;
سرگرمی

چقدر قدرت تشخیص افراد بزه کار را دارید؟به نظر شما در تست شناسایی متهم به کودک ربایی کدام یک از افراد هستش؟

تست شناسایی متهم به کودک ربایی: امروز روز خوبی برای آزمایش توانایی ها و مهارت های شناختی شما به کمک معماها و سوالات تصویری است. به باور بسیاری تست شناسایی متهم به کودک ربایی و ازمون های مشابه، راه بسیار خوبی برای بهبود عملکردهای شناختی، حفظ حافظه، افزایش بهره وری و کاهش سطح استرس هستند.

تست شناسایی متهم به کودک ربایی

در تصویر تست شناسایی متهم به کودک ربایی سه متهم به دزدی کودک توسط پلیس دستگیر شده اند. اما پلیس در نهایت توانست با کمک نشانه های همین تصویر، کودک ربا را شناسایی کنید. اگر آماده هستید با دقت به تصویر تست شناسایی متهم به کودک ربایی نگاه کنید. تلاش کنید در کمترین زمان، این آزمون را رمزگشایی کرده و پاسخ دهید.

تست شناسایی متهم کودک ربا-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر افراد میان دو مرد تصویر به عنوان متهم به کودک ربایی دچار شک و تردید شدند. اما باید گفت که متهم به کودک ربایی، اولین فرد از سمت چپ است. در جیب های وی شکلات هایی کاکائویی وجود داره که باز شده اند واحتمالا وی به کمک این شکلات ها کودکان را فریب داده و می دزدید.

مرد وسطی نیز اگر چه اسباب بازی در دست دارد، اما از چهره بشاش، هیجانی و خندان او مشخص است که او این اسباب بازی ها را برای فرزندان خود خریداری کرده است.

 

پاسخ تست شناسایی متهم به کودک ربایی

 

تست شناسایی متهم کودک ربا-2

عجیب ترین ویژگی های افراد باهوش

1. از خود انتقاد می‌کنند

افراد باهوش از خودشان انتقاد می‌کنند! همه ما همه‌جا افرادی خودشیفته را می‌بینیم که مرتب دروغ می‌گویند چقدر خوب هستند. با این وضع اگر فردی را ببینیم که انتقادپذیر است و مرتب خودش را نقد می‌کند، نفس راحتی می‌کشیم.

همین‌که فردی به دنبال فخرفروشی و تحت‌تأثیر قراردادن دیگران نیست و پیوسته دنبال عیب‌های خود و اصلاح آنهاست، هوش او را نشان می‌دهد.

۲. ساکت‌اند

از جمله ویژگی افراد باهوش ساکت بودن آنهاست. همه فکر می‌کنند آدم‌های ساکت درون‌گرا هستند و به لحاظ روابط اجتماعی ضعیف عمل می‌کنند. این مسئله همیشه صحیح نیست.

نمی‌توان گفت که همه آدم‌های ساکت باهوش‌اند، اما افراد باهوش سعی می‌کنند اگر موقعیتش فراهم باشد گوشه‌ای ساکت بنشینند. این افراد به حرف‌هایی که زده شده گوش می‌دهند، فکر می‌کنند و خود را برای پاسخ آماده می‌کنند و همیشه سکوت را به گفت‌وگوهای بی‌هدف ترجیح می‌دهند.

۳. از مشکلاتشان فرار نمی‌کنند

فرد باهوش اجازه نمی‌دهد مشکلات فراوانی که در زندگی‌اش وجود دارند او را شکست بدهند. او پیش از اینکه مشکلاتش از کنترل خارج شوند، آنها را اولویت‌بندی می‌کنند و یکی‌یکی سراغشان می‌روند. اگر شما هم به‌راحتی با مشکلات مواجه می‌شوید، چالش‌های زندگی را با آغوش باز می‌پذیرید، به نظر می‌رسد آدم خیلی باهوشی هستید.

۴. دوستان‌ باهوش و خلاقی دارند

دوستانی که در کنار خود دارید همیشه نشان‌دهنده بخشی از شخصیت شما هستند. افرادی که هوش استثنایی دارند دوستانشان را هم از بین افراد خلاق، باهوش، فرهیخته و انتخاب می‌کنند. البته همیشه استثناهایی هم هست، اما اگر ۸۰درصد از آدم‌های زندگی‌تان آدم‌های باهوش و جالبی هستند، احتمالا شما هم جزو افراد باهوش هستید.

۵. برای کامل‌شدن تلاش می‌کنند

هوش فراوان را نمی‌توان از ظاهر فرد یا صرفا صحبت‌هایش دریافت، بلکه می‌توان آن را در این جست که افراد باهوش چگونه با خود رفتار می‌کنند. افراد باهوش همیشه دنبال تکامل هستند، به همین دلیل هر بار با آنها ملاقات می‌کنید متوجه تغییرات و پیشرفت‌های‌ کوچک آنها می‌شوید. این ذهنیت کمال‌گرا در تمام جنبه‌های زندگی افراد باهوش خود را نشان می‌دهد، در ظاهرشان که سعی می‌کنند همیشه در بهترین حالت خود باشند و تلاش برای اینکه فن بیان خوبی داشته باشند یا اینکه ساعت‌ها تمرین می‌کنند تا بهتر دارت پرتاب کنند!

6. شب‌زنده‌دارند

تحقیقات نشان داده است افرادی که شب‌ها تا دیروقت بیدار می‌مانند و به کارهایشان می‌رسند و در واقع شب‌ها بیشترین میزان کار مفید را دارند، در مقایسه با افراد سحرخیز آی‌کیوی بالاتری دارند.

البته باید گفت که فقط بیدار ماندن تا نیمه‌های شب شما را آدم باهوشی نمی‌کند! این افراد برایشان راحت‌تر است که شب‌ها بیدار بمانند و مشغول وبگردی، مطالعه و یادگیری مطالب جدید باشند. چون این یادگیری‌ها زمانی اتفاق می‌افتد که همه خواب هستند، دانش و مهارت‌هایشان معمولا دیگران را غافل‌گیر می‌کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا