;
سرگرمی

اگر نکته سنج و تیزبینید،دکتر واقعی را به راحتی میتونید شناسایی کنید!

آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی: در تصویر آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی شما سه زن را که لباسی سفید رنگ شبیه دکترها پوشیده اند را مشاهده می کنید. این سه نفر این عکس ها را در قالب یک پست اینستاگرامی برای مخاطبین خود به اشتراک گذاشته اند. اما در واقع تنها یکی از این خانم ها یک دکتر واقعی می باشد. فقط یک ذهن خلاق و تیزبین می تواند در 7 ثانیه یا کمتر از آن دکتر واقعی را شناسایی کند.

آیا شما نیز خودتان را جزو این دسته از افراد می دانید، پس با دقت به تصویر نگاه کنید و خانم دکتر واقعی را پیدا کنید. فقط یادتان باشد تنها 7 ثانیه فرصت دارید.

حتمن ببینید: شخصیت شناسی شکل گوش؛ گوشات شکل کدومه؟

تصویر آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی

آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی 1

.

.

.

آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی یک معمای تصویری خاص است که هم می تواند شما را سرگرم کند و هم تمرین عالی برای برای مغز و ذهن شما باشد. با کمک این معماهای تصویری و بازی های مختلف فکری می توانید مغز خود را هم تمرین دهید و هم میزان قدرت و کارآمدی آن را آزمایش کنید. این گونه آزمون های هوش تصویری به نظر مردم بسیار دشوار است که واقعاً ذهن آنها را متحیر می کند، ولی در واقعیت، راه حل آنقدر ساده است که اکثر مردم حتی احتمال آن را در نظر نمی گیرند. بنابراین توصیه من این است که مسائل را پیچیده نکنید و به دنبال ساده ترین راه حل و یافتن نشانه باشید.

حتمن ببینید: بازسازی چهره واقعی شاعران ایرانی(حافظ و بقیه بزرگواران)+ تصاویر

.

.

.

پاسخ آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی

با کمی دقت میتوان فهمید که زن سمت راستی یک دکتر تقلبی می باشد چون عکس روی کارت وی متعلق به یک مرد می باشد،زن وسطی با اینکه عکس روی کارت پیرهنش شبیه خودش می باشد،اما وجود دوربین هایی در اطراف عکس نشان می دهد وی یک بازیگر می باشد که در فیلمی نقش یک دکتر را ایفا می کند،در نتیجه زن سمت چپی یک دکتر واقعی می باشد.

خیلی جالبه: چیستان چندباره: بار اول و دوم رایگان است؛ بار سوم باید پول پرداخت کنی!

آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی 2

آیا آزمون هوش تصویری شناسایی دکتر واقعی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شش =

دکمه بازگشت به بالا