;
فرهنگ و هنرهنرمندان

بازی فکری: به پیرمرد فراموش کار کمک کنین همسرشو پیدا کنه؟!

بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد: سوال این آزمون ساده است: شما یک پیرمرد بیمار که فراموش کار هم است و همه چی از یادش رفته را مشاهده می کنید که توسط 3 پیرزن محاصره شده است و هرکدام ادعا دارند که همسرش هستند، شما باید بگویید کدام یکی از پیرزن ها همسر پیرمرد فراموش کار داخل تصویر است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم پیرزن همسر پیرمرد است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد همراه باشید.

بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد این است که شما باید بگویید کدام یکی از پیرزن ها همسر پیرمرد فراموش کار داخل تصویر است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم پیرزن همسر پیرمرد است؟

بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد 1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد

آیا متوجه شدید کدوم پیرزن همسر پیرمرد است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد: پیرزن سمت چپ همسر واقعی پیرمرد است، لباس آنها با هم ست است!

بازی فکری شناسایی همسر پیرمرد 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. اصلا دلیلی که آوردی منطقی نیست..حتی واسه سرگرمی هم قابل قبول نیست. اگه میگفتی بخاطر احساسی شدنش بیشتر مورد قبول واقع میشد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا