;
فرهنگ و هنرهنرمندان

شروین حاجی‌ پور تصمیم داره کنسرت بذاره!

شروین حاجی‌‌ پور و حضور در محافل عمومی از جمله حضور به عنوان مهمان ویژه کنسرت خواننده ماهاهی، حضور در جمع کنسرت گذاران و دیدار با رضا صادقی و علی یاسینی باعث ایجاد شایعاتی در خصوص برگزاری اولین کنسرت شروین شده است. با بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

شروین حاجی‌‌ پور تا به حال کنسرتی برگزار نکرده است اما شنیده های غیر رسمی حاکی از آن است که این خواننده تصمیم دارد مقدمات برگزاری اولین کنسرتش را به زودی فراهم کند.

شاید بپسندید: عکس هایی از عروسی تجملی دوره قاجار

حضور شروین حاجی‌‌ پور در محافل عمومی از جمله حضور به عنوان مهمان ویژه کنسرت خواننده ماهاهی، حضور در جمع کنسرت گذاران و دیدار با رضا صادقی و علی یاسینی باعث ایجاد شایعاتی در خصوص برگزاری اولین کنسرت شروین شده است.

به تازگی صفحه اینستاگرامی کنسرت ایرانی در خبری مدعی شده که شروین حاجی‌ پور در حال مذاکره برای گرفتن مجوز برگزاری کنسرت است؛ خبری که هنوز صحت و سقم آن مشخص نیست اما می تواند خبر جذابی باشد.

در صورت اینکه شروین حاجی پور کنسرت بگذارد باید دید این خواننده کدام قطعاتش را خواهد خواند. نکته این است که هیچ کدام از آثار پیشین شروین حاجی پور مجوز انتشار نداشته اند و همین کار را برای برگزاری اولین کنسرت شروین سخت می کند.

 

این مطالب هم جالبن:

چرا سپند امیر سلیمانی از زن اولش مارال آراسته طلاق گرفته؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا