراده ، هر کسی می تواند بازی را شکست دهد ! بنابراین مهارت های خود را به نمایش بگذارید و تفاوت را با اعتماد به نفس پیدا کنید!

.

.

.

پاسخ تفاوت تصویری گربه سیاه فانتزی

همسر آقای دکتر کدوم خانوم خوشگله هست؟

تفاوت تصویری گربه سیاه فانتزی 2

آیا تفاوت تصویری گربه سیاه فانتزی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

این مطالب هم جالب هستند:

شرکت کنید: آیا می توانید 3 مورد متفاوت را در کمتر از 10 ثانیه تشخیص دهید؟ پس شروع کنید!

تصاویر نسخه‌های مدرن پرنسس‌های دیزنی پسر کش شده اند!

اگه هرکول پوآرو هستی بگو کدوم زوج هنوز ازدواج نکردن؟

حکایت جذاب مردی که از زنان دوری می کرد به تله افتاد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا