;
سرگرمی

پیدا شدن هرم در قطب جنوب و زیر یخ های آن باعث حیرت دانشمندان شده است.

پیدا شدن هرم در قطب جنوب: قطب جنوب علیرغم اینکه قاره ای یخ زده و نامناسب برای سکونت انسان است، هرگز شگفت زده کردن ما را متوقف نمی کند. در یک کشف اخیر، دانشمندان یک کوه هرمی شکل را در زیر یخ پیدا کرده اند که آنها را کاملا گیج کرده است.

این سازه عظیم در قسمت جنوبی رشته کوه الزورث قطب جنوب از طریق تصاویر ماهواره ای کشف شد. شباهت زیادی به یک هرم دارد و بسیاری را بر آن داشته تا درباره منشأ و هدف آن حدس بزنند.

پیدا شدن هرم در قطب جنوب

پیدا شدن هرم در قطب جنوب: در حالی که پنگوئن ها ممکن است شناگران ماهری باشند، اما معماران ماهری نیستند که راز این سازه جذاب را حل نشده باقی می گذارد. این کشف علاقه جامعه علمی و عموم را به طور یکسان برانگیخته است و بحث ها و نظریه هایی را در مورد آنچه می تواند در زیر یخ نهفته است ایجاد کند.

قطعا! در حالی که کشف یک کوه هرمی شکل در زیر یخ در قطب جنوب جالب است، هنوز چیزهای زیادی درباره این ساختار مرموز ناشناخته است. در اینجا به چند تا از این جزئیات اشاره میکنیم:

این کشف توسط محققان دانشگاه منچستر انجام شد که در حال مطالعه تصاویر ماهواره ای از رشته کوه الزورث بودند. ساختار هرمی شکل تقریباً 3 مایل عرض و 1.4 مایل طول دارد و قله آن تا ارتفاع حدود 6 هزار متری افزایش می یابد. به نظر می رسد این سازه دارای سه وجه متمایز است که به سمت شمال واقعی جهت گیری شده اند.

کوه الزورث

پیدا شدن هرم در قطب جنوب: برخی حدس می زنند که این سازه می تواند یک سازند طبیعی باشد، مانند نوناتک، که قله کوهی است که از بالای یخ بیرون زده است. با این حال، شکل هرم و این واقعیت که به نظر می رسد از چهره های صاف و صاف ساخته شده است، دیگران را به این باور رساند که می تواند ساخته دست بشر باشد.

به دلیل شرایط سخت و چالش های لجستیکی کار در قطب جنوب، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بررسی بیشتر این سازه وجود ندارد. با این حال، این کشف باعث ایجاد علاقه و بحث در بین دانشمندان و مردم شده است و به احتمال زیاد تحقیقات بیشتری در آینده انجام خواهد شد.

به طور کلی، کشف یک کوه هرمی شکل در زیر یخ در قطب جنوب یک پیشرفت شگفت انگیز و گیج کننده است که علاقه و حدس و گمان های زیادی را ایجاد کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا