;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

آیا خوشگلی مرد در رابطه زن و مرد مهم است؟

خوشگلی مرد در رابطه: برای ازدواج و انتخاب همسر معیارهای زیادی وجود دارد. متاسفانه در برخی از مواقع دختر و پسر تنها زیبایی و خصوصیات فیزیکی را در ازدواج خود مد نظر قرار می دهند. پسندیدن ظاهر باعث می شود شما به همسرتان گرایشی همیشگی داشته باشید و از دام خیانت دور بمانید اما تنها معیار شما نباید زیبایی باشد و باید در انتخاب همسر سایر معیارها را در نظر بگیرید. اگر قصد ازدواج دارید و معیارتان برای ازدواج زیبایی است این مطلب را حتمن بخوانید.

حتمن ببینید: این رازها را هرگز به شوهرتان نگویید؛ جدی بگیرید!

زیبایی در ازدواج

زیبایی در ازدواج

میزان اهمیت معیار زیبایی مرد در ازدواج

برای برخی از زنان ظاهر و قیافه ی همسر آینده شان مهم ترین مورد در معیارهایش به شمار میرود و برای برخی دیگر ظاهر کم ترین اولویت را دارد و حتی امکان دارد برای برخی ظاهر شخص اصلاً جزو معیارهای ازدواج نباشد.

زیبایی نمی تواند ملاک خوبی برای انتخاب همسر باشد چه بسا برخی از مردان با داشتن زیبایی و ظاهری مورد پسند اما دارای اخلاق بدی هستند و با اخلاقی آتشین و زننده زندگی را به کام همسرانشان تلخ می کنند. یا اینکه برخی مردان با وجود اینکه زیبا هستند اما همسرشان را در اولویت زندگی قرار نمی دهند و ممکن است رفیق باز و بی مسئولیت باشند.

از دست ندهید: بهترین ترفندهای دانه کردن انار برای شب یلدا و مهمانی

ظاهر مرد باید مورد پسند شما باشد اما نباید زیبایی او عقل شما را برباید و ملاک های دیگر ازدواج را در نظر بگیرید. همسری که شما انتخاب می کنید نه تنها باید ظاهری مورد قبول داشته بلکه باید دارای اخلاق نیکو باشد و بتواند از پس خرج و مخارج خانواده بر آید بنابراین او باید شغل مناسبی داشته و خانواده هایتان از هر نظر باهم سنخیت داشته باشند.

درست است که قبل از ازدواج شما تنها ظاهر را می بینید و می پسندید اما اگر همسر زیبا و انتخابیتان اخلاق و معیارهای دیگر را نداشته باشد خیلی زود آتش عشق شما فروکش خواهد نمود پس در انتخابتان دقت کنید و فقط به دنبال زیبایی نباشید.

بسیاری از خانم ها پس از ازدواج عاشق و شیفته اخلاقیات همسرشان می شوند و دیگر اهمیت زیبایی و ظاهر برایشان کمرنگ می شود اما با این وجود کسانی هستند که ملاک انتخاب همسر برایشان زیبایی است، به این خانم ها توصیه می کنیم در کنار ظاهر به باطن فرد مورد نظر نیز توجه کنند.

اهمیت زیبایی مرد

زنانی که همسرانی زیبا دارند، ناراضی ترند:

تحقیقات نشان داده است که مردانی با چهره ای زیباتر از همسرشان احساس نارضایتی بیشتری از زندگی دارند. در یک ازدواج موفق باید مرد و زن از نظر زیبایی در یک حد باشند.

در زوج هایی که خانم زیباتر است، معمولا هر دو طرف از زندگیشان خرسند تر هستند. در ازدواج هایی که خانم زیباتر از مرد است احتمال شکست کمتر است اما این به این معنا نیست که اگر مرد زیباتر از زن باشد حتما رابطه ناموفق خواهد بود.

اهمیت زیبایی در ازدواج

عمر ازدواج آنها کوتاه است

مردهایی که ظاهر بهتری نسبت به همسران خود دارند، تعهد کمتری نسبت به همسر خود دارند و این ممکن است باعث کمتر بودن عمر ازدواج آنها شود.مردی که ظاهر پایین تری نسبت به زن خود دارد، همه تلاشش را می کند تا آن رابطه را پابرجا نگه دارد.

دلیل غیر جذاب بنظر رسیدن همسر، نگاه به مردان دیگر و مقایسه همسر با آنان است. هیچوقت همسرتان را با افراد دیگر مقایسه نکنید. همیشه به حسن های همسرتان فکر کنید.

زیبایی در ازدواج

طرفین ازدواج باید در زیبایی تناسب داشته باشند

زیبایی ظاهر و تناسب اندام را در انتخاب همسر نمی توان نادیده گرفت، زیبایی ظاهری باید در کنار دیگر صفات و معیارها، مورد توجه و بررسی قرار گیرد.

زوجین نباید از لحاظ ظاهری در انتخاب همسر سخت گیری داشته باشند بلکه اگر فرد مورد نظرشان از زیبایی نسبی برخوردار بودند و دین و اخلاق همدیگر را قبل داشتند، بهتر است بعد از تحقیقات و شناخت کافی (در همه ی زمینه ها) از همدیگر، با توکل بر خداوند و راهنمایی و ارشاد والدین، با همسر مورد نظر ازدواج نمایند و مطمئن باشند که عقل و ایمان و اخلاق نیک و خانواده های اصیل و با شرافت بسیاری از کمبودها را جبران می کند.

برایتان جالب خواهد بود

چرا بعضی از دخترا خواستگار ندارن؛ باید اینا رو بدونی!

۵ علامت که نشون میده اختلال اضطراب داری!

رابطه آلبرت انیشتین با زنش که مو به تنتان سیخ می کند+ عکس

نقش لباس زیر زیبا و گرم شدن رابطه زناشویی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا