;
سرگرمی

چیستان: بچه ایست که به مادرش شیر میدهد! یعنی چی؟

چیستان بچه: چیستان کلمه ای مرکب از «چیست» و «آن» است که در علم بدیع در فارسی، معادل کلمه «لغز» عربیست. لغز در لغت به معنی پیچیدگی و پوشیدگی است و و در اصطلاح به معنی کلام موزونی است که نام چیزی در آن برده نشود ولی اوصاف آن طوری برشمرده شود که خواننده با خواندن آن اوصاف پی به نام آن چیز ببرد. طراح چیستان سعی می‌کند تا با بیان اجزای حسی و مادی یک پدیده و معرفی برخی از ویژگی‌های آن مخاطب را برای شناسایی آن به تلاش و تکاپوی فکری وادارد.

علت نام گذاری این صنعت به «چیستان» در فارسی، این است که جملات پرسشی معمولاً به صورت سؤال و با عبارت «چیست آن» یا «چیست» آغاز می‌شوند. در ادامه با چیستان جالب 9 همراه باشید. شما در مطلب امروز از سری مطالب بخش سرگرمی گفتنی به چیستان بچه پاسخ دهید که آن چیست: بچه ایست که به مادرش شیر میدهد!

چیستان بچه: بچه ایست که به مادرش شیر میدهد! چی میشه؟

چیستان بچه

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چیستان بچه

آیا توانستید بفهمید که پاسخ این چیستان بچه چیست؟ اگر هنوز در حال فکر کردن هستید، بهتر است بیشتر تمرکز و فکر کنید. ما اطمینان داریم به پاسخ دست پیدا خواهید کرد. چیستان‌ها سوالاتی هستند که می‌توانند ذهن را به چالش بکشند. سوالاتی که نکاتی انحرافی یا استعاراتی دارند که مفهوم واقعی خود را ندارند. اگر شما هم علاقه‌مند به چیستان هستید همراه ما باشید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چیستان بچه: رودخانه ای که وارد دریا می شود!

برایتان جالب خواهد بود

سوال ریاضی مسی: مقدار لیونل مسی و توپ و کفش ورزشی چند میشه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا