;
سرگرمی

آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد را در 12 ثانیه حل کن و قدرت دیدت رو بسنج.

سعی کنید 6 کلمه انگلیسی پنهان در این جشن تولد را در 12 ثانیه پیدا کنید ، ما شما را به شرکت در این آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد و تعیین سطح IQ خود دعوت می کنیم.

برای افزودن سرگرمی و چالش بیشتر، سعی کنید آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد را با یافتن پاسخ مناسب در مدت زمان کمتری انجام دهید.

 

تصویر آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد

آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد 1

.

.

.

بازی های فکری اغلب باعث بهبود فعالیت هایی مانند افزایش حافظه و افزایش زمان واکنش تاثیر می گذارند. چون باعث می شود شما فعال تر می شوید، همچنین ظرفیت تفکر شما را افزایش می‌دهد، یعنی تفکر سریع‌تر،همچنین بر توانایی‌های شناختی و سطح تمرکز نیز تأثیر مثبتی دارد. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه استراتژی، برنامه ریزی و انجام کارهای خود را به طور مستقل انجام دهید. اما مراقب باشید تست های بینایی، بر بینایی نیز تأثیر منفی می‌گذارند، بنابراین مطمئن شوید که فشار زیادی به چشمان خود وارد نکنید.

.

.

.

پاسخ آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد

ما پاسخ آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد را در زیر و همچنین در تصویر برایتان ترسیم کرده ایم.

  1. Friends
  2. Gift
  3. Party
  4. Cake
  5. Games
  6. Baloon

 آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد 2

آیا آزمون بینایی پیدا کردن لغات در جشن تولد را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

معماها به چند دسته تقسیم می شوند؟

معماهای تصویری به دلیل جذابیت های منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری در میان کاربران در شبکه های اجتماعی دارند. معماها معمولا به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول همان هایی است که به آن ها چیستان هم می گوییم و معمولا با گفتن یکسری جمله ها باید آن چیزی که دارد توصیف می شود را حدس بزنید.

دسته دوم شامل دسته ای از تصاویر هستند که تصاویر ریزی با جزئیات خاص در آن تعبیه شده و مهارت خاصی برای پیدا کردن می طلبد. این مهارت ها هوش شما را در زمینه معماها به چالش می کشد.

آدم هایی که معما حل می کنند از قدیم برای ما جذاب بوده اند؛ آن ها همان هایی بودند که در عصر کاغذی، جدول و سودوکو حل می کردند.

ولی امروز در دنیای دیجیتال این آدم های باهوش به فضای مجازی کوچ کرده اند. شاید شما هم جزو همان زرنگ ها هستید. پس این دسته از تست‌های سرگرمی ما را به هیچ وجه از دست ندهید. امروز به جای جداول سودوکو، بخش سرگرمی وب سایت گفتنی متعلق به شماست!

هوش بومی یا سیال چیست و چگونه با تست های سرگرمی می توان آن را فعال کرد؟

هر یک از ما با پتانسیل هوشی منحصر به فردی به دنیا می آییم که به طور ژنتیکی از والدین خود به ارث رسیده است. روانشناسان این بالقوه را هوش بومی یا سیال می نامند و می توانند آن را از طریق آزمون های غیرکلامی ارزیابی کنند.

این تست ها به تعیین ضریب هوشی کمک می کنند و مهم هستند زیرا به ما امکان می دهند مهارت های شناختی خود را تمرین کنیم و عملکرد ذهنی خود را بهبود ببخشیم. ایده تست هوش برای اولین بار در اوایل دهه 1900 در فرانسه ظاهر شد. این تست ها توسط روانشناسان و پرسنل نظامی برای تعیین اینکه آیا فرد از نظر روانی برای شغل مناسب است یا خیر استفاده می شد.

علاوه بر این، اگر ما چنین آزمونی را انتخاب کنیم، می تواند به پیشرفت شخصی و حرفه ای ما کمک شایانی کند.

انواع مختلفی از تست های هوش وجود دارد که از روش های مختلفی برای سنجش هوش ما استفاده می کنند. از جمله متداول‌ترین آنها می‌توان به تست‌هایی در قالب توهم‌های نوری، تست‌های دانش عمومی، تست‌های مبتنی بر تمرین‌های ریاضی، تست‌های شفاهی (که فقط از کلمات استفاده می‌کنند) اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا